Так точно!• 01 октября 2022
Що за пісня українська - ммм.ммм.мм.мм?
Допоможіть, пісні може років 4-5 навіть, співає українська співачка не дуже відома (напевно якийсь гурт в неї). Український текст, музика мінімальна– гітара та барабан по якому долонями грають, більше наче нічого не грає.
Текст нормальний щось наче про поляни, про сонце про небо, а в приспіві співачка співає мичить - мммм-ммм-ммм-ммм-мм і так весь приспів під гітару та барабан
Ленне-Рейма• 01 октября 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Є якась програмка, можна наспівати
Шазам вроде бы
Так точно!
• 01 октября 2022
Олена Ковернік - Ліловий
вдалось знайти, просто давно пісня грала вже не пам‘ятаю слів
интайм_не_предлагать• 01 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
У меня похожее есть
Ну так тут очевидно))
Помогалочка• 01 октября 2022
С таким текстом знаю только американскую песню от Crash Test Dummies