БолеИменее• 02 октября 2022
10000, на сім´ю з 3 чоловік це достатньо? Чи я заганяюсь?
Сиамская сороконожка• 02 октября 2022
Скажем так, в теперешнее нелегкое время, не критично.
Можно не покупать одежду и тд. Повременить. А вообще мало ((
Поумничка• 02 октября 2022
Достаточно - еда , что-то из химии . Стрижка , покраска , одежда , коммуналка и т.д отдельно.
БолеИменее
• 02 октября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Для меня это почти как 0. Как для вас не знаю
Для мене не так само.
Принцепесочка• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
Для мене не так само.
А на что их хватит. На еду минимум 8 надо
БолеИменее
• 02 октября 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
На все крім комуналки.
Не купувати одежу можна собі, а не дитині якій немає чого вдіти.
Коробка с карандашандрами• 02 октября 2022
Нет, не достаточно. Специально считала на прошлой неделе, только на продукты ушло 1500 грн, и это при том, что я не покупала мясо, только килограмм телячьей печени и килограмм мидий ну и овощи, крупу, молочку, яйца, хлеб. Нас три человека: мама и 2 дочки 15 и 9 лет.
В месяц получится 6 тыс только на еду, а нужно ещё оплатить коммуналку , бытовую химию и косметику, заправить авто, и хоть чуть на одежду и развлечения
Онанимный пользыватель• 02 октября 2022
Це дуже скромно.В 2 декреті,працює тільки чоловік і то не уявляю,як на таку суму можна прожити зараз,хоча я дуже економна
Танцепесенная• 02 октября 2022
На їжу дуже скромно. Якщо заболить зуб або купувати одежу, то навряд чи вийде.
Алгонавт• 02 октября 2022
Якщо двоє дорослих навіть на мінімалці, то це буде більше, ніж 10 тис
Хто у вас не працює? Може проблема в тому?
Мудробаба• 02 октября 2022
Все залежить від того,на що будуть витрачатися кошти і чи є якась допомога зі сторони у вигляді передачі продуктів.Хоча,дивлячись на ціна, ви ж розумієте що мало.
БолеИменее
• 02 октября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Я вчора зайшла вирішила себе порадувати: купила, 3 маленькі креми для рук із дешевих, 2 засоби для прибирання для поверхні, блиск для губ і шампунь, на касі після слів 870 я аж підвисла.
Принцепесочка• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
И вы до сих пор считаете что 10 это норм?
БолеИменее
• 02 октября 2022
Ответ дляМудробаба
Допомоги ніякої. Тільки картопля буде. 3 мішки закупила.
железный занавес• 02 октября 2022
З тими цінами що зараз,то мало,звісно. Сюди ж входять,я так розумію,комунальні+транспорт+харчування. Це я мовчу про одяг і медицину,якщо,не дай бог,захворів.
БолеИменее
• 02 октября 2022
Ответ дляПринцепесочка
Я так не вважаю. Я тільки вчора витратила 3000 і нічого фантастичного і розкішного не купувала.
Ответ дляБолеИменее
Я пишу списки того,чем пользуюсь и покупаю постепенно в течении года, откладываю деньги с каждой зп. Ловлю акции на Айхерб. В общем, пока удается оставаться на привычных средствах ухода .
БолеИменее
• 02 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Питання не в тому хто працює, а хто ні. Питання чи нормально влізати 3 в 10000, якщо дохід не 10000.
Спасу мир• 02 октября 2022
Мало.
Вижити можна, якщо сім´я малоїжок і все добре з здоров´ям. Залежить від віку, статі, способу життя.
Комуналка, скромне харчування (може бути і збалансованим), мінімум недорогих засобів догляду і побутової хімії, одяг з секонду.
Не хворіти, без поломок техніки, в своєму житлі і з облаштованим побутом.