Анонимарик• 05 октября 2022

Я не можу змиритись з тим, що мене кинув чоловік бо розлюбив і більше не поверне

До мене. Я сходжу з розуму ментально, я себе гублю, я не можу нічого робити, я сходжу з розуму і втрачаю себе. Порадьте будь ласка, що робити з собою? Мене болить все тіло, я не можу заспокоїтись, я не можу спати, я не можу їсти, я курю по 2 пачки сигарет на день. Він сказав я більше не можу з тобою жити, я тебе не витримую, він мені зраджував, а я далі за ним… Я не можу опанувати себе мене болить вся середина. Люди добрі, що з собою робити? Сказав більше я тебе не люблю і до тебе не повернусь ніколи з тобою бути разом. Я просто помираю тихо… Плачу, п’ю воду і курю. Що робити, благаю вас допоможіть мені… Я не тріль, я клянусь я сходжу вдома з розуму…
So_so• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Він навіть не читає і не відповідає
Я не могу написать то, что думаю корректно.
Первый раз со мной тут такое.
Просто скажу, что все хотят видеть рядом с собой весёлую, интересную, умную женщину, которая любит себя и знает чего хочет от жизни.
А вот это всё : я его любила, я его прощала, я унижалась, я соплями умывалась итд - никто не хочет.

АБВГДэшница• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Мені боляче що мене обманули так жорстко , мені боляче що мені зраджувати і можливо навіть любили іншу, що там увага приділялась, я як прочитала він в житті до мене так не говорив і не цікавився. Від того що я стільки всього пробачала сама не йшла а він ще й мене сам кинув пішов до іншої бо розлюбив
В мене таке враження я скоро вмру бл щось зі мною робиться я не знаю куди бігти з ким говорити і благати поро допомогу вийти з цього морально бо я на дурці скоро буду
Ну то робіть висновки і більше не вляпуйтеся у гімно. Навіщо стільки всього пробачали і не пішли першою? Дітей в вас нема, я так розумію, то як може доросла здорова жінка бути в боргах? Шукайте роботу, то не буде часу нити. А ще сходіть до психіатра чи хоча б до невропатолога, нехай випише вам ліки. В вас нема сестри, подруги з якою можна поплакати, випити і виговоритися? Ясно, що болить, але то ж не смертельно. Пішов і добре. Більше не будете носити роги.
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Є житина
Нема подружок взагалі в мене (((((
Сыро_Ежка• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Я тобі взагалі стану овочем?(((
Бля, ну каким овощем?
А сейчас вы лучше?
Может хватит ныть? Ну не такая вы, как она, ну полюбил другую, ну и пошел нах. Чо вы за мудаком убиваетесь? Может и хочет вернуться, но как посмотрит да представит вас истеричную - бежит роняя тапки. Кому такое унылое как вы надо? В руки себя взяла, сопли вытерла. Нарыдала уже глаза как у короля и фейс как у алкашки. Жить без него не может... Было бы горя - избавиться от предателя. Другие выгнать такое чмо не могут, а тут сам свалил!
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Бля, ну каким овощем?
А сейчас вы лучше?
Ви знаєте я боюсь у дзеркало дивитись у мені вигляд дурної навіженої… я вже сама себе боюсь(((
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Бля, ну каким овощем?
А сейчас вы лучше?
Мені хочеться то підстригти себе то перкмалбватичь в темну хоч я блондинка
So_so• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
А ребёнок Ваш кого видит?
Сыро_Ежка• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Продолжайте в том же духе. И тогда уже не вы за АД пойдете, а дурка за вами приедет. Не, вылечат, конечно. Но это не точно. А вы убиваейтсь, ага. Ваш муженёк жить будет припеваючи, а вы дурку как работу посещать будете.
Сыро_Ежка• 05 октября 2022
Ответ дляSo_so
А ребёнок Ваш кого видит?
Та ну какой ребенок? Тут матня продажная сказало, что ее не любит...

Я_на_кожухе• 05 октября 2022
Читаю некоторые ответы и не понимаю. Правда есть такие, кто расставания вообще не переживает и не страдает? Дело же даже в мужчине, а в обиде и боли
АБВГДэшница• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Є житина
Нема подружок взагалі в мене (((((
Серйозно? Я в шоці! Вам кобель важливіший за дитину? Ви концерти влаштовуєте, сходите з розуму, вмирати збираєтеся і пофіг на дитину?

Адекватною треба бути. Подавайте на розлучення по причині зради. Місце проживання дитини визначити з вами. Поділ майна і подача на аліменти. Краще мати адвоката якщо є що відсуджувати.
Паралельно шукати роботу . Займатися дитиною!
Мадам БрЮшкина• 05 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
Та не піде. Там така справа,що може працювати лиш прибиральницею,або офіціанткою,але від цього ридає,бо болить усе тіло...
Коротше,треба дивитись з першої серії.
Та я читала... В тій темі вона щось забрехалась, то не знає мов і за кордон не поїде, то знає англійську і нема часу учнів шукати.
Хитрушка-чекушка• 05 октября 2022
Треба присісти на заспокійливе, в душі буде трохи спокій
Губной рояль• 05 октября 2022
Автор, почитайте психологов как пережить развод
АБВГДэшница• 05 октября 2022
Найкраще покарання для колишнього чоловіка- зрадника, витягнути з нього максимально грошей. Ви - постраждала сторона, а він відповідач, негативний персонаж, що вів аморальне життя перебуваючи у шлюбі і маючи дитину. Працюйте в цьому напрямку. Скільки років дитині?
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Я вже трошки зараз заспокоїлась.
Дитину годую і дбаю як можу на цей час
Оце думаю може піти на сайт знайомств і пересппти з кимось? Сексу і так давно не було так хоч може легше буде…
Мама фифти цента• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Я вже трошки зараз заспокоїлась.
Дитину годую і дбаю як можу на цей час
Тільки не ведіть відразу до себе у перший день, бо сьогодні була тема як чоловік із сайту знайомство орально згадував жінку.
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
😂😂
Я вчора там була в видалилась
Кажу мені треба секс і всп
Ви собі не уявляєте який в мужиків був ступор 😂😂😂😂
Мама фифти цента• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
😂😂
Я вчора там була в видалилась
Кажу мені треба секс і всп
Навіщо ви так їх лякаєте?

автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Бл переважно вони вламують на секс а тут я їх)))і так зі старту
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Навіщо ви так їх лякаєте?
Бо я сказала правду мені треба зараз просто секс і нічого більше щоб забути колишнього
Мама фифти цента• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Бояться що згвалтуєте.
Мама фифти цента• 05 октября 2022
Ответ дляАнонимарик
Кажіть що хочете кохання і заміж.
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Кажіть що хочете кохання і заміж.
😂😂😂
Ага , там більша половина вже самі одружені
Тільки ніколи не хочу стати коханкою
Я не хочу завдавати іншій жінці те що мені завдавали
автор Анонимарик • 05 октября 2022
От в мене так цілий день було
Все ок ок і накриває що аж все болить
А сама коли йому пишу
Нуждаюсь в общении• 05 октября 2022
Вы ещё и пишете ему ?
Це повний капець :((
Мама фифти цента• 05 октября 2022
Як давно він пішов?
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Як давно він пішов?
Понеділок.
Elena 2130• 05 октября 2022
Миленькая, Вы это я год назад, только без измен, по крайней мере его не знаю, у меня нет, только ещё покруче было, я на фоне стресса за месяц - 25кг, идите к врачу и пусть пропишет терапию, все переносят предательство по разному, у меня 23 года совместной жизни было на тот момент.
автор Анонимарик • 05 октября 2022
Ответ дляElena 2130
Я думала таких як я вже немає((( як ви це пережили, як ваше життя склалось?
Ого ну це дуже довго. Ну чому ті мужики такі козли 😭😭😭😭