Доброго вечора!
Дівчатка у кого болів куприку до вагітності і під час вагітності? Що ви з цим робили
Бо я необстежилась завчасно
А тепер при вагітності неможна нічого робити
Чи можна самостійно народжувати якщо є якісь проблеми ?? У кого так було і що ви робили?
Бо я необстежилась завчасно
Планшетница• 29 января в 20:46
Я падала на куприк в дитинстві сильно, але при вагітності не болів. Народжувала сама.
Уси Пуси• 29 января в 20:47
У мене з´явивсябув біль на 5 місяці, нічого не робила, але зараз через 5 років після вагітності і пологів я маю проблеми зі спиною .
Анонім Завгосп• 29 января в 21:15
Очень болезненно во время всех беременностей, думала, что растёт хвост)) У меня плановые КС.
Как выяснилось, всё было связано с неправильной осанкой и нагрузкой.