Я_поехала• 02 октября 2022

А ви тривожитеся за дітей?

Я наприклад виїхати не можу. Не сплю. Ненавиджу всю їхню кінчену країну з виродком...
Г@Л@В@ломка• 02 октября 2022
Чому не можете виїхати?

Душка-свекровь)))• 02 октября 2022
Отправила студентку в другой город на учебу.
Тревожась ли я???? Нууууу... Угадайте..
КокошинЭль• 02 октября 2022
Звичайно
І до війни і зараз тим паче
За все разом :навчання без дітей друзів ,долю , здоров’я , за настрій , за все все
Наизнанку• 02 октября 2022
Почему не можете выехать?
Рожки-да-ножки• 02 октября 2022
Очень
автор Я_поехала • 02 октября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Чому не можете виїхати?
Служба.
Г@Л@В@ломка• 02 октября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Служба.
Яка служба?

автор Я_поехала • 02 октября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Яка служба?
Без коментарів. Не можу. Не виїздна.
Але думаю відправити дітей. Вже відправляла їх закордон і на ЗУ.
Г@Л@В@ломка• 02 октября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Без коментарів. Не можу. Не виїздна.
Жінки виїзні
Диверсификация• 02 октября 2022
нет, потому что все бросила и выехала ради ребенка на другой континент
решила , что жизнь важнее чем комфорт и деньги
КоКоКоКоКоКо...• 02 октября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Жінки виїзні
Есть же военные женского пола...
Г@Л@В@ломка• 02 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Есть же военные женского пола...
Вони поки що добровільно служать
КокошинЭль• 02 октября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Яка служба?
Ну наприклад в мене подруга працює у СБУ
Багато років
Вона не виїзна
Гл. Амурная• 02 октября 2022
Ответ дляДиверсификация
И я выехала на другой континент, хочу обратно в комфорт
Г@Л@В@ломка• 02 октября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Багато років
Вона не виїзна
Вона ж може звільнитися
КокошинЭль• 02 октября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вона ж може звільнитися
Не знаю чи воно їй треба
І яка посада
Але думаю що в цей час і високі посади просто так не звільнять
А хто ще має секретну інфо ,то точно під час війни не дадуть виїхати
автор Я_поехала • 02 октября 2022
Я спостерігаю, що не спішать мами з дітьми виїздити. Я б хотіла, щоб більшість виїхали..як було у березні. Україна має продовжуватися, хоч і закордоном
Аноним НаВсеГда• 02 октября 2022
Ответ дляЯ_поехала
З якого Ви міста?
автор Я_поехала • 02 октября 2022
Я дійсно пишу з позиції мами..і хотіла б щоб задумалися після новин Запоріжжя і т.д. Я не нагнітаю і маю ту ж інформацію, що і всі. Наші не втікають в Європу, а вивозять у безпеку діток подалі від безумства катів мого народу.
За своїх думаю на ЗУ вивезу теж. На жаль знову

Гомосноб• 02 октября 2022
я вывезла дочь, а мой муж через 2 месяца подал на развод. я встану, конечно, справлюсь. но так интересно. сам кричал уезжай, спасай ребенка, сам меня предал и меня же сделал виноватой. ну и похер. и это переживу
Шиворот Навыворот• 02 октября 2022
Ребенок учится в другой стране, волнуюсь, но есть здравый смысл и я ей доверяю
Я не на долго• 02 октября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Ви праві, що це великий ризик кожного дня, як би тихо не було в деяких місцях. Але скільки прийдеться отак жити з дитиною в чужій країні? А якщо на роки затягнеться..
Я фізично і психологічно не сильна. Не зможу одна з маленькою дитиною без допомоги. Було б дитині хоч роки 3-4.. Я вже їздила, і психологічно мені легше поряд з чоловіком у нас.
Я не на долго• 02 октября 2022
Ответ дляЯ_поехала
І звичайно, кожен думає що їх пронесе і все буде добре. А це просто як рулетка
Вот Она Я• 02 октября 2022
Ответ дляЯ не на долго
То ви так думаєте, що не сильна. В критичній ситуації все зможете! Повірте в себе! Прийдеться, бо виходу іншого не буде. Я заміжня 19 років. Сором´язлива, ніколи не могла постояти за себе. Багато в чому залежала від чоловіка.Сама ні куди не їздила, навіть загальним транспортом не користувалась, бо він машиною возив. Виїхала за кордон одна з двома дітьми. До цього за межами України була лише раз. Все змогла в чужій країні. Мови країни не знаю. Дуже хочеться до дому (не має сил), але поки що не можна.Просто не маю права ризикувати дітьми.
Да Щас же• 02 октября 2022
Ответ дляДиверсификация
+10000
Но тревоги теперь другие. В каждой ситуации свои.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 02 октября 2022
Не тривожусь в Києві. Якби в іншому місті, то мабуть тривожилася б. Можемо виїхати усі вп’ятором, але я не хочу.
Да Щас же• 02 октября 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Это супер, что есть спокойствие и уверенность в будущем.

У меня этого, к сожалению, не было, поэтому и уехали. И несмотря на то, что уже все спокойнее намного, чем было раньше, я все равно пессимист (