ДА да да• 07 октября 2022

Почему нет обязательного переобучения в школе?

Простейшее правильно:
Ученик отправляется на обязательное платное переобучение если после контрольной и пересдачи он получил удовлетворительно и ниже:
Поспец предметам 1 раз
По общим предметам 2 раза

Здравствуйте, ваш ребенок сдал на удовлетворительно или ниже: название предмета/тема.
Этот предмет специальный/общий
Обращаем ваше внимание что:
Он будет отправлен на переобучение/ выносится предупреждение.

Стоимость переобучение составляет: ____
Количество раз переобучения - неограничено
ЛЮБА• 07 октября 2022
Ответ дляВытворунка
Упаси Бог вернуться в школу к подобным родителям 😂
Да я отвратительный родитель, на шторы и подарки не сдаю , ужас просто …

Бойцовская• 07 октября 2022
Ответ дляДлинноНожка
И ещё одно предложение: минус со всех остальных профессий. Не смог продавец продать товар покупателю - минус, не понравилась клиенту стрижка - минус с парикмахера и т. д.
У наших политиков один минус
Вытворунка• 07 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Да что же у вас за школы такие нищие?!
В нашей давным давно спонсоры (не родители, а независимые спонсоры) сделали ремонты. И штор нет ни в одном классе, а есть современные ролеты. Чтобы затемнить классы для нормальной работы проекторов.

А подарки от родителей, лично я не принимаю.
И в классе моего сына подарка крупнее букета цветов за 4 года не было.

Да вот только родителям все не так! Не танцуют перед их деточками, уроки проводят неинтересно 😂
ЛЮБА• 07 октября 2022
Ответ дляВытворунка
Да что же у вас за школы такие нищие?!

Танцевать не надо как раз))) просто нормально выполнять свою работу !
Не придумывать невыполнимых правил и все ок ! Школы как у всех , вон тему почитайте как родители переживают что не все мамы а чатах отписываются о сборах денег и так далее .
Вот нравится деньги людям собирать на подарки , и ещё что то )))
Мои сыновья уроки и пары посещают , домашки делают , я в курсе происходящего в школе и институте .
Вытворунка• 07 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Есть программа по которой работают учителя. По крайней мере я работаю по программе. Да, возможно НУШ не всегда идеальна, но что есть. Я не думаю, что в ближайшее время программа изменится.

У меня, кстати, всегда была одна просьба к родителям - проконтролируйте выполнение зд. Не делайте за детей, не решайте, а просто проконтролируйте. Задания домой всегда похожи на те, которые проходили в классе. Всегда!
В итоге больше половины детей без дз. А это закрепления пройденного материала. Проходит время и потом ’почему за контрольную низкий уровень?’

Таких как Вы, кто действительно в курсе происходящего очень мало к сожалению. Зачастую только требования и возмущения.
ЛЮБА• 07 октября 2022
Ответ дляВытворунка

Сейчас у меня младший сын в нормальной школе учится ))) но и там родители пытались деньги собирать, но слава богу 80 % вменяемых родителей отказались от бредовой идеи …
И за оценок мозг не выношу учителям , что заслужил , то и получил. Но было пару раз , поставила 2 , бо ей так захотелось ,а сын хорошо подтянул тот предмет , ну вот реально с 4 до 10 минимум . Объяснила сыну , что учитель не правильно поступила, он молодец и учит для себя ! Оценки то такое!
Так что отвратительный родители мы с мужем получается )))
Вытворунка• 07 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Мне бы таких ’отвратительных’ как вы хотя бы половину класса!
У меня же совершенно другие родители((

Я кстати почитала тему о неактивности родителей в школьных чатах. Мой шок в шоке. Сколько энергии у некоторых родителей))

ЛЮБА• 07 октября 2022
Ответ дляВытворунка
У меня же совершенно другие родители((

У меня есть скажем так друзья учителя , и на их примере знаю как можно провести урок заинтересовав класс, и как сделать так что бы тебя не полюбили …
Спасибо тем людям которые придумали электронный дневник и расписали домашку на четверть в перед ! Прямо праздник какой то !и когда заболели дети, не надо на коленях выпрашивать домашку и надоедать другим )))
Томатико• 07 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
Автор - не учитель. Настолько безграмотных не бывает, все же. Создаёт тупые темы, а потом гавкает на всех.
И у нас полно нормальных школ с хорошими учителями. То вы не нашли свою. Но проблем в образовании выше крыши, тут не поспоришь.
У нас є багато плюсів . Є багато хороших вчителів. Є проблема з оплатою роботи вчителя. Тут я не сперечаюся. Зустрічала багато хороших. Мені сама атмосфера гнітить . Ще поки не були в іншому, не так різало. Але коли в мене діти не хочуть на вихідні йти , в школу хочуть саме вчитися. З захопленням про вчителів говорять. І коли вдома я вже з другого тижня з постійними істериками піднімала ’ давай, ще пару днів і вихідні’.
Молодшому в оцінюванні поставили, що не вміє читати на кінець першого класу. При цьому в школу вій йшов і читати якраз вже вмів. За рік розучився? Просто його пару раз запитували за весь час. Один раз із цього були перебої з інтернетом.
Таке не лише у мене.

Я би дуже хотіла, щоб в нашій школі теж було комфортно вчитися дітям, щоб вони з задоволенням в усі школи йшли.
Helenny• 07 октября 2022
Ответ дляДА да да
Что бы учились!
Стоимость обучения:( зп учителя+ услуги школы)*количество часов/ количество учащихся заваливших тест
Та Ви що?
Мамки скаргами і президента дістануть, не кажучи вже про міністра освіти🤣
Тарабарщина• 07 октября 2022
Ответ дляТоматико
Таке не лише у мене.

Атмосфера, між іншим, від фінансування дуууже залежить. Я працювала пару років в дорогій приватній школі у нас, так там теж діти в школу з задоволенням йдуть. Бо коридори, туалети (з душем) комфортні; їдальня і сама їжа - на висоті; оснащення кабінетів взагалі ні в яке порівняння; спортивні зали, майданчик для прогулянок, мед кабінет і купа гуртків за інтересами.
Марфа Українівна• 07 октября 2022
Ответ дляДА да да
Что бы учились!
Учителя и сейчас не особо хотят учить, а так совсем и с книги читать перестанут предмет.
Томатико• 07 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
Ми в звичайні державні ходимо.
Розумієте, у нас і в Україні і харчування хороше було, санвузли відремонтовані, нові комп´ютери, класи теж яскраві, гарні. Все, що потрібно було, ми купували. Тільки б дітям добре. Я не можу передати саму атмосферу. Вчителі з підкреслено надмінним виглядом. Посмішка крізь зуби. Ніяке фінансування це не виправить. Коли неначе мило відповідає при цьому зверхньо.
І в двох інших країнах, щирі посмішки у вчителів, ’як ти сьогодні?’ - це прямо як маст хев. Саме із-за цього туди приємно заходити.
Тарабарщина• 07 октября 2022
Ответ дляТоматико
Ми в звичайні державні ходимо.
Я ж про те саме. В приватній школі всі вчителі з посмішками не через зуби, інші не затримуються.
Так що від зарплатні багато що залежить) Вони там тримаються за місце, як і ваші ’в двох інших країнах’.
Ну і в державних школах теж немало щірих вчителів, то ви не знайшли нормальну.
Томатико• 07 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
Я не прошу носитися ні зі мною, ні з дітьми. Не буду бігати чому мого синочку не взяли в виставу. Дошку інтерактивну, матеріали, подарунок на свято - та не питання. Я розумію, що не все у нас від держави забезпечують.
Але я би хотіла, щоб що до батьків, що до дітей відносилися як до рівні, а не крізь зуби говорили. Чому я вчу дітей повазі до вчителя, а натомість той же вчитель своїм відношенням до дітей показує навпаки?
У мене на роботі теж багато моментів, коли дістали. Але чомусь я не дозволяю собі таке. Є правила етикету, як мінімум
Томатико• 07 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
Це не виправдання. Подібні вчителі ламають дуже дітей, ламають наше майбутнє.

Якщо чесно, я не хочу вже навіть шукати. Буду робити все, щоб мої діти довчилися в нормальній атмосфері.
Тарабарщина• 07 октября 2022
Ответ дляТоматико
Бо не тримається за місце, все набридло, бо батьки забагато хочуть і т.д. Можна ж було пошукати школи, де дітей поважають. Такі є)
Тарабарщина• 07 октября 2022
Ответ дляТоматико

Не виправдання, звичайно.
Томатико• 07 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
Дітей мають поважати в усих школах. Не носитися з ними. Просто своїм же прикладом показувати він-він. Діти, навіть самі затяті порушники дисципліни, гарно проводяться і поважають тих вчителів, які до них відносяться як до людей, а не до ’ гімном ти мале’

Тарабарщина• 07 октября 2022
Ответ дляТоматико
Мають.
Чому не звільняють таких вчителів? Мабуть, немає вибору, бо молодь не йде за ті гроші з такою відповідальністю і запитами деяких.
А у батьків вибір є - знайти дитині школу, що їй підійде. А не ту, де вчителі говорять про дітей ’гімно ти мале’.
Томатико• 07 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
Мають.
Мабуть тому, у нас і не зміниться нічого. Бо знову: хай батьки шукають іншу школу. Але хтось не може, по різним причинам. І маємо на виході : булінг( а він в 99% починається з вчителя. Якщо не стартом і причиною, то мовчазною підтримкою), зламані покоління дітей, дитячі самогубства.
ПуГоФФка• 07 октября 2022
Ответ дляДА да да
Что бы были грамотными и умными
Палка в двох кінцях. Якщо учень не здав предмет, то вчитель вчить безкоштовно. Багато факторів, діти не хотять вчитися, вчителі не хотять вчити і питати.
Тарабарщина• 07 октября 2022
Ответ дляТоматико
Не зміниться, доки не буде достойна зарплатня, достатнє фінансування. Щоб конкурс був на посаду вчителя.
А поки що так, як у всіх інших сферах, ’голосуємо ногами’. Де погано, туди не йдемо, і тим більш, не віддаємо своїх дітей.
Первая ласточка инфляции• 07 октября 2022
Ответ дляДА да да
Что бы учились!
Мне кажется сейчас и так учат родители, а не учителя