Папобус• 03 октября 2022
Дивна порада матері.
Мені 43 роки. 13 років у шлюби, що вже через 5 років став невдалим і нещасливим.
Довго для себе не наважувалась прийняти рішення і піти від чоловіка.
Потім все ж вирішила і вже навіть уходила в зйомну квартиру, але чоловік зупинив і попросив не уходити.
Але нічого на краще не змінилось. І війна ще сильніше висвітлила проблеми між нами.
Взагалі чоловік досить дивно до всього цього відноситься. Не вирішував і не піклувався про безпеку мою і дитини так, як це повинен робити чоловік (голова родини). Всі рішення за себе і дитину приймаю я.
Стосовно грошей - бюджет вже давно роздільний. Інтимних стосунків не має років 2 чи 3 взагалі.
З будь чого, з малої причини він робить скандал (від ввімкнутого світла в кімнат до не купленого хліба або чогось іншого).
І в розмові до мами я проговорила, що після закінчення війни, я точно буду уходити від нього, бо таке життя - це не життя.
І моя мама, знаючи ситуацію - про скандали, інтим, відношення, гроші - все ж говорить: а ти подумай, а ти спробуй помиритись... і т.д. Вона вважає, що я не зможу оплачувати зйомну квартиру в Києві. І навіть жодного разу не сказала, що приїжджай до нас (адже вони живуть в частково і моїй квартирі! в мене пів квартири у моїй власності). Таке враження, що вона боїться, що я приїду до неї чи що?
І ще крутіше говорить мені - це ти винна, бо не лагідна з ним!. Як мені бути з ним лагідною, якщо він з самого ранку може накричати за будь що!
І ось, у мене питання. Якщо у вас така ситуація в стосунках з чоловіком, невже це реально витягнути в нормальну сім´ю? Хтось таке зміг?
Результат:
вже голосів:
190 (90.48%)
Таку сім´ю не врятувати
20 (9.52%)
Стосунки можна покращити
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляпьЯНА
Це вам так здається. Якщо ви не розумієте чому не складається з чоловіком, то наступні будуть за тим же сценарієм
та мені не потрібні наступні.
я спокійно і без них обійдусь!
наскільки простіше без цих вимог: ти повинна і прибрати і попрати і їсти приготувати, ще і з дитиною погуляти і її навчити, і ще і гроші заробити не менше ніж він і гарною бути і сексапільною і лагідною.
а він що? тільки гроші заробити, при чому стільки ж скільки як і я і все! та ну на*!
я спокійно і без них обійдусь!
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Тепер і ви дайте відповідь. Яка нормальна мати з Миколаєва скаже доньці їдь до мене з дитиною або кидай чоловіка і йди на зйом? У вас дуже-дуже подвійні стандарти.
та про ’не зве’ було до війни . також до війни були розмови!
ЗдесяЯ• 03 октября 2022
Ответ дляШумелка Мышь
Она ж не в лесу выросла. Ее родители такой вырастили. Это их косяк. Вот пусть и нянчат.
Если ребёнок засранец это значит родители с ним не убирали.
Кому то надо 1 раз показать, а кому то 16 лет показывать.
Я не знаю, чому вона така. Я старша і в мене було багато обов’язків. А вона така...вперта ’не буду, не хочу’. В кімнаті не прибере, а про посуд мовчу. Я розумію, що в основному вина батьків, але мені маму дуже шкода. Вона не може їй сказати ’ні’.
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ для100%
Николаев?
и что значит ваша часть? вы вкладывались деньгами? ремонты там делали? технику покупали?
или мама при приватизации просто вас внесла в список квартиры полученной ею от государства?
’моя часть квартиры’ звучит очень пафосно конечно...
що значить ’просто внесла’.
квартира давалась така, тому що в сім´ї є я! є дитина. Якби мене не було, то була б менша квартира!
При приватизації були внесені всі, хто був прописаний в квартирі.
стосовно ремонтів і т.д., то і зроблю і куплю. мої батьки не дають нічого змінити.
пьЯНА• 03 октября 2022
Ответ дляПапобус
та мені не потрібні наступні.
я спокійно і без них обійдусь!
А які у вас претензії до чоловіка? Що мало заробляє, або що мало приділяє уваги побуту та дитині?
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Так а що вас стримувало піти від чоловіка до війни?
ви читали перший пост.
в липні того року, вже йшла на зустріч до власниці квартири, щоб знімати. а чоловік зупинив. і сказав, що він змінеться.
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Хай щастить
Завжди захоплювали сильні, незалежні жінки, нехай все вийде якнайкраще для Вас
дякую!
Яжемать Мне можно• 03 октября 2022
Ответ дляШумелка Мышь
Да, она боится что вы с ребёнком припретесь в ее квартиру и ее покой будет нарушен.
’в ее?’
Может, в свою?
пьЯНА• 03 октября 2022
Ответ дляПапобус
А навіщо чекати щоб позвала?
Так і так, мамо, я приїду.
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляпьЯНА
Так з чого все почалось?
Так же не баває, що 5 років ідеальний, а потім 8 мудак.
І чого 8 років терпіли?
Тим паче, що ви виходили заміж у 30 років, досить зрілий вік.
І чого 8 років терпіли?
почалось з нерозуміння жіночої фізіології. в мене була позаматкова. операції. втрата труби. він назвав мене інвалідом після цього. це була перша велика тріщина.
потім народилась дівчинка замість хлопчика.
потім він в 3 місяця дитини вважав, що я вже маю бути вагітною другою дитиною і те що я не вагітнію - це моя вина, що це я не хочу другу дитину.
а потім вже з цими заскоками я вже реально не хотіла другу дитину (аборту не було), але і не прикладала зусиль щоб завагітніти, бо все було на мені і квартира і дитина і ніякої допомоги, тільки указки.
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Якщо можете самі подбати про себе і дитину, то і мови не може бути ніякої. Нащо вам сім’я, якої давно немає? Та і якщо чоловік хоть трішки порядний, то на дитину повинен гроші давати. Хоч зараз не найкращий час для змін. Але вирішувати вам. Як краще для вас і дитини.
для мене краще без нього, чим з ним. я спокійніша тоді!
Яжемать Мне можно• 03 октября 2022
Ответ дляПапобус
10 років не може бути. весною вже все вирішиться.
або нас або ми. все стане чітко і зрозуміло.
чекаю закінчення, бо місто, де моя частка в квартири зараз є небезпечним для проживання. а знімати в Києві зараз не зможу, бо не впевнена в тому, що буде стабільна зарплата через війну.
Автор, а чого саме весною? Звідки такі дані? Чому не зимою, не літом, а саме весною? Ви щось знаєте, чого не знаємо ми?
ПлакалаВАвтомобиле• 03 октября 2022
Ответ дляПапобус
у нас так много общего в ситуациях, как я вас понимаю и сочувствую. тоже жду конца войны.
Пластилин_Колец• 03 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
У нас війна вже 8 років.
До чого ваш комментарій?
8 років по всій країні повітряні тривоги? Чи може 8 років Донецьк жив як зараз Миколаїв чи Херсон? Чи можливо Луганськ всі 8 років жив як Буча в окупації?
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Моделюю ситуацію. Вас з травмою прямо з вулиці відвезли в лікарню. Що буде з дитиною? Життя прожити - не поле перейти. І мати це розуміє. Щоб йти - потрібно мати куди. А просто піти - ну таке рішення.
тобто жодна жінка не повинна уходити від чоловіка? а якщо уходити, то тільки до іного чоловіка?
якщо трапиться те, що ви описуєте, то він забере дитину на той тиждень. Він же залишається батьком!
а якщо відмовиться, то дитина опиниться на тиждень в дитячому будинку. Потім буду доводити, що я гарна мати і забирати її звідти.
Яжемать Мне можно• 03 октября 2022
Ответ дляПапобус
вчора виходила з дитиною в місто. і був час, коли дитина була з аніматорами, а я в ресторанчику. то здивувалась, скільки чоловіків на мене заглядалось. так не молодих, але досить нормальних для мого віку.
починати нові стосунки маю ресурс. але правила цих стосунків будуть вже зовсім інші!
Ну, автор... ну ви як маленька... У чоловіків дружини та партнерки по 7 місяців у біженстві... Тут заглянеш і на сусідку пенсіонерку бабу Клаву...
Ответ дляПластилин_Колец
До чого ваш комментарій?
Людям що жили в Донецькій області в сірій зоні, від цього не легше було. Але я писала не в тому контексті.
пьЯНА• 03 октября 2022
Ответ дляПапобус
Ви розумієте, що у вас дуже великі проблеми з головою?
Вам потрібно навчитись відстоювати свої особисті кордони, а потім виходити з позиції жертви.
Плюсом ще й гормональна залежність від трешу.
Вам з психологом працювати.
Ответ дляПапобус
Я такого не писала. Але поки живеш з чоловіком, не потрібно говорити, що живеш одна. Одна - це одна. З чоловіком - це з чоловіком.
Пластилин_Колец• 03 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Ваш коментар про 8 років був апріорі зайвий. Він ніяким боком до питання автора. Як жили в сірій зоні я знаю по родичах свекрухи.
ЗдесяЯ• 03 октября 2022
Ответ дляПапобус
Та яка друга дитина? Він для вас чужа людина, яка ніколи не підтримає і не допоможе. Не знаю, як саме зараз (бо війна), але думайте і готуйтесь, що треба йти... Але коли вам буде зручно...
Ответ дляПластилин_Колец
Ну твердження автора, що весною війна 100% закінчиться - теж апріорі зайвий. 8 років тому більшість теж не думала, що це так затягнеться і набуде такої форми
LarsonPeterson• 03 октября 2022
Ответ дляПапобус
я нічого рятувати не хочу. але з слів матері, подумала, може я чогось не знаю, не бачу, чи може реально можна щось врятувати навіть в такій ситуації.
так, разом тримає житло, що мені зараз дешевше жити разом з ним.
автор, я так понимаю что вам нужно третье мнение. я обычно такое не советую, но я бы на вашем месте сходила пару раз к психотерапевту (мужчине постарше, только не к женщине).
я думаю вы сможете сама себе четко ответить на все ворпосы.
Пластилин_Колец• 03 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Не бачу сенсу з вами сперечатися
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляпьЯНА
що коли, бачить, що щось зроблено не так або якусь проблему, він не буде про неї говорити. він буде 2-3-4 дні на це дивитись, а потім буде сваритись і докоряти.
що він не вміє спілкуватись, він кричить.
в нього лише його логіка і все.
простий приклад - хліб: я стараюсь менше його купляти, бо і в мене і в дитини погане самопочуття з хлібом, тому інколи, навтіь заходячи в магазин, не іду до відділу хлібу, щоб не спокушати дитину (завжди ж вона зі мною). і тому не купую хліб. він про це знає. і кричить. що я не купила хліба. ось тільки після нашого довгого від´їзду на ЗУ, звик сам слідкувати за кількістю хліба вдома.
в нього лише його логіка і все.
Ганцю в кєдах• 03 октября 2022
моя мама так теж зі мною. Перший чоловік побив мене вагітною, а вона його впустила в нашу квартиру і все вмовляла мене повернутись. Я повернулась, щоб збігти через 3 роки вже з дитиною і побита знову. Жити тоді не хотілось, але знайшлись інші родичі, які підтримали і мамі моїй рота закрили. Ніколи їй цього не пробачу. Якби на мою дитину руку підняли, я б зі сходів спустила. Сили вам і терпіння! Пройшло вже багато років, у мене другий шлюб, на цей раз щасливий. І ще двох діток маю.
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляпьЯНА
А навіщо чекати щоб позвала?
Так і так, мамо, я приїду.
так і буде скоро
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
бо взимку спробують ще раз наступати з сторони Бел. по мерзлому (коли болото замерзне). потім можливо жахнуть ЯО. і коли взимку всі стикнуться з холодом. а потім весною з відсутністю запасів і проблемами з посівами. То і зрозуміють, що ще один рік війни (літо-осінь і т.д.) вб´є всіх і вся. І тому вже весною будуть домовлятись. І закінчувати війну.
Папобус
• 03 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
сподіваюсь, що у нас все буде добре після війни!