Анонимарик• 05 октября 2022
Я не можу змиритись з тим, що мене кинув чоловік бо розлюбив і більше не поверне
До мене. Я сходжу з розуму ментально, я себе гублю, я не можу нічого робити, я сходжу з розуму і втрачаю себе. Порадьте будь ласка, що робити з собою? Мене болить все тіло, я не можу заспокоїтись, я не можу спати, я не можу їсти, я курю по 2 пачки сигарет на день. Він сказав я більше не можу з тобою жити, я тебе не витримую, він мені зраджував, а я далі за ним… Я не можу опанувати себе мене болить вся середина. Люди добрі, що з собою робити? Сказав більше я тебе не люблю і до тебе не повернусь ніколи з тобою бути разом. Я просто помираю тихо… Плачу, п’ю воду і курю. Що робити, благаю вас допоможіть мені… Я не тріль, я клянусь я сходжу вдома з розуму…
Ласунка• 05 октября 2022
Никогда не понимала как можно так убиваться за мужиком??🤬
Автор не в обиду вам, но подумайте о своем будущем без этого мужчины, если он не любит значить полюбит другой и всё тут❤️
Патриотка• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Мені боляче що мене обманули так жорстко , мені боляче що мені зраджувати і можливо навіть любили іншу, що там увага приділялась, я як прочитала він в житті до мене так не говорив і не цікавився. Від того що я стільки всього пробачала сама не йшла а він ще й мене сам кинув пішов до іншої бо розлюбив
В мене таке враження я скоро вмру бл щось зі мною робиться я не знаю куди бігти з ким говорити і благати поро допомогу вийти з цього морально бо я на дурці скоро буду
Автор я с вами, у меня вчера тоже самое случилось. Вот один в один как вы пишете по отношению мужчины ко мне. Но вам хоть сказал что разлюбил, значит раньше таки любил, а меня вообще и не любил
как мне погано, это трындец!
Elena 2130• 15 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Я думала таких як я вже немає((( як ви це пережили, як ваше життя склалось?
Ого ну це дуже довго. Ну чому ті мужики такі козли 😭😭😭😭
Как Вы?
Не хочу писать здесь, но все хорошо, хотите в личку напишу.
Анонимарик
• 16 октября 2022
Ответ дляElena 2130
Как Вы?
Він подав на розлучення, ми розлучаємось
Він зрадуєе з проститутками, гуляє
Мене не любить байдуже на мене.
Просто пішов і на цьому кінець.
Вся родина тепер його розказує яка я страшна і погана і не гарна і не любить мене і тішиться що розійшовся зі мною
А він шляхться з другими і хоче одружуватись на іншій
Він зрадуєе з проститутками, гуляє
Мене не любить байдуже на мене.
Просто пішов і на цьому кінець.