❗Генсек НАТО виступить з терміновим зверненням о 18.00
Как думаете, с чем это связано?
В связке с заявлением наших о фундаментальных изменениях эта новость меня что-то волнует.
Как думаете, с чем это связано?
Mariya Prokhorova• 30 сентября 2022
Ответ дляagata116
піпіц, як вони задрали тіми концертами....і хто туди ходить на той оцтой((
так вони ж й ходять , на свою площу де той труп лежить ,
триндец , пляшут на кладовище , яке в центре їх болота
Марго_1427• 30 сентября 2022
Ответ дляparele
И что, даже пальчиком не погрозят?
Ну погрозят и толку
ku4eravaku4erava• 30 сентября 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Ага, то екшн, то хоррор, то драма, и триллер, а то всё вместе. Голубой экран уже плывет...
Мозги плавятся, перед глазами все плывет и без экрана...
ludmila905• 30 сентября 2022
Ответ длячир
а мне чуйка подсказывает что в самое ближайшее время @уйло будет ликвидирован.
О,якби
Mariya Prokhorova• 30 сентября 2022
Ответ дляagata116
бо їх багато по всьому саіту, дуже, у всіх країнах і вони ж там якось живуть....є розумні може, якісь але їх настільки мало, що просто як раритет.
ні немає розумних , донька розповідала , як чула , що московтитка якась років 18 , по телефону запитувала , коли наші ту Україну візьмут вже , набридло чекати !
Москаль то -таро
Ответ дляMariya Prokhorova
і не кажіть....якась дикість.
я і забула, що він там є, колись давно читала, що це поганий знак для парашки, що його треба було прикопати, а не тримати.
тіпа, сприяє негативу для влади, думаю хай лежить їх там точить, може здохнуть.
Mariya Prokhorova• 30 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Білоруси тікают до Польщі, але тарган наказав відловлювати на кордоні руснявих
А де він сам ? Повернувся з Сухумі !
Mariya Prokhorova• 30 сентября 2022
Ответ дляagata116
і не кажіть....якась дикість.
Дикуни , я ж кажу !
Ответ дляMariya Prokhorova
Москаль то -таро
у моєї тітки, живе 30років за кордоном, є сусідка з пітера теж років 20 живе там то вона путлера ненавидить ( все життя) і донатила нашим хлопцям. Але таких реально одиниці.
Mariya Prokhorova• 30 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
вы видели видосики как бухие мобики дерутся и офицеров избивают
Я бачила , як ті йолопи , готови топтати украінців !
Нам не треба впадати в ейфорію , нам треба розуміти , що орда пре
Їм скажуть -зброю добудь в бою , сто грамм і вперед
Mariya Prokhorova• 30 сентября 2022
Ответ дляagata116
Одиниці , а з пітеру люди , вони трохи інші
Mariya Prokhorova• 30 сентября 2022
Ответ дляsh.alena
так дівчатка, без паніки!!! Ядерка ядеркою, а сьогодні ж холостяк починається, не все ж про війну мозгі трахати, запасайтися шампанським, будемо кості пєрємивать
А хто , там хоч одруживаться хоче ?
❗Ядерный удар по Украине будет рассматриваться, как нападение на НАТО😡
Такое заявление сделал сенатор США Линдси Грэм.
«Если Путин продолжит угрожать Украине и применит ядерное оружие, мы будем считать это широкомасштабным нападением на НАТО. Радиация влияет не только на Украину, но и на всю Европу».
К слову, сегодня вечером Генсек НАТО Йенс Столтенберг собирается сделать заявление для журналистов. Какой теме будет посвящено выступление - не отмечается.