Джинцы на Флиси• 30 сентября 2022
Дівчата, ви відчували при вагітності, кого носите?
Особливо коли різнополі дітки, як проходила вагітність? По різному, чи однаково?
Я зараз вагітна вдруге, зовсім інші симптоми, думаю можливо другого полу дитина, чи не має значення?
Женщинас• 30 сентября 2022
Я не те, що відчувала, я з третього тижня вже до нього по імені зверталась
Смыкалка• 30 сентября 2022
Не відчувала. І по доброму посміхалась тим, хто робив найточніші прогнози))
Пишу_граммотно!• 30 сентября 2022
У меня трое девочек, старшая и младшие двойняшки. С самого начала беременностей была уверена, то у меня девочки, не знаю почему, вот просто так) токсикоз был сумасшедший всегда, с двойняшками до уколов дошло
Капуста Маша• 30 сентября 2022
Перший раз вагітність пройшла ідеально-хлопчик, друга-токсикоз такий, що думала не виживу, їла тільки чорний хліб і чай, все це замінила печія-теж хлопчик)
Деловитая• 30 сентября 2022
У меня однополые, первую беременность просто не заметила, с первой до 42 недели летала, переполненная энергией. Со второй беременностью был сильный токсикоз и дикое желание спать всегда и везде.
Но я всегда знала,что я- мама девочек и не представляла,что могу родить мальчика.
Джинцы на Флиси
• 30 сентября 2022
Ответ дляЖенщинас
Ого!) ну я з 3 тижня живіт помітила.
Женщинас• 30 сентября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Ого!) ну я з 3 тижня живіт помітила.
жіноча інтуіція таки існує
Единорог помог• 30 сентября 2022
Знала, что первый будет мальчик, а вторая девочка.
Всегда знала и все.
По всем остальным вопросам у меня нет вообще интуиции, ни в хорошем, ни в плохом смысле.
Начала покупать вещи на девочку ещё до УЗИ даже.
Потом сама им говорю - там девочка.
Ребенок долго не показывал пол, попкой лежала.
Но я знала, что там дочка Злата.
Всегда знала и все.
Потом сама им говорю - там девочка.
Но я знала, что там дочка Злата.
Джинцы на Флиси
• 30 сентября 2022
Мені без різниці хлопчик чи дівчинка) аби здорова дитинка)
Синочок хоче брата щоб гратися.
А я на шпагате• 30 сентября 2022
Первая девочка, чувствовала, но хотели мальчика, поэтому как-то не прислушивалась к себе, все надеялась. Вторая девочка, и муж и я сразу поняли, что она.
ДА да да• 30 сентября 2022
Каждый раз была уверена что мальчики, оказалась права. Беременности разные.
Домашка• 30 сентября 2022
Одна дитина - дівчинка , токсикозу, набряків і інших проблем не було, вагітність просто ідеальна )) Не знаю чому (може тому що дуже хотіла 😁) але зразу відчувала , що дівчинка буде )
Джинцы на Флиси
• 30 сентября 2022
Ответ дляДомашка
Це в мене з сином так було, ідеально, навіть пологи легкі, просто чудово. Тепер симптоми інші, токсикоз, живіт мабуть із початку запліднення, груди набухли, прищі на обличчі.
Ванна Тазиковна• 30 сентября 2022
Как только узнала что беременна, знала сразу сердцем кто у меня будет, подсознание наверное подсказало
Спелый баклажан• 30 сентября 2022
З першою було не дуже зрозуміло, ніби дівчинка, але неточно. Єдиний точний признак - хотіла підбирати лише дівочі імена, хлопчачі не торкали.
З другим знала 100%, що це хлопчик з першого місяця.
Послушная• 30 сентября 2022
Вся друга вагітність пройшла дуже легко, на УЗД сказали дівчинка всі 3 рази, перед родами те саме, … народився хлопчик
БезобидныйКрокодильчик• 30 сентября 2022
Ні, не відчувала. По народних прикметах мали бути діти іншої статі. Рано робили узі і дізнавались хто к нас.
Єдине що, коди доньку носила, то майже не росло лишнє волосся, син повернув мені це «щастя»
Не умею мерить• 30 сентября 2022
Так з самого початку знала, що дівчинка.
Навіть ім´я придумала.
Народився хлопчик.
Навіть ім´я придумала.
Народився хлопчик.
Котя_люлю• 30 сентября 2022
Мне сон приснился, что девочка будет
А во второй раз, что мальчик
Так и знала с первых недель кто будет
А во второй раз, что мальчик
Так и знала с первых недель кто будет
Инстагра_мерша• 30 сентября 2022
2 абсолютно одинаковые беременности. Дети разнополые.
Сейчас 3 беременность, отличается от предыдущих кардинально. Просто в сотни раз хуже себя чувствую. Очень интересно кто же там такой вредный)
Зубожиння• 01 октября 2022
Першого разу дуже хотіла дівчинку Лізу,виявився хлопчик ,другого разу мені наснилася моя доця,третього разу всі прогнозували дівчинку,але відчувала точно що Бог мені дав хлопчика,четвертого я прийшла на узд і сказала у мене дівчинка там я відчуваю,і таки да!