Трахтибидох• 03 октября 2022
Знаки вагітності
Чи було у Вас так, що до тесту на вагітність ніби якісь знаки чи події вже підказували про Ваш цікавий стан?
Тема щоб згадати приємні моменти
Как_б_не_так• 03 октября 2022
Поведінка змінилася, реакція на слова навколишніх
Я тому і тест зробила - зауваження співробітників, що якась не така
PORKA• 03 октября 2022
Ні, не було. Була впевнена що прийдуть КД.
Коли були знаки, то вагітності не було
Трахтибидох
• 03 октября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Різко реагували чи навпаки?
Настюшка-4139• 03 октября 2022
Мені вже другу вагітність все смердить,дуже різкі запахи)
Знала що вагітна як тільки тиждень тому відвернуло від улюблених парфумів)
Бойцовская• 03 октября 2022
Сиділа з подругою в кафе. Гуляла маленька по закладу, десь рочок чи півтора на вигляд, стала спостерігати за мною, потім підійшла до нашого столика. Я їй серветочку на столі показала. Запитала чи хоче на ручки сісти. Вона погодилась, посиділа і пішла далі своїми справами займатися)
Трахтибидох
• 03 октября 2022
Ответ дляСтервочка
На третий день после зачатия увеличилась грудь на размер
Блискавично швидка реакція організму))
Трахтибидох
• 03 октября 2022
Ответ дляБойцовская
Як мило)) у Вас теж дівчинка?)
Не гоню• 03 октября 2022
І ще тиждень тому,чомусь всі різко питали чи я часом не вагітна,бо наче обличчя світліше стало і «очі гарні зробились» 😂
Жена_КотораяСтена• 03 октября 2022
Актуальне питання.. теж нервую перед тестом. 46 років, вже спочивати хочу) а тут затримка...сподіваюся що це гормональний фон змінюється! Вже був цикл 6 тижнів, але все одно тремчу..
Бойцовская• 03 октября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Як мило)) у Вас теж дівчинка?)
Ага, тому й запам´ятала цей випадок. І ще схожий мені у пологовому розповідали, тільки там хлопчик на вулиці підбіг. Можливо то все співпадіння, але такі гарні)
Как_б_не_так• 03 октября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Різко реагували чи навпаки?
Навпаки)))
Зазвичай я гостра на язик
А тут спокійна і малореагуюча на підколи стала
Зазвичай я гостра на язик
МатьЧасть• 03 октября 2022
одног ранку прокинулась з чіткою думкою що треба зробити тест, а там слабка друга полоса, я подзвонила гінекологу вона сказала не видумувати, бо до затримки ще був тиждень. В мене вагітність наступила в перших днях циклу,це я точно знаю.
Трахтибидох
• 03 октября 2022
Ответ дляБойцовская
Може й співпадає. Люди часто пов´язують події. Але такі гарні історії)) я вірю в гарні і приємні речі)
Трахтибидох
• 03 октября 2022
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Нехай у Вас все добре буде!
Жена_КотораяСтена• 03 октября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Нехай у Вас все добре буде!
Дякую! Молюся, щоб був негатив /
Трахтибидох
• 03 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
У Вас мабуть сильна інтуїція
МатьЧасть• 03 октября 2022
Ответ дляТрахтибидох
У Вас мабуть сильна інтуїція
не знаю як так вийшло мені ще тоді гінеколог назначила багато ліків сказали якісь там жахіття з трубами, я нічого не пила чекала критичних днів, ну ясна річ через 9 місяців народила доню
Трахтибидох
• 03 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Клас) у Вашої донечки сильний ангел-охоронець)
МатьЧасть• 03 октября 2022
Ответ дляТрахтибидох
я теж так думаю