Не куру• 03 октября 2022
Які суми та як часто донатите на ЗСУ?
Трусы с капюшоном• 03 октября 2022
Не скажу скільки.
Доходи дуже маленькі, але купувала продукти і залишала в корзинах в супермаркеті, перераховувала гроші конкретним підрозділам на передовій на техніку і спорядження, - через тих кому довіряю.
А взагалі, у мене найближча людина в ЗСУ. І я знаю, що вони там за свої гроші багато що купують.
Персонаж Аноним• 03 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Не скажу скільки.
не треба в корзини у супермаркетах.
КокошинЭль• 03 октября 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Есть, я видела непосредственно и даже общалась в спортзале. Ирландия, Великобритания, США.
Ну , в вас я не сомневалась
Фиктивная• 03 октября 2022
Ответ дляМамулька
Цікаво, ті хто не донатить і не волонтерить,не воює і нічим не допомагає, вам комфортно відписуватися в темі? Чи ви москалиці на українському форумі?
Якщо нема можливості, так мовчи…
Я в шоке с таких...
Спасу мир• 03 октября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вони мабуть за кордоном сраки німцям миють і там після війни залишаться .
Як Ви зневажаєте чужу працю. За це платять і таку роботу теж потрібно комусь робити. А Ви не думаєте, що може настати такий час і ту саму сраку будуть Вам мити? І не завжди своєчасно і довгі роки?
Спасу мир• 03 октября 2022
Ответ дляЧто-то не спится
З ворогом не зустрічалась, так... А із своїм вбивцею - так...
А як Ви вижили? То мабуть дуже страшно, особливо коли Ви зі своїм вбивцею були знайомі раніше...
Ms. Android• 03 октября 2022
Ответ дляРаспутница
Я не рахую чужі гроші. Краще діткам віддати чи зоопритулок
..Ваше друге речення суперечить першому. Навіть відповідаючи, що ’я не така’ примудрилися влізти у розподіл чужих ресурсів.
Ваші віддавайте куди хочете.
Спасу мир• 03 октября 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
не треба в корзини у супермаркетах.
Чому? Що продавці ті товари продають по новій, а гроші собі беруть?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Я не працю зневажаю, а людей, які кажуть, що немає бажання допомагати нашим солдатам. Вони доречі не жаліють свого життя в здоров´я за таких убогих.
Баба Яга• 03 октября 2022
В середньому 100 євро в місяць. При тому, в конкретну бригаду, в конкретний батальон. Там служить мій брат і я знаю на що йдуть гроші
Спасу мир• 03 октября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ось Ваш пост ’Вони мабуть за кордоном сраки німцям миють і там після війни залишаться’ А Ви впевнені, що з грошей які вони отримали за’миття срак’ нікому нічого не переводять, нехай навіть не армії, а наприклад своїм престарілим батькам на ліки і комуналку
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Це я писала відповідь на коммент мадам, яка сказала, що не вважає за потрібне допомагати нашим солдатам. Немає бажання в неї. А від солдати повинні захищати, віддавати своє життя і здоров´я, а в неї бажання немає.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Краще зовсім промовчати, ніж писати, що немає бажання допомагати нашим зсу. Для мене це не люди.
После 18• 03 октября 2022
Муж помогает, организовывает сборы на конкретные вещи конкретным людям, возят помощь людям, на свои тоже покупает, и машины заправляет, раньше больше, сейчас где-то 10000-15000 грн в месяц тратит со своей зарплаты.
Марічка• 03 октября 2022
Ответ дляМамулька
Якщо нема можливості, так мовчи…
З такими як ви і ворогів не треба
Чим допоможе людина, у якій будинок знесло і вона вимушена орендувати житло? А ті, в кого ще ціле? Але робота за 7 тисяч грн, виїхати можливості немає, діти і ще батьки похилого віку. Продавати речі з квартири, чи саму квартиру?
А якщо я в кафе сходила з подругою, чи дитина в приватний садочрк пішла, щоб можна було хоч працювати, то все? Совісті немає і я москаль? Я якщо манікюр ще зробила та джинси купила нові - то взагалі всьо?
Спасу мир• 03 октября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Немає в тієї мадам бажання допомагати армії _ Бог їй суддя! А ваш презирливий пост про ’мийників срак’ нічим не кращий
ФрекенБок• 03 октября 2022
Каждый месяц по 15000 грн перечисляем на фонд повернись живим.
И ещё знакомым , ещё кому то из знакомых знакомых по 200-500 грн скидываю , на протез , притуле, на одежду по 200-300 скидываю часто .
У нас есть возможность - помогаем .
Если бы не было возможности , то можно и не деньгами помогать , мама моя сетки плела в марте
У нас есть возможность - помогаем .
Не гавкаю- но охраняю• 03 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так, комфортно, я 8 років платила військовий збір, який невідомо куди йшов, досить, більше нічого цій країні платити не буду.
ФФФФристайла• 03 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Це обов´язк держави - утримувати армію
це звісно зрозуміло. Але якщо держава не в змозі забезпечити, то без допомоги людей хлопці будуть голі, босі й голодні. Тому якщо всі підуть на принцип, нічого хорошого не буде.
ФрекенБок• 03 октября 2022
О, на машину знакомому скидывались , мы с мужем 18т грн дали . Не много , но за 3 де сбор был закрыт .
Баррикадница• 03 октября 2022
Ответ дляДомашка
Доначу только на приюты для животных/волонтёрам, помогающим животным
И я.
Они продолжают нуждаться в помощи еще больше, чем раньше. А попросить не могут.
Идеальная оптимистка• 03 октября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Ну от нехай би почали з себе і показали приклад, але ж ні, депутати і олігархи недоторканні, їх війна не зачіпає
ФрекенБок• 03 октября 2022
Ответ дляПосле 18
Вы молодцы . Я не могу ничего собирать , стараюсь абстрагироваться . Могу только деньгами помочь . А как начинаю вникать , мне плохо становится и я не могу жить , не то что бы работать .
ФФФФристайла• 03 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
ну є різні й серед них. Звісно гімна більше нажаль. Але зараз треба про наших Захисників думать, а там час розставить все по місцям
Не гавкаю- но охраняю• 03 октября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Удалено администрацией...