Просто Филя• 09 октября 2022

Математика, 2класс

Девчонки, подскажите, пожалуйста, что нужно написать после слова «бо».
ПМСница• 09 октября 2022
Ответ дляПросто Филя
Теж неправильно. Правильний приклад має вміститись в 10 клітинок, така була підказка від неї)))))
Ви ж самі казали, що треба заміняти додаванням.

ПМСница• 09 октября 2022
Автор, зверху у вас написана тема завдань, там фігурує слово добуток. Навряд чи ви не вчили множення. Просто не вчили множення в стовпчик. Тоді треба просто множити окремо десятки, окремо одиниці і додавати. 50×7+6×7=392
автор Просто Филя • 09 октября 2022
Ответ дляПМСница
Дівчата, ми вже тут перебрали всі варіанти. Що тут придумати, щоб рішення вмістилось в 10 клітинок. Ніхто з класу не знає. Коментар від вчительки: «Хто в нас найрозумніший?»
ПМСница• 09 октября 2022
Ответ дляПросто Филя
Вона себе має на увазі
ПМСница• 09 октября 2022
Треба написати: ви, марьіванна найрозумніша! Не погордуйте нашими мольбами, спустіться з небес свого генія ради нас, немічних, просвітіть темноту нашого разуму світлом вашої мудрості.
Да будет так• 09 октября 2022
Трындец.
Рыжик-пыжик• 09 октября 2022
Автор, интересно стало, по какой программе ваш ребенок учится?

НеКонец-Света• 09 октября 2022
Ответ дляПМСница
Ніякі нетипові програми не змінювали. Росток лишився Ростком, Інтелект Інтелектом і т.д.
Вы сейчас о чем: о названии или содержании этих программ?
НеКонец-Света• 09 октября 2022
Ответ дляПМСница
Ця фраза повторюється з теми в тему, не знаю, хто її придумав
Мабуть МОН на этапе перехода к Новой Украинской Школе.
Рыжик-пыжик• 09 октября 2022
Вообще, я бы сказала что ’бо 392:56=7’. Потому что это и есть кратне порівняння - большее поделить на меньшее
ПМСница• 09 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Ні, МОН ніколи нетипові програми не чіпало.
Порадниці просто люблять перекручувати те, чого не розуміють.
ПМСница• 09 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Про зміст, звісно. Хоча назва теж лишилася незмінною.
автор Просто Филя • 09 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
НУШ, але це не наш посібник, а вчителька надіслала завдання на вихідні з іншої книги
автор Просто Филя • 09 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Згодна
НеКонец-Света• 09 октября 2022
Ответ дляПМСница
Не благодарите!
НеКонец-Света• 09 октября 2022
Ответ дляПМСница
Скрин ниже.
Рыжик-пыжик• 09 октября 2022
Ответ дляПросто Филя
У вас вчать вже множення типу 56*7? Наші в третьому класі лише в межах таблиці множення ще дії виконують
Солнечный зайчик• 09 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Не благодарите!
Наша учительница перед первым классом говорила, что Интеллект тоже адаптирован под НУШ. Но у нас это выразилось вроде только в требованиях оформить в классе уголки для творчества, отдыха и тд)
ПМСница• 09 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Не благодарите!

Ви не розумієте, в чому різниця між 1) рекламним текстом і реальністю :)
2) різницею між словами ’доопрацьована’ і ’адаптована під нуш’ . Я вам підкажу: доопрацьована - це максимум підкоригована по кількості годин, хоча насправді там і цього не зроблено.

Візьміть підручник математики Росток минулорічний і 20-ти річної давності, і знайдіть там якісь відмінності. Я навіть більше скажу - укр Росток навіть від російського оригінала не відрізняється.

ПМСница• 09 октября 2022
Ответ дляПросто Филя
Ваша вчителька неправа, що можна ще сказати...
Солнечный зайчик• 09 октября 2022
Кратное порівняння это действия с умножением и делением. Советую в Гугл тему задания ввести.
НеКонец-Света• 09 октября 2022
Ответ дляПМСница

Даааа??? Вы так уверены, что ничего не поменялось, тем более от российского не отличается? Серьезно? Возьмите учебники Петерсон и сумские учебники. Сравните на досуге. Потом будете что-то утверждать.
Не пойму, чем вызван ваш истеричный смех? Разве что над собой смеетесь.
автор Просто Филя • 09 октября 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Вводили, немає відповіді
ПМСница• 09 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Я тримала в руках і порівнювала. З цього приводу не треба мені нічого розказувати.
Солнечный зайчик• 09 октября 2022
Ответ дляПросто Филя
Вводили, немає відповіді
Ответа нет, но показаны способы, как решать
Солнечный зайчик• 09 октября 2022
Ответ дляПросто Филя
Ребенок решил, но как написать дальше не знал.
А как ребенок решил?
После ’бо’ нужно писать 56*7=392
Либо заменить на выражение 56+56+56+56+56+56+56=392, но у вас клеточек не хватает
Единая страна!• 09 октября 2022
Ответ дляПросто Филя
Не врите,не верю.Не учат НУШ такое и учитель точно не слал.По программе это 4 класс.Больше похоже что просто вы решили ребёнку сами забить голову ненужным
Единая страна!• 09 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Она врет.Это не НУШ и точно не учитель прислала в 2 классе.Не умножают дети числа двузначные ни во втором,ни в третем классе.Ни одна учитель бы бы такое не задавала во 2 классе.Автор или троль,или сама ребёнку забивает голову ненужным
НеКонец-Света• 09 октября 2022
Ответ дляПМСница
Значит плохо смотрели!
автор Просто Филя • 10 октября 2022
Ответ дляЕдиная страна!
Мені немає чим зайнятись????? Про 10 клітинок -це підказка від вчителя.