Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 октября 2022
Немецкий боксер это бойцовская собака?
Вот есть у нас сосед, ходит. С боксером без намордника, я ему говорю одень намордник собаке она бойцовская .... Он мне говорит что немецкий боксер это не бойцовская собака и им по закону Украины который вышел в прошлом году намордник не нужен.
Каркуша Клара• 07 октября 2022
Боксёр? Конечно нет. Это игрушка а не боец, которая только что и умеет храпеть.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 07 октября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Это собака компаньон, боксеры не бойцы
Странно всегда думала что бойцовская. Хотя я часто вижу как он виляет жопой когда кого то видит, хочет играть. Но страшно похожи они мне питов
БлинчикБезСметанки• 07 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну мало ли на что он похож. Боксеры - веселые добряки и абсолютно комнатные животные. Их даже на охранных должностях не используют - у них слабое сердце, так что его удел - это погавкать из-за дверей на ходящих по подъезду
Чай не пью, только кофе• 07 октября 2022
Не все, что лысое и квадратноголовое - бойцовское. Боксеры - милахи. Вот туточки можно почитать, кому положен намордник
когдадеЦкие• 07 октября 2022
І амстаф у мене добряк,на нього різні шавки кидаються,навіть покусали дві,а він дрбряк.З дітьми росте і котами,йому намордник не потрібний,а от багатьом малим на вулиці варто одягнути.Доречі по закону всі собаки і навіть шавки повинні бути в наморднику.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 07 октября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Смотрела недавно с окна, шел сосед на поводке с этим боксером и вы представляете на этого боксера напал Йорк, тот стал и не может понять чего в ногу впитась мелкая собака. Но он ее не тронул.
когдадеЦкие• 07 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
І мій не трогає,зато до всіх тягнеться погратися,а в нього весь нас роздряпаний шавки покусали.Якщо чесно мені вже нашого шкода,я навпаки забираю його від шавок,щоб не покусали.Ми пройшли кінолога,наш дуже вихований.А люди своїх шавок виховати не можуть🤷♀️
Майстерня домашнього текстилю• 07 октября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Ні, лише ті породи, які комісія визнала небезпечними. В мене був корс, велике ведмежа, яке більше спало, ніж не спало. Коли вийшла постанова, що корси стали небезпечними собаками, перестали ходити з ним на вигул. Собака вже доросла, як йому той намордник одягти, він ледь пережив, коли йому вперше ошийник нацепили в 2 місяці.
Скорая помощь• 07 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Подозреваю, что борцовская из вас двоих вовсе не собака. С таким характером не собак нужно опасаться, а своего раздающего посторонним людям ЦУ языка ну и последствий
когдадеЦкие• 07 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Це такі милі собаки,напевно одні із перших добряків,які вони небезпечні?
когдадеЦкие• 07 октября 2022
Ответ дляСкорая помощь
100%
Самая СоветЧиваЯ• 07 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Як це перестали ходити на вигул? А в туалет він де ходив?
Корси красатуни, теж думали цю породу завести, але завелика для квартири, обрали Джек рассела)
Автор, боксер то службова порода.
Та_все_ок_будет• 07 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Представляю такого Йорка, на нас тоже кинулась такая, хозяин её вёз в большой чёрной сумке на авто, вынес сумку, в сумке была переноска и оттуда вылезла эта монстр, побежала и чуть не вципилась в морду нашей шпице, свою во время дёрнула.
Ответ длякогдадеЦкие
Комусь здалось, що ці собаки небезпечні. Великі, можливо, через це.
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Автор, боксер то службова порода.
В нас приватний будинок, гуляв у дворі.
Самая СоветЧиваЯ• 07 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В нас приватний будинок, гуляв у дворі.
А, зрозуміло)
Хотя все одно йому простору мабуть хотілось, побігати по лісу чи на річку...
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А, зрозуміло)
Звичайно, ходили гуляли, а потім перестали, собакен рвався за ворота, дуже пильнували і 100 разів перевіряли, чи закрили калітку. Його з нами немає 1,5 року, досі сумую.
Самая СоветЧиваЯ• 07 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Співчуваю. Наші тваринки в нашому сердці на завжди. Я після кожного кажу, це останній, більш не хочу так страждати. Але і без них не можу.
Ви завели когось?
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ви завели когось?
Ні. Якось не хотілось ніким замінювати, а після початку війни довелось евакуюватись. Живемо в чужому домі. Хоча, прибився до нас кіт, ми вважаємо його вже своїм, хоч номінально в нього є хазяї. Але він їм не потрібен, будемо їхати додому, кота заберемо з собою.
Кіт безпородний рудий.
Самая СоветЧиваЯ• 07 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Кіт безпородний рудий.
Удачі вам и добра!