Вкаблучках• 05 октября 2022
На якому тижні можна робити медикаментозний аборт?
Які наслідки?
Вагітна,дитя бажане..але зараз «на холодну голову» боюсь що не вигребу
Дама_с_коготками• 05 октября 2022
Ответ дляВкаблучках
Я написала що була вагітність а не «є дитина»
Звичайно ні,який інтернат..
Блін, якщо вагітність невдала і немає більше діток, що ви думаєте? Залишіть. Життя покаже.
Вы же понимаете, что если Господь послал, то явно не для того, чтоб погубить. Бог даёт ребёнка - даст, на что содержать. А если убив, Вы думаете, что облегчите себе жизнь....Вы в это , правда, верите? Пожалуйста, боритесь за новую Жизнь🙏🙏🙏 Господь поможет! Сейчас итак война...Не губите🙏🙏🙏 Ведь это такое счастье! Если нужна помощь, обращайтесь! Мир не без добрых людей💞 Пишите мне в личные. Правда, поможем🙏💐
Татьяна-9399• 05 октября 2022
Доброго дня!
Холодна голова не завжди може підказати...
А що заважає зберегти дитинку?
Господь подарував Вам життя, маленьке серденько, яке вже б´ється під Вашим...
Я робила аборти, дуже шкодую зараз...
Може, можу чимось допомогти?
А що заважає зберегти дитинку?
Я робила аборти, дуже шкодую зараз...
Може, можу чимось допомогти?
Верунчик86• 05 октября 2022
Я Вас так розумію!я , як була вагітна, мабуть через гормональну перестройку організму, весь час плакала! добре, хоч чоловік підтримував
тому ,, холодної,, голови при вагітності мабуть нетбуває
Все буде добре! Ви щаслива, що завагітніли! Ви тепер справжня Богиня, яка носить нове життя! щастя Вам! міцного здоров´я Вам обом! легкої вагітності, легких пологів! Я впевнена, що вже через рік Ви навіть не уявлятимете своє життя без цієї дитини! повірте мені
Солнечный зайчик• 05 октября 2022
Родится ребёнок и вы будете счастливы. Война войной но ребенка вам дал Бог и он вам поможет его вырастить. Я сама мама 4х детей и я не жалею что родила их, они моя радость. Не делайте глупость!!!!
Ростовцева Дария• 05 октября 2022
Знаете, как говорят: ’ Семь раз отмерь, один раз отрежь ’! Тем более, если ребенок желанный. Если Господь дал вам ребёночка, то поверьте, он даст и на ребёночка! Вы сейчас хотите сделать ошибку, о которой потом всю жизнь будете жалеть! Мир не без добрых людей. Всегда найдутся люди, даже те, которые вас и в глаза не видели никогда. Но, они придут на помощь! Именно сейчас, мне и помагают такие люди. Ребёнок - это счастье! Даже не думайте о таком. Просите Бога о том, чтобы он помог разрешить вашу проблему. Ни одна молитва не остаётся не услышанной. Храни вас Бог!
Резвая лошадка• 05 октября 2022
Оставляйте ребёночка,да тяжело ,бывают трудности .Но мир не без добрых людей,помогут.У меня тройня ,и когда я узнала что у меня тройня даже не задумалась о том чтоб избавиться от дитя ...Хотя врачи отговаривали что бы избавиться хоть от одного.Причем у меня ещё двое старших деток 10и 7лет.
Да тяжело ,но ничего справляемся.
Как говориться Бог дал ребенка ,даст и на ребенка.
Все будет хорошо,дети это счастье и радость.
Дети это то ради чего мы живём.
Да тяжело ,но ничего справляемся.
Дети это то ради чего мы живём.
Ответ дляДама_с_коготками
До 12 тижня можна перервати за бажанням. Тому, розслабтесь, я так розумію, що час ще є. Подумайте. Багатьом дітки так важко даються. Ніхто не знає, що на нас чекає. І ви не знаєте. Сьогодні, тут і зараз неможливо оцінити матеріальний стан. Адже, заможні люди, буває в мить стають банкрутами, або недієздатними і т.д. Тому оцінити шанси неможливо. А дитя, якщо бажане, треба народжувати. Моя думка.
Автор, ось я згодна з цим коментом на всю тисячу відсотків. ’Дама с коготками’ вірно пише. Так, до 12 тижня. А бачили б ви як виглядає маля в цей термін, а якщо своє, це вже ручки, ніжки, вушка, носик, очки, вже не креветка, а людська дитинка. Чесно, одна справа, якщо це стосується серйозних вад розвитку, то має сенс подумати. А ви ось пишите самі, що вагітність бажана, дійсно, обдумайте всі варіанти, може є вихід, може не треба вбивати. Дійсно є багато сімей, які бажають і не можуть мати діток. Впевнена, їм дуже гірко від вашої теми. Не поспішайте, добре розміркуйте, дуже вас прошу.
Анна Ухтомская• 05 октября 2022
На будь якому терміні аборт несе фізіолонічні та психологічні травми. З моменту зачаття плід і мама одне ціле. Клітини дитини обов´язково потрапляють у кров матері і продовжують циркулювати у тілі матері десятиріччя, деякі назавжди вбудовуються в організм мами. Після аборту є гормональні порушення обов´язково та психологічні зриви,адже материнське серце не обдуриш, мати розуміє шо в собі сама усвідомлено вбиває здорове дитя, яке не заподіяло жлдної шкоди матері. Зараз війна. І багато людей гине. Героїзм жінки, народити та збернгти життя дитинки. Примножуйте любов, а не вбивство.
В підтвердження вищесказаного даю посилання на наукові дослідження
Тримайтеся. Вірю що Ви спасете життя маленькій крихітці 🙏
Я мама 5-ти діток. І кожна дитинка приносить радість та щастя. Якщо потрібна допомога, я допоможу, підтримаю .... я із Києва 0955408276 Аня
Анна Ухтомская• 05 октября 2022
Цікаві наукові факти про дитинку в животику у мами. Збережіть дитинку 🙏 Ви точно не пожалкужте, а от після аборту є проблеми із гормонами та депресії....