Мама Карло• 29 сентября 2022
Моя думка багато кому не сподобається, але чому одні сидять в окопах
В холоді, голодні, а інші 30 річні дядьки при грошах вступають до університету, щоб не іти захищати свою сім’ю, купують машини по 50к$ і живуть ніби війни немає. Я щоразу як чую такі історії, мене починає тіпати, як навчитись спокійно реагувати?
gala-grabchak• 29 сентября 2022
Бо життя таке- до одних лицем, до інших жопою. Тут все залежить від людини- хтось просто пливе за течією і зміряється з долею, а хтось гребе ій на зустріч і знає що або так або ніяк)))
Двум моим знакомым удалось выехать с мужьями и я искренне,очень рада за них,да и вообще за мужчин,которым удалось избежать мобилизации. Очень рада,что есть в Украине относительно спокойные города,которые продолжают жить обычной жизнью,я сама из Киева,и быстрее бы везде стало спокойно. Противно читать некоторых, которые пишут, ’раз бомбят Николаев,то пусть бомбят и Киев, раз моего мужа мобилизировали,то пусть и всех мужчин мобилизируют’,фу.
Strelka_007• 29 сентября 2022
Ответ дляjuliet86
Це було б знущання над психікою людини. Вони тільки почнуть психологічно до тями приходити в тилу, а потім знову в пекло.
Кожному своє, завжди були як воїни, так і ремесники. Жінки теж є воїни, до речі, тут справа не тільки в статі.
Це хибна але зручна сьогодні філософія.
Там на фронті зараз тисячі мобілізованих вчорашніх цивільних. Просто, звичайні чоловіки, чесні, які від воєнкомату не ховалися по арендованих хатах. Частина добровольці, а частину призвали повісткою і вони пішли. І всім там страшно, і ніхто не хоче помирати з них. Це не якісь ´спеціальні люди-кіборги´, це звичайні люди зі звичайними потребами і психікою. І всього навчилися за кілька місяців, і нових навчать. А ті хто зараз на фронті мають моральне право за рік чи два повернутися додому і працювати в тилу, наповнюючи бюджет.
Отже, ні війна, ні праця в тилу не є чимось ексклюзивним, всього навчаться.
Просто, жінкам, чоловіки яких зараз вдома, зручно думати що на фронті зараз чоловіки якогось іншого гатунку. Це не так.
olgabaluta• 29 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Да неправда, советчицы, как всегда, все перекручивают 😂🤣
Я уже у этому привыкла 😄
Ответ дляДаЗдраПерма
В мене зверху знімають квартиру квартиранти переселенці. Бухають по ночах, гупають, дитину 7-місячну лякають, пісні совєтські співають Катюшу і т.і.
Я навіть у військомат ходила, щоб їх на облік поставили і до дільничого. Вони просто нікому двері не відчиняють. А мій чоловік у ЗСУ.
жесть, які ідіоти....
Another Lyolya• 29 сентября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Потому что нормальная жена не будет греть жопу на отдыхе, пока не муж на войне.
От i де у вас тут логiка? Спочатку пишете, що в ЗСУ йдуть саме заробляти грошi, а тепер натякаєте, що це злочин - дружинi тратити на сiм´ю грошi, чесно заробленi чоловiком.
Скажiть, а якщо чоловiк не в ЗСУ, можна вiдпочивати? А машину купувати можна?
Ответ дляdebor_a
Ви тут відповіді мені почитайте. Що треба ще з моєю дитиною розбиратися. За те, що зубки лізуть, і батько військовий.
просто неадеквати, їх треба якось присадити, запішить може ці пісні на диктофон і в сбу напишіть.
скажіть, що приїде ваш чоловік яйця їм повідриває.
Ответ дляЕрмолайчик
Может кто-то и не в окопах, но с 24 февраля каждый день был на работе и под пулями, и под взрывами. Потому что есть чувство ответственности. А кто/то драпанул (мужики) и отлично живут. Тоже это в голове не укладывается
Еще раз, почему кто-то однажды решил, что женская жизнь ценнее мужской?
Ответ дляДаЗдраПерма
Приїхали через 1,5 години, коли ті вже заспокоїлися. Сказали, що наступного разу за ложний визов випишуть адмінпротокол.
не обманывайте. за 1.5 часа можно было не один раз полицию вызвать. как раз бы и зафиксировали, сколько звонков до ’ ложного вызова ’ прошло. у нас само долго ехали 11мин.
Кошка Маша• 29 сентября 2022
Ответ дляuul
раз моего мужа мобилизировали,то пусть и всех мужчин мобилизируют’ - зачастую пишут жены тех, кто сам пошел. Они не могут ввставить претензии мужьям по этому ненавидят всех вокруг
Ответ дляЕлена1265
Интересно, почему за «Катюшу» советуют обращаться в СБУ? Может, «Катюша» внесена в какой-то запрещенный список СБУ и угрожает безопасности страны… 🤔
Так бывает, когда в голове каша. Когда реального врага подменяют вымышленным и видят его в памятниках и Пушкине (например)
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Тому потрібна масова мобілізація, щоб максимально кожен чоловік був у армії, 3 місяці служби і вільний, через деякий час знову служба. Все чесно.
Підтримую. Бо хтось 7 місяців в окопах сидить, а хтось пивасик під під’їздом п’є
Ротацію третій раз вже переносять
Кошка Маша• 29 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
Це хибна але зручна сьогодні філософія.
Не возлнуйтесь так. Призыв идет постоянно. И недостатка в живой силе нет
Strelka_007• 29 сентября 2022
Ответ дляПротея
а меня бесит, когда у людей воюет кто-то из семьи, они сразу начинают везде рассказывать, что все мужики должны воевать, типа мой же воют. Алло, не должны
І ті що зараз на фронті окрім труни і інвалідного візка також мають право на опцію планової демобілізації. Для того щоб після визначеного законом терміна вони отримали змогу повернутися, їх кимось треба замінити. Резерви заздалегідь мають бути набрані і навчені.
Бо в бійців такі права мають бути як і в цивільних. Чи в них лише борги перед державою? На них будемо їхати поки не сконають, чи як?