Аноним Секретарь• Изменено 09 октября 2022

Ліс по дорозі Літки-Беремицьке

Можливо хто з тих країв, підкажіть, можна в ліс? Така погода гарна, з дітьми б десь з міста вибратися, походити трохи. Теоретично той напрямок не був ні в окупації .
Хорошенькая• 09 октября 2022
Ну если жить надоело рискните

Барвіночка• 09 октября 2022
Я б не рискнула. У меня любимые места в тех краях на Десне. Но я б если б вернулась, все равно на речку не рискнула, хотя они туда не дошли. Тоже обожаю это время года, бабье лето. Но вы ж не знаете где лазили сепары и что подбрасывали. На днях возле Чернигова в лесу взорвалась машина с семьей в лесу на мине. Все погибли.
автор Аноним Секретарь • 09 октября 2022
Ответ дляХорошенькая
Ну если жить надоело рискните
У батьків село по Житомирській трасі, до них трохи не дійшли, але там ось не ризикну, бо стояла оборона кругом. Колега в Житомирській області поїхала на вихідні, у них активно всі ходять в ліс, місяця, до яких не доходили.
Свисток ля-минор• 09 октября 2022
Їздили учора у бермицьке, то люди продавали гриби, видать ходять у ліс
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 октября 2022
Люди много где лазят. Знакомые активно бродят по лесным окрестностям Мотыжина… вот где час шоке!
Если по вашему лесу не было линии обороны, не шли бои, то может и можно, но лучше не надо.
Вот на ЗУ гуляйте на здоровье.
Соседушка• 09 октября 2022
Официально - в киевской области в лес нельзя.
Хотите рискнуть - Ваше дело, только детей с собой не тащите.
Ответ дляСвисток ля-минор
Як Беремицьке, працює? Всі доріжки для прогулянок відкриті?
таран• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Так
Намакушка• 10 октября 2022
Ответ дляБарвіночка
Машина підірвалась на околиці села, яке було в окупації.
Звичайно, то було дуже небачно з боку загиблих. Якщо від´їхати трохи далі, то грибників скрізь дуже багато. Але то вже особиста відповідальність кожного