Подскажите, выпустят сейчас маму с несовершеннолетним сыном из Украины в Польшу по украинскому паспорту-книжечка (не загран). Разрешение от отца есть сфотографированное в телефоне, написанное от руки. Прописка у всех Мариуполь.
Ответ дляninzak
Батько написав дозвіл та сфотографував, без затвердження нотаріусом.
Є закон про військовий стан і він каже що дозвіл на вивіз мамою дитини не потрібен. Нехай вона зробить скрін закону, бо на кордоні можуть доколупатись що від руки написаний, хоча вони не мають права доколупатись