буреЛОМКА• 29 сентября 2022
АМГ - хто здавав даний аналіз?
Дівчата, хто здавав даний аналіз від себе чи за направленням від лікаря? В якому віці, які показники були? Дуже боюсь поганого результату, низького результату. Хто з яким показником успішно завагітнів?
буреЛОМКА
• 29 сентября 2022
Ответ дляСерьезная баба
В 23 сдавала был .0.7 😔
А діти є? Ви плануєте вагітність?
буреЛОМКА
• 29 сентября 2022
Ответ дляСерьезная баба
В 23 сдавала был .0.7 😔
Ваші місячні якого характеру, чи є супутні гінекологічні чи ендокринологічних захворювання?
Серьезная баба• 29 сентября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
У меня был хронический андексит , супер доктор из медикома так лечила что поколечила . Назначила мне противозаконные со смыслом что яичники отдохнут . А эти таблетки могут понижать АМГ . Мой АМГ до таблеток был около 2 и так не границе и она мне их назначила . Долгая и больная тема для меня . Сейчас мне 28 и только эко