Black Umbrella• 02 октября 2022

Двійники кремлівської гниди

Слухала інтерв´ю Буданова, каже, що не є великим путінознавцем, але принаймні трьох його двійників відрізняє. Натякаючи, що їх є навіть більше.
Я інколи слухаю тарологів різних, багато з них каже, що чмо вже дохле, або додихає. Проте є двійники, які виконують його роль на публіці.
В Ютубі багато роликів на цю тему.

Проте я чисто з технічного боку думаю, ну де це знайти 3-5 людей з великою зовнішньою схожісттю, зі схожим голосом, приблизно однакового віку? Так, навчити крокувати, вимахуючи рукою чи кривлятись, так як чмо робить - можна. Можна зробити пластику, грим. Але ж дуже важко так підготувати людину, щоб вона була здатна перемовини вести з лідерами інших країн. Це ж не з папірця прочитати... А що як двійник ляпне щось безглузде, на кшталт резіновой попки чи буде всіх у пузо цілувати... Якось ризиковано.

Що думаєте? Вірите Буданову?

/якщо є у вас якісь репортажі, відео з розслідуваннями, що дають однозначну відповідь, є чи нема у гниди двійники - дайте посилання, будь ласка/
Результат:
вже голосів: 200
133 (66.5%) Вірю, що є двійники
49 (24.5%) Не вірю
18 (9%) Тик
Liliana12345• 02 октября 2022
Ні. Це все вигадки.

Леска• 02 октября 2022
Кажуть що помер і тому й типу розлучився, бо як дружина буде дити з чужим чуваком.
marata• 02 октября 2022
Може, й є типу фейсом посвітити десь на похоронах якихось. А виступає хуйло само кругом
Цвіту і пахну• 02 октября 2022
Ответ дляmarata
++ якийсь одненький
irina _d• 02 октября 2022
Ответ дляЛеска
А Кабаевой тогда как, все двойники оптом достались?
мамакоти• 02 октября 2022
Потому и какашки в чемодане, чтобы не идентифицировать при случае)))
автор Black Umbrella • 02 октября 2022
Ответ длямамакоти
Так це ж треба мати й какашки трушного хуйла, щоб зрівняти

rudko1992• 02 октября 2022
Думаю, если двойник есть, то он молчит,речи не толкает и переговоры не ведёт . Только лицом светит. Вроде Фейгин говорил, мол двойника могут посадить в другую машину, если покушение, то чтоб его завалили..как то так.
мамакоти• 02 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Значить трушний таки десь всрався, де не треба)))
автор Black Umbrella • 02 октября 2022
Ответ длямамакоти

І спецслужби всіх країн по шматочку розібрали )))
Леска• 02 октября 2022
Ответ длямамакоти
А шо какулі як відбитки пальців?
Ні воно хворе, тому щоб ворог не дізнався про болячку сере у валізку.
happy camomile• 02 октября 2022
То чучело,которое мы видим сейчас,это не настоящий.Там всё очень даже очевидно.Не зря ж его так филлерами закололи.
Zvezdochkina• 02 октября 2022
Ладно. А КТО ими руководит?
То есть есть другие люди, которые еще более больные на голову? Начальники путина?
И эту страну никогда не развалить :(
Вот что страшно
автор Black Umbrella • 02 октября 2022
Ответ дляZvezdochkina
Ладно. А КТО ими руководит?
И эту страну никогда не развалить :(
Вот что страшно
Буданов каже, що всі рішення приймаються особисто і виключно ним.
Дафна• 02 октября 2022
В двойников верю. Буданову не верю.
Inna_ya_krasivaya• 02 октября 2022
ну какие двойники. детский сад
kicyunka• 02 октября 2022
Бачила недавно передачу про двійників Гітлера... Їх було багато...
Zvezdochkina• 02 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Так если ОН умер :))
Раньше:)

Я верю что двойник может где-то в толпе или на публике боком постоять (и мне кажется такое есть у очень многих правителей в мире)
Zvezdochkina• 02 октября 2022
Ответ дляkicyunka
Куда делись после смерти главного?

Веточка сакуры67• 02 октября 2022
Где-то сняться для рус тв может и есть, как кино. Но основные выступления и поездки думаю сам лично. А здоровье соотв его возрасту.
Катя Герман• 02 октября 2022
Верю. Тот путин, что выступал и объявлял, что начинает спецоперацию, очень сильно отличается от того, который выступал на площади. Не помню, что за шабаш там был у них, уже после начала войны. На том сборище путин намного моложе и худее.
Brilliyantik• 02 октября 2022
Ответ дляZvezdochkina
Ладно. А КТО ими руководит?
И эту страну никогда не развалить :(
Вот что страшно
Боже, Наташа, ну, ты как маленькая! Бывшие КГБэшники там рулят.
inna.inna• 02 октября 2022
Впевнена що є двійники,особливо видно по його останньому виступі, у цього морда стара зморщена,і він ще й за руки тримав сосальдо всяких,а всі знають що зазвичай тримає на карантині 3 тижні людей.
а є ще один якого частіше показують,з заколотою мордою шо аж очі повело ,його ще удмуртом називають.
Гляньте на кардашьяншу скільки є схожих дівчат на неї що пересічна людина не відрізнить так і тут.
зараз пластика на такому високому рівні що все робиться.
Крістіна ТАРО• 02 октября 2022
У всіх диктаторів є і двійники, і трійники. Для неважливих заходів згодиться. Що Путін вже сконав, або от-от сконає. Такої думки не поділяю. Хіба що ну дуже різке, типу загального інфаркту або інсульту. Все мрію, щоб його отруїли.
symbol• 02 октября 2022
«ляпне щось безглузде» - не проблема, если и оригинал туповат
Триоая• 02 октября 2022
Считаю что двойники только для мероприятий где видно издалека, а так то всё оно, хуйлошенько.
djianni• 02 октября 2022
Верю что есть конечно пару двойников, чисто постоять где-то, для фото, съездить открыть что-то там
А выступает и речи за столом толкает всегда 1 и тот же - речь, интонация, мимика, жесты эти руками
Голос так подделать наравне с внешностью нельзя
Что касается что лицо то наколото, то нет - так его колят постоянно, разные процедуры, конечно он иногда может разный быть
Пилинги, ботокс, филлеры, нити, иногда хирург подтяжки, уверена что всё это есть
Потому рожа иногда лучше, иногда хуже
И не забывайте что ему не 20 лет
Тут иногда девушки за 30 + очень разные бывают в течении месяца, когда уколят филлеры, курс разных уколов и т.д. Для лица иногда спец для выступлений делают процедуры, кожа натягивается - аж блестит
Вот как на его выступлении перед стадом на площади
А ему уже сколько там, 70
Плюс более чем уверена, что принимает какую-то гормональную терапию
Возможно и дексаметазон, от него лицо дует
Наверняка мы ничего не знаем конечно
Но вот подготовить для выступлений хотя бы 2х настолько одинаковых тварей по внешности и голосу, мимике - ну крайне малореально
Крістіна ТАРО• 02 октября 2022
Ответ дляТриоая
У оригінала зараз (з´явилась із віком) виражена асиметрія нижньої частини обличчя. Коли він швидко говорить, то у нього правий кутик вуст, верхня губа помітно піджаті, трохи нервово.
Крістіна ТАРО• 02 октября 2022
Ответ дляdjianni
Потому рожа иногда лучше, иногда хуже
И не забывайте что ему не 20 лет
А ему уже сколько там, 70
Наверняка мы ничего не знаем конечно
Погоджуюся, під час важливих публічних виступів у нього лице, як налите. Так що аж шкіра лосниться. Ніби він кілька кг піднабрав. Це уколи.
Пиріжечок• 02 октября 2022
Ще ж треба щоб по росту спіападали