БолеИменее• 02 октября 2022
10000, на сім´ю з 3 чоловік це достатньо? Чи я заганяюсь?
Принцепесочка• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
Питання не в тому хто працює, а хто ні. Питання чи нормально влізати 3 в 10000, якщо дохід не 10000.
Ненормально
Творческий типаж• 02 октября 2022
Ми з донькою вдвох і то нам цього не достатньо.
Але донька ходить в приватну школу і ходимо разом в тренажерку і оплачуємо послуги тренера.
От це вже приблизно 10 тис в місяць і є.
А все інше ще плюс мінімум така ж сума
Мудробаба• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
Допомоги ніякої. Тільки картопля буде. 3 мішки закупила.
Ну то вже ж якось будете.
Зараз багато хто вважає 10000 це нор.зарплатнею.Голодні не будете,а ком.послуги будете платити по можливості,а що робити.
Алгонавт• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
То проблема в тому, що ви поставили ліміт на сім’ю 10 тис?
А скільки тоді відкладаєте?
Цікаво просто…
А скільки тоді відкладаєте?
Цікаво просто…
Кидстаффовка• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
Ну то з того треба було починати. І тут питання: для чого економія?
Пацаааааааан• 02 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Якщо двоє дорослих навіть на мінімалці, то це буде більше, ніж 10 тис
Хто у вас не працює? Може проблема в тому?
Я на мінімалці, отримую 5100 грн, то двоє дорослих - це 10200 грн, взагалі-то)
Ваша прЭлесть• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
Я вчора зайшла вирішила себе порадувати: купила, 3 маленькі креми для рук із дешевих, 2 засоби для прибирання для поверхні, блиск для губ і шампунь, на касі після слів 870 я аж підвисла.
Дрога шампунь чи що,бо 870грн за таке,то дорого щось
маминаБубочка• 02 октября 2022
Это мало.
Нас четверо, стараюсь все брать по акции и самое дешевое, но все равно не хватает
Аноним Секретарь• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
Засоби для прибирання для поверхні - це що?
Закидай меня камнями• 02 октября 2022
Ми живемо в своєму будинку, на дорогу не витрачаємо, їмо мало, нас троє і дуже в притик 10 000
Ашотакова)))• 02 октября 2022
Автор, к чему эти шифровки? Вы можете нормально написать вопрос? А не загадки писать.
KROX@• 02 октября 2022
Ответ дляБолеИменее
Я так не вважаю. Я тільки вчора витратила 3000 і нічого фантастичного і розкішного не купувала.
Купила 2 зонтика 900 грн,сьогодні мінімальні продукти за пару днів 1000,ще потрібно шапку і взуття