Ms. Iphone• 03 октября 2022

День захисника України - щось дарити своїм, чи ні?

Дівчата, чоловіки/хлопці яких не в ЗСУ, будете вітати 14 жовтня, щось дарити своїм, чи ні?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 октября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Он захисник Украины??
Ага. Диванні війська у піжамці. Теплій піжамці)

Стопудова• 03 октября 2022
Ответ дляНервогенератор
Женщины тоже работают на таких работах, которые помогают защищать родину. О них в день защитниц никто не вспоминает почему-то. Это не только мужской праздник
Согласна , будем всех поздравлять!
ЯблокоРаздора• 03 октября 2022
Ответ дляГороховая
А референдум в росії признаєте?
Причем тут ваша росия. Хочется отмечайте и козацтво и захисників.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 октября 2022
Ответ дляСтопудова
А почему только всу, много профессий которые сейчас помогают защитить родину.
Мається на увазі захист військовою сферою.
Ви ж не будете вітати службовця з міністерства захисту довкілля, чи будете?
Liliana12345• 03 октября 2022
Привітаю військових, в т.ч. рідних, але тільки на словах. З подарунками зараз не дуже в зоні бойових дій.
Це більшості порадниць є де розгулятися, для того й тему створили. А в нас поки тільки так
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 октября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Якби не Покрова, подумала б, що ви з язичників
ЯблокоРаздора• 03 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Та я зовсім не віруюча. Просто зробили 14 вихідний додатковий

Teonaa• 03 октября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
З якого переляку? Я ніколи не дарувала і не вітала всіх підряд, лише військових.
Я вітала, но з формуліровкою мол як захисника родини ітд. Тіпа щоб і якось порадувать, но і в принципі він до служби відношення не має. Але зараз і таке не особо доречно, то ж не буду
Сегодня не целуюсь• 03 октября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Буду обов´язково вітати. Мій - справжній козак і захисник України. І я не згодна з тим, що свято стосується лише ЗСУ, багато чоловіків наближають нашу перемогу не перебуваючи на фронті.
Свято не стосується чоловіків. Це день захисників та захисниць.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 октября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Ні Бога, ні чорта.
Покрова і точка
ЯблокоРаздора• 03 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Ні Бога, ні чорта.
Покрова і точка
Да. Виходной!!
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 октября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Да. Виходной!!
При війському стані?
Кактус из кожезаменителя• 03 октября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
І? Я щось писала про чоловіків? Здається я написала ’мій - захисник’.
ЯблокоРаздора• 03 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
При війському стані?
У меня да
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 октября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
У меня да
Безробітні?
ЯблокоРаздора• 03 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Безробітні?
Как может быть выходной у безработного то
Стопудова• 03 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Я думаю ю, что тут можно поздравлять и бабу клаву, которая сидит плетет сетки.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 октября 2022
Ответ дляСтопудова
І Клаву можете, це не заборонено
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 октября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Після Покрови у невіруючої може бути що завгодно.

ЯблокоРаздора• 03 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Ага. Аби придолбаться к чему то
автор Ms. Iphone • 03 октября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Да, конечно.
Отмазки как обычно.
Тогда хоть не позорьтесь, не поздравляете тех, кто не в ЗСУ.
Бог Вам суддя, якщо Ви інвалідність називаєте відмазкою.
Liliana12345• 03 октября 2022
Ответ дляГороховая
Так, я ось згадую як деякі знайомі ще вітали 23 лютого своїх чоловіків😡
Вітаю тільки тих, хто служив при союзі в армії або був кадровим військовим. Не бачу нічого поганого, це було з людьми.
Рогнеда Карповна• 03 октября 2022
Школа - никаких поздравлений не будет.
В моей семье эти даты (старое 23.02 и новое 14,10) - обычные дни.
Обижулька• 03 октября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Згодна з тим, що особливо в цьому році вітати треба тільки ЗСУ з даним святом, але якось так виходить, що чоловіки нас вітають з 8 березня, дарують подарунки, а виходить Чоловічого свята такого немає…
І Вас вітали в цьому році? Зберіть гроші і задонатьте. Це буде найкращий подарунок.
Liliana12345• 03 октября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Це так. І жінок теж. Ми - волонтери зараз, а чоловіки працюють на місто, підтримують його. Хто не втік, це й наше свято)
Manesik.ua• 03 октября 2022
Мій чоловік не служив, і щороку мене нахєр шле коли я просто навіть кажу вітаю😅
Manesik.ua• 03 октября 2022
Ответ дляНервогенератор
Згодна, тому свято називається вже День захисників та захисниць України!
Я_готова_ко_второму• 03 октября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Це День захисника. Захисниками є і багато жінок. Ваш захищав чи захищає? Ні? Тоді і нема з чим вітати.
Бамбарбия! Кергуду.• 03 октября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Чоловіче свято 1 листопада
?
Бамбарбия! Кергуду.• 03 октября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Не в этом году