Однозначная• 30 сентября 2022
Черевики Adidas Terrex Trailmaker, відгуки
Цікавлять відгуки про цю модель? Чи не промокають?
НЛОша• 30 сентября 2022
я такие покупала за границей. 4й год ношу
а мерила у нас в адидасе совсем не то качество и неудобные
плюс у меня на пишет 38 размер а у нас мерила 39 и еле влезла
могут промокнуть если по лужах бегать но со временем
Рыжая бестия• 30 сентября 2022
А я такі дивлюся, теж не розумію, чи будуть вони промокати, бо зимові чоботи в цьому році в мене будуть одні...
Радикальная• 30 сентября 2022
Ответ дляНЛОша
+++
Вся такая растыкая• 30 сентября 2022
Дівчатка, мембрана gore tex захищає від промокання, але якщо стояти ногами в калюжах, то можуть не витримати. Я ношу екко на гортекс, почали промокати через два роки.
Я б радила дивитися меррели, якщо одне взуття на зиму.