Бокс-орун• 04 октября 2022
Від кота неприємний запах
Кіт звичайний, 6місяців, народився в селі від кішки приблуди, пожаліли його і на зиму забрали з села в квартиру. Проблем ніби немає -з першого дня в квартирі лоток на відмінно, освоїв дряпалку, ласкавий, терплячий. Але від нього є запах, відчуваю його як беру на руки.Що це? хвороба, чи запах кота? блохи, глисти прогнали стронхолдом, візуально здоровий, ще не кастрований.Дякую за коментарі
Слухи-руки не распускаю• 04 октября 2022
Ответ дляБокс-орун
я запах відчуваю не тільки від голови, а від тіла
отведите кота к ветеринару
Рассказница• 04 октября 2022
Автор, котенок от мамы-кошки мог кучу болезней подхватить. Ветеринар разберется
Бокс-орун
• 04 октября 2022
Ответ дляРассказница
дякую, підемо на огляд
Новогодняя пальма• 04 октября 2022
Можно ли кошке мыть попу и лапа водой или водой с детским шампунем? И как это делать?!
Мочалкин блюз• 04 октября 2022
Ответ дляБокс-орун
з рота ніби не пахне, зуби візуально в нормі, хоч я не профі)
Дивіться не тільки зуби, а й ясна. Він лижеться, тому якщо слина не в порядку - буде запах від кота.