Мама Карло• 29 сентября 2022

Моя думка багато кому не сподобається, але чому одні сидять в окопах

В холоді, голодні, а інші 30 річні дядьки при грошах вступають до університету, щоб не іти захищати свою сім’ю, купують машини по 50к$ і живуть ніби війни немає. Я щоразу як чую такі історії, мене починає тіпати, як навчитись спокійно реагувати?
Елена1265• 29 сентября 2022
Ответ дляdebor_a
И что? Вы в ссср?
Нет, но с этими песнями пой прадед отвоевывал мою свободу, эти песни пел, когда было тяжело, с этими песнями умирал. Почему я должна об этом забывать?
Allbina• 29 сентября 2022
кто-то делает 5й аборт, с кто-то 10 лет даже с эко не может забеременеть... таких примеров много.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А чому одні в окопах, а інші під градами, пулями прокладають дорогу, щоб привезти забезпечення тим, хто сидить в окопах.
Чому хтось сидить в окопах, а хтось працює день і ніч, сплачуючи податки, щоб не загнулась економіка держави?

Це не можуть бути одні і ті ж люди.
В хтось вивіз свою жіночку і гуляє її тепер на соціалку.
А ще хтось вирішив вчитись в 35+ саме на стеціонарі закордоном. І це зовсім не про збігти з країни, це така велика тяга до знань.
А тепер діти 18-23 опинились в заручниках, бо борови рятували свої жопи
debor_a• 29 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Выйдите на улицу и пойте. А не серед ночі, коли я дитину приколихала. Але ж на вулиці слабО? Так?
Кошка Маша• 29 сентября 2022
Ответ дляdebor_a
Удалено администрацией...
Таким как вы скоро будут лица бить. Человек с Украины дома в любой точке Украины
Strelka_007• 29 сентября 2022
Ответ дляКошка Маша
Не возлнуйтесь так. Призыв идет постоянно. И недостатка в живой силе нет
Нестачі немає, бо йде заміна важких 300х і 200х постійно. А от щодо регулярного оновлення ОС - зараз немає закону чи навіть планів коли ці бійці повернуться додому. Ротацій нормальних теж не вистачає тим хто зараз на нулі.
Це не справедливо їхати лише на тих чоловіках, кого вже мобілізували. Необхідно оновлювати військо. Рік відслужити безпосередньо в зоні БД то вже важливий внесок.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В 21 веке в цивилизованном обществе ненормально насильно всех загонять в Ад окопов. У человека одна единственная жизнь и он один имеет право ею распоряжаться.
Я так не вважаю… такі розпоряджаються життям інших. Бо хтось стоїть на захисті їхніх життів навіть ціною власного.
І шоб по справедливості. Я б випускала таких як ви. Після того, як ви переведете своє майно сім’ї загиблого, чи постраждалим сім’ям. Вам же крім життя нічо більше не потрібно. Чумаданчик з пожитками і вперед в краще життя.
olgabaluta• 29 сентября 2022
Ответ дляdebor_a
Да нет им дела до вашої дитини (мягко говоря). Имеют право петь, что хотят и когда хотят. Ставьте звукоизоляцию, это - Ваши проблемы!
Nasta9019• 29 сентября 2022
Жизнь вообще не справедлива, как я понала это, а вообще мне становится всё равно, кто и где. От того, что других заберут мне брата не вернут и мужа со службы не уволят. Пусть кто хочет, то так и живет.
Kalinaira• 29 сентября 2022
Кошевой давно ответил на этот вопрос. Что еще хотите услышать. Каждый проживает свою жизнь. Кто не втиснулся в депутаты, пошел в универ
Кошка Маша• 29 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
Да, смиритесь уже! Больше человек призывать не нужно. Их нечем обеспечить. Да! Кто-то сидит в окопе, а кто-то на ЗУ служит с начала войны. Система не идеальна.
debor_a• 29 сентября 2022
Ответ дляolgabaluta
Хай стают на облік у військоматі і співають. Потім будут мати права.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
Обіцяли Ближче до Нового року. Мені чоловік так сказав.
Но це вже третій термін я чую.
olgabaluta• 29 сентября 2022
Ответ дляdebor_a
Они не хотят ставать. Вы не имеете права им указывать!
Kalinaira• 29 сентября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
А звідки я знаю, я з ними у ліфті їхала, сказала, щоб вели себе по-людські, вони мене на хр*н послали.
А самі коробки несли, що переселенцям видають.
А из коробок свисали сардельки
debor_a• 29 сентября 2022
Ответ дляКошка Маша
Удалено администрацией...
Anita123-13ef• 29 сентября 2022
Чи багато толку з того дяді, який не хоче і не вміє стріляти? Я вже не реагую так. Всіх на фронт не відправити. У подружки чоловік машиніст, от підуть всі машиністи в армію,хто буде міжміське сполучення організовувати? І таких гвинтиків в країні безліч. Кожен робить свою справу.
Кошка Маша• 29 сентября 2022
Ответ дляdebor_a
Удалено администрацией...
Я не обижена жизнь все расставляет га свои места)))
debor_a• 29 сентября 2022
Ответ дляKalinaira
А из коробок свисали сардельки
Ви краще знаєте, чим там підгодовують. Смачні хоч чи прострочені?
jif• 29 сентября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Тобто потрібно було тихо здатися 24.02. Правильно?
Jhenya_Sh• 29 сентября 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Щоб була свобода її і потрібно зараз відстояти. Хто це повинен робити?
Свобода от чего?
debor_a• 29 сентября 2022
Ответ дляКошка Маша
Про те, що вам спадає на думкк ’ морду бить’ і не скажеш. Ваших дітей вже відлупцювали, чи ще ні?
Kalinaira• 29 сентября 2022
Ответ дляdebor_a
Я не заглядываю в чужие коробки и не завидую переселенцам.
Strelka_007• 29 сентября 2022
Ответ дляКошка Маша
Змиритися закликайте особисто себе, коли півроку чи більше не побачите свого чоловіка вдома. Мій під кулями на півдні зараз, з березня був вдома 4 доби.
Система така яку збудуємо ми. Ви принципово по діагоналі мене читали: не більше призивати, а планувати поступову заміну ОС.
Вибачте, але ризикувати щодня життям без ротацій, відпочинку і розуміння строків демобілізації це і є кріпацтво. В бійців ЗСУ мають бути права, а не тільки обов´язки.

Я, наприклад, буду запитами турбувати всі можливі інстанції щоб цю ситуацію змінити. Чомусь ´змиритися´ закликають не ті, в кого близькі на передньому краї. Єдина країна, все як завжди. (
debor_a• 29 сентября 2022
Ответ дляKalinaira
Удалено администрацией...
Strelka_007• 29 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Но це вже третій термін я чую.
Отож бо й воно, я консультувалася з юристами. На цьому полі і кінь не валявся. Навіть не те що проектів закону, суспільного обговорення немає.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляuul
Двум моим знакомым удалось выехать с мужьями и я искренне,очень рада за них,да и вообще за мужчин,которым удалось избежать мобилизации. Очень рада,что есть в Украине относительно спокойные города,которые продолжают жить обычной жизнью,я сама из Киева,и быстрее бы везде стало спокойно. Противно читать некоторых, которые пишут, ’раз бомбят Николаев,то пусть бомбят и Киев, раз моего мужа мобилизировали,то пусть и всех мужчин мобилизируют’,фу.
Боже милий… рибка ви моя золота)
А не підкажете, то воно напевно само так сталось, що Киів не взяли і орків відтіснили. І Харківщина напевно сам по собі з доброй волі Хуйла вільним став. А зараз підорасня сама назад відступає Херсонщині чи Луганщині?
Так, хтось чарівною паличкою помахав і о-па все вийшло.
Kalinaira• 29 сентября 2022
Ответ дляdebor_a
Удалено администрацией...
Я в Краматорске. Сегодня по нам влупили более 10 ракет.
debor_a• 29 сентября 2022
Ответ дляKalinaira
Не вірю
nata-provans• 29 сентября 2022
Ответ дляanosik
Багато людей поміняли коло друзів і спілкування. В мене теж так сталося. І розуміють жінок, в кого чоловіки на фронті, тільки такі ж жінки. Іншим наче пофіг, або намагаються якось невдоло заспокоїти, типу тримайся, не можна поганих думок допускати і т.д
Ага, або кажуть що нікого не можна засуджувати кожен робить свій вибір. Та я не засуджую, але елементарні емоції з приводу різних подій відчуваю.