Ужгород• 05 октября 2022
У вас болів живіт як на місячні на перших тижнях?
Дівчатка, чи болів у вас живіт в так звані дні затримки коли ви вже були вагітні? У мене по відчуттям наче ось ось почнуться місячні, страшно, що щось не так...
Читала, що багато хто пише, що це норма і навіть не підозрювали, що вагітні. Лікар сказав все нормально...
Барабасиха• 05 октября 2022
Да, было ощущение что вот вот месячные начнутся.
Врач сказала что это тонус и угроза выкидыша
Дама-мадама• 05 октября 2022
У меня болел
Матка росла и растягивалась
Но и тонус был всю Б
А у вас надо врача спрашивать
Матка росла и растягивалась
Но и тонус был всю Б
А у вас надо врача спрашивать
Интеллектуальные оладьи• 05 октября 2022
Так, болів, а місячні все не наступали )))
Жодних проблем за вагітність не було. Але все Ви маєте обговорювати з лікарем
Любящая болтать• 05 октября 2022
Так,Було таке
Перші три місяці,в ті дні коли мали бути місячні так буде…
Типу,ще кажуть самі небезпечні дні за всю вагітність
КалінкаМалінка• 05 октября 2022
Периодически тянет. Сказала репродуктологу. Она мне выписала магнезию пить в день до 600 мг. И сказала, чти это нормальные процессы. Спросите у врача, может вам что пропишут.
Гладковыбритый шишун• 05 октября 2022
Так, болів прям сильно. Все місячних чекала. Тижнів в 6 здається перестало боліти
Я вже знала що вагітна за 4 дня до затримки місячних, 25 день МЦ тест вже показав, і в цей день стався стрес по іншій причині, тоді і живіт став тягнути, прям відчутно, прям як ось-ось місячні почнуться, тягнув з 25 дня МЦ по 28 день циклу, прям часто, а перший і другий день затримки ця періодична біль зменшилась та пропала.