Я-ваш шанс• 05 октября 2022
Чим змиваєте косметику?
Я мала міцелярку, потім гідрофільну олію.Зараз купила молочко Міха, бачу що змиває погано. Що найкраще використовувати? І можна посилання на конкретний продукт.
Також цікавить тонік, який не пече. Шкіра суха
А у нас макарошки• 05 октября 2022
Мені подобається масло від елеміс, і досить непогане більш бюджетне я брала від єлізавеки.
Губы_зубы• 05 октября 2022
Гидрофилка+ пенка.
Тоник хистомер или холи Ленд азулен, он вообще любимчик.
Наполеон Бонапарт• 05 октября 2022
Сесдерма Гідравен., мені вистачає на 10 місяців. Також суха шкіра. Знімає весь макіяж разом з очіма)) Дуже делікатний, не сушить
Від міцелярки відмовилась дуже давно- вважаю ії некорисною взагалі- якій там склад, якщо ззмиває навіть чорнила зі шкіри? Також мені косметолог заборонила нею користуватися
Гідрофільною олією навіть не цікавилась, вважаю що може забивати пори. Хоча не впевнена, але пробувати не хочу.
Мексиканочка• 05 октября 2022
Піна зелена лінія або будь яка китайська пінка( вони густі, як бальзам для волосся, в тубах)
УжеВотДа• 05 октября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Від міцелярки багато закритих комедонів утворилося. Викинула її
Наполеон Бонапарт• 05 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Так, згодна. В мене теж, саме закриті комедони були. Після поради косметолога про відміну міцелярки ситуація покращилася. А потім я почала користуватися косметикою з кіслотами. Тонік кіслотний дуже добре допомагає запобігати їх утворенню. Зараз роблю домашній пілінг кіслотний курсом, дуже подобається вигляд шкіри
Я-ваш шанс
• 05 октября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
а як ті закриті комедони виглядають?
Наполеон Бонапарт• 05 октября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
а як ті закриті комедони виглядають?
Це добре що ви не знаєте))) Отже, у вас їх немає..
В мене були на лобі. Маленькі підкожні прищі, які запалення не мають. Як щось тверде, яке не виходить прибрати. Не можна вичавити. Вони не запалюються, але лоб нерівний, якби пори забиті та не очищуються. Це дуже дратує. Зараз немає такої проблеми- рівний лоб.
УжеВотДа• 05 октября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Який пілінг використовуєте?
Я почала сімілдіет азелаїновий. Не вау, але ок
Копуша• 05 октября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ви їх механічно видалили?
Наполеон Бонапарт• 05 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Який пілінг використовуєте?
Я перший раз роблю сама. Торгівельна марка КОКОС, Одеса. Все купляла у них - предпілінговий лосьйон , пілінг, нейтралізатор. Там порадили Гліколєвий як для початку. До того завжди у косметолога робила. Сподобався ще крем після пілінгу, але він жирний і користуватися можна тільки пару днів після пілінга. І ще купила денний крем з пептідами та сироватку зволожуючу. Пока все подобається
Наполеон Бонапарт• 05 октября 2022
Ответ дляКопуша
Ви їх механічно видалили?
Сходила до косметолога на чистку, комбіновану. Й надалі користуюся засобами з кислотами - вони запобігають комедонам
Копуша• 05 октября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Слідів не залишилося? А комбінована, це яка?
Наполеон Бонапарт• 05 октября 2022
Ответ дляКопуша
А коли від чистки можуть залишатися сліди? нормальний спеціаліст ніколи до того стану не доведе. Комбінована це за допомогою спец засобів, які поліпшують проведення процедури. Щось там наносила, я дуже не заглиблююсь в це. Механічно вона видаляла лише дуже малу кількість.
Начальник Анонимов• 05 октября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Який тонік кислотний використовуєте. Для якого типу шкіри? Дякую
Наполеон Бонапарт• 05 октября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Я вже вище писала що використовую кислотну косметику ТМ КОКОС. В мене зараз кіслотний лосьйон для предпілінгової підготовки шкіри. Їм можна користуватися постійно. Зараз мені його використання доречно, тому зо проходжу курс домашніх пілінгів. Коштує аж 90 грн)) Склад такий - Гидролат алоэ, гликолевая кислота (3%), молочная кислота (2%), янтарная кислота (1%), глицерин, аргинин, лизин, глицин, яблочная кислота (0.5%), лимонная кислота (0.5%), д пантенол, гиалуроновая кислота, трегалоза, пуллулан. Дуууже подобається. Зазвичай використовую на вечір, закриваю їх кремом з пептідами