Гадаю_По_шнуркам• 06 октября 2022

А ви б наважились розірвати стосунки

Якщо кохаєте, але точно знаєте, що спільного майбутнього немає. І наразі більше страждань, хвилювань і взагалі моральний стан жахливий. Я все частіше замислююсь щоб зупинити все це, але не впевнена, що зможу. Але і продовжувати все так як є сил немає.
автор Гадаю_По_шнуркам • 06 октября 2022
Щоб зрозуміліше було, поясню. Я заміжня, маю дітей, молодшому 2,5. Він вільний , військовий, молодше мене на 13 років. Почуття маємо обоє, від цього тільки гірше.

ДинамоКит• 06 октября 2022
Я это сделала пол года назад. Было очень тяжело, но необходимо понимать, что другой жизни у вас не будет. Вы потом будете жалеть, что не сделали этого раньше.
Кошка Мурка• 06 октября 2022
А ви не наважились би? Смисл із таких стосунків??
Молчавочка• 06 октября 2022
Кохання без спільних планів швидко вмирає
Ответ дляДинамоКит
Так! Я це розумію, тому і крутиться в голові таке рішення
Ответ дляКошка Мурка
Поки не можу наважитись. Але розумію що треба
Капризуля• 06 октября 2022
П.ц
Жінкам нема що робити
Я б в таке і не залазила, тому й розривати б нічого було
Ответ дляМолчавочка
Краще б вмерло, тоді було б легше
Ответ дляКапризуля
П.ц
Жінкам нема що робити
Ну, вже як є. Щось виникло між нами під час першого погляду. І ніхто вже зупинитись не міг.

ДинамоКит• 06 октября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тем более разница в возрасте, на перспективу, шанс остаться вместе до старости крайне мал. Не разваливайте семью. Чувства имеют свойство заканчиваться
Ответ дляДинамоКит
Так! Для мене саме різниця в віці і є основним. Розумію всю безперспективність.
Молчавочка• 06 октября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну яке це кохання, у вас вікова криза, а він не проти розважитися
Капризуля• 06 октября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Цікаво, чи діти ваші не обділені турботою, доглядом і приділеним часом на фоні намотування рожевих шмарклів на кулак
Я розумію, затьмарення бувають в усіх, але дітей ви народжували, чоловіка собі ви обирали
Вмийтесь холодною водичкою і зав’язуйте з дурницями
Ответ дляМолчавочка
Дай бог щоб криза, і я швидко перегоріла .
ДинамоКит• 06 октября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Поэтому учитесь на чужих ошибках. Перестрадайте, поплачьте и всё наладится. Обещаю.
Ответ дляКапризуля
Ні, старша вже доросла, повністю своє життя має. А молодший зі мною. Весь час йому приділяю. Одне одного не стосується. Я ж не бігаю на побачення кожен день)
Леди_в_ночи• 06 октября 2022
Автор, справа навіть не у віці. Ви його собі просто придумали, він військовий далеко від вас, спільного побуту немає, невідомо як би ставився до дітей, обов´язків в сім´ї, тощо . Це не кохання, це просто мужчина якого ви наділили своїми мріями. Зверніть увагу, на вашого чоловіка потращуйте відносини разом з ним. І ви щаслива будете і не буде марнування життя
Ответ дляДинамоКит
Дякую! Тобто мої думки йдуть в правильному напрямку
Пффф 100%• 06 октября 2022
Як ви умудряєтесь в декреті ще й до коханця бігати?

Библиотекарь• 06 октября 2022
Два Роки морально знущався... то ігнорив, то писав, висилав фотки якихось жінок, типу просто знайомі, голі фотки минулої дівчини, намагався виводити цим на емоції. Я трималась, мовчала, бо була як дурна закохана. Пропонував одружитися, але глузду вистачило не зголоситися. Зараз в процесі ’розриву’ з ним, просто видаляю мовчки повідомлення, морожусь. Не хочу претензії виказувати, бо розбірки мене вимотують... хочу мовчки позбутися спілкування з ним.
Йому 43, але таке тихе падло ...
Зубожиння• 06 октября 2022
Ой нет...Для меня любовь это чувство уверенности в завтрашнем дне..а это страсть.
Если бы мне было 25ть или я была бы обеспеченной бизнес леди, ну и просто спокойно бы относилась к возможности жить одной, то подумала бы, а так однозначно нет.
Имею примеры подруг, которые поддались страсти, а теперь жалеют
Конфиденциальность• 06 октября 2022
Як я вас розумію. Колись у мене був такий коханець, як з ним було добре, я нікого так не любила як його, я ним марила. Але майбутнього не могло бути, ця людина була не для життя, характер в нього був жахливий, і любив багато дівчат навколо себе. Він зробив поганий вчинок, і перестали спілкуватись. Мучилась я довго, страждала, коли його бачила то сердце билось скоріше. Якби я себе не любила більше чим його, то мабуть простила б йому.
Ответ дляПффф 100%
В мене мама з малим з задоволенням проводить час. Вийти з дому взагалі не проблема, якщо треба. Але все рівно все це нерви. От і задовбалась вже трохи від цього стану
Бабка-ежика• 06 октября 2022
Я не знаю. Сам а сейчас в метаниях.
Пффф 100%• 06 октября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Секс був?
Ответ дляБиблиотекарь
Йому 43, але таке тихе падло ...
То ви ще довго протримались. Бо в нас три місяці, і я вже на грані. Також ці розмови з його боку, то хочу жити з тобою, люблю, ніхто не потрібен. Але це ілюзія, ми обоє знаємо.
Пффф 100%• 06 октября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А може не ілюзія?
Ответ дляКонфиденциальность
От і в мене немає за що зачепитись, окрім почуттів, все інше говорить, що треба рвати ноги з цих стосунків. Боротьба серця і голови…
Ответ дляБабка-ежика
Я не знаю. Сам а сейчас в метаниях.
А що у вас? Напишіть
Ответ дляПффф 100%
Секс був?
Так, і дуже добрий. Просто ідеальний.