Анка-пулемётчица• 08 октября 2022
Довгі глисти в кота, Ворміл не допоміг. Попереджую буде фото
Доброї ночі . Знайшла глиста, лежав прямо зверху на калі(( він аж занадто великий, причому був один
Коту 4 місяці, вуличний, проглистогонили суспензією Ворміл, дозу ветеринар підбирав. Дали мені з наповнювачем коричневого кольору, глинистим.
Оскільки глист не в самому калі а на поверхні, це може бути щось інше, якийсь черв´як в наповнювачі і я придумую собі таку фантастику чи не допоміг Ворміл і кіт вже кишити ними(
Чесно кажучи панікую, в гуглі начиталася, такий розмір, що так шкода котика. Але він активно не вилизує себе, поведінка звичайна, дуже спокійний, але не млявий ніби
Кіт перший, тому не знаю як правильно діяти. Буду вдячна за пораду. Вибачте що стільки тексту.
На фото обухівський бумага, щоб розуміти масштаб
Директор Пляжа• 08 октября 2022
Ну глист. Вы два раза травили с промежутком две недели? Я своих канивермом
Анка-пулемётчица
• 08 октября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Один раз
Директор Пляжа• 08 октября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Один раз
Ну надо два раза было. Так как там снова из яиц вылупилось это, что на фото
Анка-пулемётчица
• 08 октября 2022
Може краще до іншого ветеринара відвезти щоб підібрав новий препарат і дозування, чи я можу сама купити і дати по інструкції?
Ежик Хрюха• 08 октября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
І чи треба тепер всім в домі пропити протигільмінтні?
Ні, людям профілактично не треба.
То це можуть бути вже мертві глисти які виходять з калом і це нормально
Я не тону• 08 октября 2022
Цестал хорошо. Однократный прием и не горький. Коты не слюнятся от него.
Анка-пулемётчица
• 08 октября 2022
Ответ дляЯ не тону
Дякую
Анка-пулемётчица
• 08 октября 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Ні, людям профілактично не треба.
Дякую
Анка-пулемётчица
• 08 октября 2022
А від Баєр Профендер на холку дієвий препарат чи краще Дронтал/Цестал?
Удачная• 08 октября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Можно милпразон от глистов дать,он более качественный.
Профендер или стронгхолд на холку тоже можно,но нужно следить чтобы не слизал.И обязательно перерыв между обработками от глистов минимум две недели, нельзя совмещать с обработкой от блох или клещей,иначе высока вероятность развития интоксикации вплоть до летального
Анка-пулемётчица
• 08 октября 2022
Ответ дляУдачная
Дякую, тоді краще візьму внутрішнього прийому.
Удачная• 08 октября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Главное -дозу по весу подберите.И на будущее -если будете обрабатывать от блох и т.д. смотрите состав препарата,в нем не должно быть перметрина,он смертельно опасен для кошек,его только собакам можно,но добрые производители его суют в кошачьи препараты, идиоты
Нафаня Маня• 08 октября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Капли на холку не эффективны для глистов.
лаМпочка• 08 октября 2022
Моєму допоміг позбутися паразитів тільки каниквантел, до речі, тут порадили. До цього два засоби пробувала з безпечним інтервалом, але не зникали.
БезникаЯ• 08 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Профендер не ефективний? Вперше чую, Байко дуже хороші препарати. Була ситуація, що не могли вивести глисти таблетками і суспензіями, а профендер допоміг. Чому на вашу думку вони не ефективні?
Анка-пулемётчица
• 08 октября 2022
Добрий ранок. Дуже дякую Вам всім за поради, Ви найкращі! Гарного всім дня!♥️
Робот Вертер• 09 октября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Мілпразон моїй киці дуже допоміг. Підберіть по вазі котика, і самі дайте.