Рыжая бестия• 03 октября 2022
Антарес для сердца.
Доброе утро, девочки.
Подскажите пожалуйста, стало беспокоить сердце, сделала кардиограмму сердца.
Врач долго смотрел ЭКГ и спросил болит? Я сказала да и спросила что-то есть? Сказал ничего страшного и назначил Антарес. После врача посмотрела что за препарат и увидела что он при серьёзных болезней сердца.
Задумалась, может врач что-то не договаривается или я себя накручиваю?
Кому назначали этот препарат, это серьёзно или нет?
Смурфик• 03 октября 2022
Мне назначали. Но я его тогда так и не колола. Сердцеине болит, но шумы какие-то там есть.
Сам препарат отличный даже в качестве профилактики.
Рыжая бестия
• 03 октября 2022
Ответ дляСмурфик
Спасибо. Просто в детстве был порок под вопросом.
Астановитесь• 03 октября 2022
На ЕКГ, в заключенні, були чи ні зміни з боку зубця Т або/та депресія сегменту ST, або екстрасистоли? Що саме написано в заключенні ЕКГ?
Рыжая бестия
• 03 октября 2022
Ответ дляАстановитесь
Не знаю, сложил и вклеел в карточку, сказал что всё норм. Но пропить Антарес.
Вот и возник вопрос, может что-то не так или я себе придумала.
Сейчас не знаешь доверять врачам или нет.
Астановитесь• 03 октября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Кардіолог чи сімейний лікар?
Хоч діагноз написав?
Екстрасистолія буває?
Антарес не лише при ІХС призначається, а також призначають при серцевих аритміях. Антарес поліпшує процеси метаболізму міокарда, зменшує чутливість міокарда до катехоламінів (катехоламіни - це адреналін, норадреналін, дофамін).
Все залежить від того, з якого приводу Ви зверталися до лікаря і з якими скаргами, вік, можливо згадували у скаргах під час консультації про аритмію.
Хоч діагноз написав?
Екстрасистолія буває?
Рыжая бестия
• 03 октября 2022
К врачу обратилась из-за обострения остеохондроза. Врач семейный но не мой, моего временно нет. Просто сказала что сердце беспокоит. Экстросистолы постоянно, но я врачу о них не сказала думала в экг увидит, поэтому холтер не ставили.
Наверно нужно сказать про экстросистолы чтоб поставили холтер, да и вообще УЗИ сделать и сходить к кардиологу.
Спасибо за совет.
Астановитесь• 03 октября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Спасибо за совет.
На ЕКГ не завжди можна уловити момент з екстрасистолами, тому краще все ж пройти Холтерівське моніторування ЕКГ. Можна пройти у любому медичному центрі по самозверненню. Відчуття екстрасистол - це суб´єктивна інформація. Призначається лікування лише за даними ХМ ЕКГ. Потрібно, обов´язково вести щоденник, де записуються, наприклад, фізичне навантаження, приймання медикаментів, симптоматика. Буває, що у людини є відчуття екстрасистол, а на ХМ ЕКГ їх мало, можуть взагалі не бути. Екстрасистоли поділяються на шлуночкові (це основні) і надшлюночкові. Нормою вважаються до 200 шлуночкових і до 200 надшлуночкових. Бета-блокатор призначають десь з 600 шлуночкових екстрасистол. В більшості естрасистоли є доброякісними. Причинами появи екстрасистол може бути невроз, недостача магнію або калію, ендокринних захворюваннях, неполадках у кишківнику, діафрагмальна грижа, шийно-грудний остеохондроз. Якщо екстрасистол мало, а вони відчуваються, кардіолог може призначити бета-блокатор. Потребує лікування екстрасистолія, якщо є органічні захворювання серцево-судинної системи, якщо був інфаркт міокарду. Потребує уваги екстрасистолія, якщо це часта екстрасистолія одинична, якщо це поліморфні екстрасистоли (3-го класу), екстрасистоли 4-го (парні та групові) та 5-го (ранні шлуночкові екстрасистоли) класу за Лауном.
Що стосується остеохондрозу. Якщо це шийно-грудний остеохондроз, то може виникати цервіко-торакалгія, одним із симптомів є біль у серці дуже схожий на стенокардичний. Різниця в тому, що біль при стенокардії триває від 3 до 15-20 хвилин і знімається Нітрогліцерином, а при остеохондрозі - ні.
Рыжая бестия
• 03 октября 2022
Ответ дляАстановитесь
Я поняла. Спасибо огромное ❤
Подскажите пожалуйста, а варикоз может влиять на сердечно-сосудистую систему?
Астановитесь• 03 октября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Я поняла. Спасибо огромное ❤
На кровоток. Це велике коло кровообігу. Тому іноді потрібно робити УЗД нижніх кінцівок.
Рыжая бестия
• 03 октября 2022
Ответ дляАстановитесь
Спасибочки Вам огромное