Мама Карло• 29 сентября 2022
Моя думка багато кому не сподобається, але чому одні сидять в окопах
В холоді, голодні, а інші 30 річні дядьки при грошах вступають до університету, щоб не іти захищати свою сім’ю, купують машини по 50к$ і живуть ніби війни немає. Я щоразу як чую такі історії, мене починає тіпати, як навчитись спокійно реагувати?
Ответ дляДаЗдраПерма
В мене зверху знімають квартиру квартиранти переселенці. Бухають по ночах, гупають, дитину 7-місячну лякають, пісні совєтські співають Катюшу і т.і.
Я навіть у військомат ходила, щоб їх на облік поставили і до дільничого. Вони просто нікому двері не відчиняють. А мій чоловік у ЗСУ.
Жесть Катюшу поют враги ...

Irina-5d24• 29 сентября 2022
Мама Никитки-2 а що так?) Злякалиися відповіді?) То загляніть під свою, може і ваш там сидить, а ви всім про ЗСУ розказуєте?
Борзота завжди така, кинула каміння і в кущі, патріотка
Ответ дляMan-Gust
Ну Вы приколистка. Посмотрю как будете защищать свой дом сами когда у Вас городские бои будут. Да Вы обосретесь от первого авианалета, когда Ваш дом как картонный дрожать будет и ваши бронедвери изгибаться от взрывной волны будут. Окуееете от этого адского звука и будете драпать роняя тапки с паспортом в руках.
Смелые такие все эти диванные патриотки, фронта не нюхавшие.
Ну з Києва не виїджала с новонародженою дитиною, але бачила, как драпали такі як ви, все винюхавшіє, і фронт, і чоловіків своїх під спідницею. І не треба мені розповідати, досвідчена переселенка, бо в Київ теж прилітало, як раз у мій мікрорайон. Але ж вам вилніше, зто що нюхав і як хто драпав. Стидоба.
Ответ дляdebor_a
І коли ви востаннє співали катюшу? При Горбачові?
Вы в школу вообще ходили ?
У бабушек спросите про Катюшу...
9 мая обычно в каждый концерт входила эта песня...
Есть такое стихотворение : Эта память – верьте, люди, — Всей земле нужна. Если мы войну забудем, Вновь придёт война.
Эх не думала что мы до такого дойдем...
У бабушек спросите про Катюшу...
Эх не думала что мы до такого дойдем...
Ответ дляJENYABEST
Вы в школу вообще ходили ?
У бабушек спросите про Катюшу...
Эх не думала что мы до такого дойдем...
У бабушек спросите про Катюшу...
Эх не думала что мы до такого дойдем...
Вы ще підіть до школи і повимагайте, щоб вашим дітям (чи онукам) не забороняли вивчати російську мову. Та рос літературу не виключали з програми. Бо ви ж це вивчали, і батьки ваші, і бабусі. Хіба зараз щось змінилося?
olgabaluta• 29 сентября 2022
Ответ дляТимофейка
Окопи можуть рити. Можуть бути забезпеченцями, можуть бути волонтерами і возити туди необхідне. Допомога потрібна будь-яка
Вы лично уже роете окоп?
Ответ дляdebor_a
Русский язык и литература тут ни причем, ваша больная психика так защищается ...и да чем больше языков будут знать мои дети тем лучше тем более знать родной язык..ну вам не понять к сожалению...
Олимпиада80• 29 сентября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Меня тоже расстраивают эти истории, но с другой стороны, если не хочет защищать свою страну, его не заставить. Хорошей пользы от такого военного не будет.
В смысле? Хочешь тут жить - или на фронт!
Олимпиада80• 29 сентября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Чому одні народжуються в багатих сім´ях, а інші в сім´ях алкоголіків?
Чому одні курять, п´ють і здорові, а інші з народження хворіють і помирають молодими?
Тому що справедливість - це не той принцип, яким керується життя.
Боже, царя храни.
В демократичному суспільстві інші принципи
Для Деборы :
Это описка, а не ошибка, не уважать себя это отрицать свое и стыдиться своего, думать что раз кто то е....говорит на таком же языке то и я такой же( возможно все будуть думать что я такой ) ..все я нет ...я не такой.. буду говорить на другом языке...срочно...
Вам бан за оскорбление и глупость
Ответ дляJENYABEST
Для Деборы :
Вам бан за оскорбление и глупость
Удалено администрацией...
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А чому одні в окопах, а інші під градами, пулями прокладають дорогу, щоб привезти забезпечення тим, хто сидить в окопах.
Чому хтось сидить в окопах, а хтось працює день і ніч, сплачуючи податки, щоб не загнулась економіка держави?
Це не можуть бути одні і ті ж люди.
Краще працювати день і ніч, а не сидіти під градами. Що ви порівнюєте?
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну если поют Катюшу, то точно враги! Спасибо за бдительность. Бдите дальше)