А я с косою• 03 октября 2022
Як знайти репетитора з англ?
Шукаю студентку або розумяшку з англ (дитина початкового рівня) для допомоги з шкільною д/з (початкова школа). Писала у групи району, в вайбер групи. Пропоную 100грн/год, Київ. Невже це мало? Ще кажуть що роботи немає... Пропонують послуги лише дипломовані спеціалісти за ціною від 250грн. Але ж мені не треба дипломованого, досить просто студента чи старшокласника зі знаннями
А я с косою
• 03 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Пишіть в групи лінгвістичного універу
ідея. Дякую!
А я с косою
• 03 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Я так розумію, ви самі зовсім не знаєте англ м?
Дитина мене не сприймає, а вчити кричучи я не можу. Мені вистачає домашки іншої
Шопингмонстр• 03 октября 2022
Да, 100 грн мало.
Вам просто домашку делать? Учить ребёнка ничему не надо?
Что-то не спится• 03 октября 2022
Посмотрите на сайте Buki, мы там нашли двух своих репетиторов по математике, очень довольны.
Ашотакоя• 03 октября 2022
Ответ дляА я с косою
Ясно. В принципі ви правильно робите, маєте знайти.
Зубачистка• 03 октября 2022
Ви неправильно ставите цілі( допомога з домашкою це провальна ідея і викинуті гроші.
Хороший репетитор коштує дорого, бо він за одне заняття пояснить те, чого інший вам і за три не пояснить.
А я с косою
• 03 октября 2022
Ответ дляШопингмонстр
Да, 100 грн мало.
Так, просто зробити д/з з пояснення звісно, а не тупо за дитину все виконати. За годину більше навряд чи встигнути можна.
Ви вважаєте що 11класнику чи 1-2курс студент 100грн за годину це мало?
Там не потрібно мати педосвіту чи складати план навчання...
А я с косою
• 03 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Автор, а який клас?
4 клас. Вчать склад сім´ї, елементарні речення по типу ’я граю у футбол’
Шопингмонстр• 03 октября 2022
Ответ дляА я с косою
Да, мало.
Сделать за 100 грн домашку норм.
Объяснить и разжевать - это уже стоит больше чем 100 грн
Сделать за 100 грн домашку норм.
А я с косою
• 03 октября 2022
Ответ дляШопингмонстр
Да, мало.
Сделать за 100 грн домашку норм.
Без пояснень на домашку треба максимум 10хв
Ашотакоя• 03 октября 2022
Ответ дляА я с косою
Да, на 100 грн студента можна шукати
Шопингмонстр• 03 октября 2022
Ответ дляА я с косою
Ну вам же и нужен тот, кто сделает домашку.
Цель же не научить ребёнка, а сделать домашку.
Путь в никуда
Культ Інтелекту• 03 октября 2022
Напишіть огодошення в ФБ в групах Репетитори Києва і Репетитори України. Там за 100 грн знайдуться охочі. Але це якщо обирати онлайн-заняття. Вживу мало хто за такі гроші буде зараз працювати.
Престидижитатор• 03 октября 2022
Автор,это нормальная цена для студента.Я так нанимала для укр.мовы.Я находила на Фейсбуке,в группе р-на.Киев.
А я с косою
• 03 октября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Дякую!
Кирилл Дутик-11e8• 12 октября 2022
Поищите на Изискулл, там не 100 гривен за, но проверенные учителя зато