Я мама с ребёнком 5 лет ,ищу с кем поехать , желательно ещё одну такую же маму с ребёнком, можно скооперироваться и помогать друг другу. По очереди ходить на работу и помогать с детьми и все такое .
Борисфенка• 10 декабря 2025
Ответ дляБочка порохУ
Вже давно не так просто .
Це не 22-23 рік.
Люди злі , не щирі .
Так що авторку розумію.
Це не 22-23 рік.
Люди злі , не щирі .
Так що авторку розумію.
Дайте спокою. Перевізників повно, люди різні, просто їй треба знайти якийсь датський форум чи групу біженську у Фейсбуці.
Рассказница• 10 декабря 2025
Ответ дляAnna-1995
Если не кого не найду , я сама поеду . Просто хотела найти человека которому тоже тяжело как и мне . Но если что я могу и сама справится
В Корею сами поедете, надеюсь в северную?
Ответ дляЯсноВидящая
Не хочете допомогти жіночці? Нащо їй дружитися з біженками в дорозі, коли є своя рідна душа - ви! Пустили би пожити до себе на перший час, щоби вона з малечою не бідкалась по спортзалах та хостелах. Зустріли би з автобусу, нагодували, розказали би про все. Ви ж вже майже німкеня. Скоро чотири роки виходу з оболонського котла.
Хто допоможе українці, як не найсвідоміша Українка Гамбургщіни?
Борисфенка• 10 декабря 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Вона ж в Німеччину не хоче. Коли задумається, хай стукає в приват, підкажу надійного перевізника, везе прямо до воріт гарного табору, через пару місяців дадуть окреме житло, параграф і виплати.
Чим зможу, допоможу.
Борисфенка• 10 декабря 2025
Ответ дляAnna-1995
Справитеся. Якщо в Німеччину надумаєтеся, пишіть, пораджу все і про все.
ЧукИГеки• 10 декабря 2025
Ответ дляAnna-1995
Я об этом не думала ,что так может быть .
Просто я не разу не была за границей. И мне страшно ехать с маленьким ребёнком в чужую страну
И чем вам поможет посторонний и незнакомый вам человек, даже если это такая же мама с ребёнком? Вы можете вообще не сойтись характерами, другая мама может быть с проблемами , тараканами в голове и т.д.
ЯсноВидящая• 10 декабря 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Корея и Китай?
Сложно Вам будет найти попутчиков
Сейчас тролль ещё раз глобус покрутит.
И в виш листе стран появится Чили, Самуи и Бора Бора.
220В• 10 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Чим зможу, допоможу.
А Германия разве еще принимает? Вроде со 2 декабря уже нет? Читала такое
Борисфенка• 10 декабря 2025
Ответ для220В
Приймає. Вкотре щось там проголосували, все гаразд.
КошкинДом• 10 декабря 2025
Ответ дляЛеди Г
Тобто, ви вважаєте нормальним довірити свою дитину незнайомій бабі ще й чужій країні ?
Бабі ні, вам ні. А такій самій мамі як автор, за умови взаємної підтримки і просто компанії це нормальна практика. Ви ж у садочку довіряєте? Няні довіряєте? А на умовах взаємності іншій такій жінці як і ви ні?
Бочка порохУ• 10 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Перевізники це від 200 ойро + за людину.
З Тернополя або Франика.
А до них ще доїхати.
Тобто від 30 т. грн тільки на дорогу без їжі і форсмажору.
З Тернополя або Франика.
А до них ще доїхати.
Борисфенка• 10 декабря 2025
Ответ дляБочка порохУ
З Тернополя або Франика.
А до них ще доїхати.
З Тернополя або Франика.
А до них ще доїхати.
З Києва до Гамбурга возять за 100 євро і дешевше. До воріт табору возять з усієї України за 160 євро. Для зовсім безгрошових є Рубікус, вони возять нечасто , треба записатися і почекати
Бочка порохУ• 10 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
За 100 € давно не везуть.
В Гамбурзі немає табору .
Борисфенка• 10 декабря 2025
Ответ дляБочка порохУ
За 100 € давно не везуть.
В Гамбурзі немає табору .
??? Всі їздять з Києва за 100 євро, інколи і за 90. Табір за 50 км від Гамбурга, в Ноймюнстері, поїзд RE70 довозить за 20 євро.
Прийом біженців цілодобово.