Вероятненько• 03 октября 2022
Порекомендуйте онлайн курси польського для підготовки до В2 для польс. універс.
Будь-ласка, з власного досвіду, що Ваша дитина поступила після них!
Просто курси не цікавлять, які видадуть по типу прослухано А1-В2, цікавлять саме знання на цих курсах, бо здавати треба буде екзамен при поступанні в польс. універ., не здаси - не поступиш на омріяну спеціальність.
Бажано в групі.
Репетитор з дипломом - в крайньому випадку..
Буду дуже вдячна!
Бажано в групі.
Буду дуже вдячна!
Некомильфо• 03 октября 2022
Не персональний репетитор. Школа Канапка. Я тільки по їх відео на ютуб рівень підтягнула. Вважаю, що в самій школі буде ще краще
Вероятненько
• 03 октября 2022
Ответ дляБулку Дай
А у вас уже в1 есть?
ні, потрібно від А1 до В2
Булку Дай• 03 октября 2022
Ответ дляВероятненько
ні, потрібно від А1 до В2
Ого...это долго, особенно дома самим много много трудится
Вероятненько
• 03 октября 2022
Ответ дляБулку Дай
ну, у нас є 2 роки
Анатолийчипс• 20 октября 2022
Пошукайте на букі, там репетитори перевірені та уся необхідна про них інформація показана