Котики-муркотики• 09 октября 2022
Як можна вивезти кошти в Польщу?
Дівчата, може хтось має досвід. Продали квартиру і збираюся їхати машиною в Польщу, там планую купити житло. Як правильно вивезти гроші? Чула, що валюту не можна вивозити з України, навіть якщо є всі документи про походження коштів.
Тётя Хрюша• 09 октября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Чтобы купить квартиру,вам нужно подтвердить происхождение денег
Вірно!
Зробити переклад документів купчої.
А то яким фокусом гроші оказались в Польші нікого не цікавить! Головне підтвердити легальність їх походження!!!
Зробити переклад документів купчої.
интайм_не_предлагать• 09 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Вірно!
Зробити переклад документів купчої.
Возможно. Просто автору лучше этот момент уточнить заранее,чтобы не иметь проблем
Котики-муркотики
• 09 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Вірно!
Зробити переклад документів купчої.
Дякую, я не знала про переклад, підготую)
Проработник• 09 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Вірно!
Зробити переклад документів купчої.
А если деньги одолженные? С нотариальным подтверждением?
Женщинас• 09 октября 2022
Ответ дляTammy21
Дичина якась у коментах. У Польщі чи у міжнародних системах типу Вайз відкриваєте рахунок, переводите гроші. Все.
При покупках на значну суму за нал у вас будуть проблеми, чи ви зібралися усі документи перекласти та завірити?
Так заборонили ж перекази валюти з України?
Ответ дляЖенщинас
На мою укр.картку заходять гроші у валюті зі Скріл, потім я їх спокійно перекидаю на картку Вайз. Все проходить. І ще, я тут подумала, що переклад документів, можливо, все одно потрібно буде зробити, бо банк може їх запросити, якщо сума велика.
Тётя Хрюша• 09 октября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Переклад краще в Польщі робити, то і швидше набагато, і дешевше в 3-5 разів
Тётя Хрюша• 09 октября 2022
Ответ дляTammy21
Не путайте автора
За нал взагалі не можливо нічого купити!
Готівку треба буде покласти на конто, і платити з конта.
Тому документи походження потрібні в любому випадку.
З вайс, пайонір чи т.п. не можливо провести оплату за нерухомість! Тільки з банк.конта.
Живу в Польші 20+ років, трохи знаю що до чого 😉
Женщинас• 09 октября 2022
Ответ дляTammy21
А картка якого банка у Вас?
Вони ж з Укр банка списуються?
Ответ дляТётя Хрюша
Не путайте автора
Звісно, що $ з вайзу та тим паче з пайонір (я б взагалі не рекомендувала туди кидати, якщо це робоча система розрахунку) треба перекинути на місцевий рахунок. Я писала про те, як вивезти кошти з України.
Женщинас• 09 октября 2022
Ответ дляTammy21
Приватівська не віртуальна валютна.
Дякую!
Дивно що вони залишили таку можливість переказу, але Доьре що воно працює;)
Женщинас• 09 октября 2022
Ответ дляTammy21
Приватівська не віртуальна валютна.
Але Ви перекидаєте Валюту.
Вам валюта заходить, і Ви її виводите на Вайз.
А заборонені конвертування.
Плюс має бути обмеження і по суммі валюти , яку можна перекинути.
По вивозу таможні це 10тис, а по переказу це , здається, 100тис грн на місяць в валют. еквіваленті. А це всього навсього 2500 дол приблизно
А заборонені конвертування.
Голова колгоспу• 09 октября 2022
При вывозе декларировать. Позвонить в таможенную службу и узнать, какие документы нужны для вашего случая.
+ декларировать ввоз у поляков. Они документы никакие не просят. Просто фиксируют, сколько вы ввезли - потом не будет вопросов, как деньги в Польше оказались.
Котики-муркотики
• 09 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Дякую 😊
Котики-муркотики
• 09 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Не путайте автора
Дякую, тільки почала заглиблюватись в це питання. Поки не розумію порядок дій при купівлі 😊
Тётя Хрюша• 09 октября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Все розрулите як приїдете, нічо складного
1. Оформити песель Укр
2. Найти толкового правніка по нерухомості, не дорого но треба пошукати буде
3. Відкрити конто, як для українців, раджу в PKO BP
.. далі шукати те шо Вам підходить, подобається
1. Оформити песель Укр
Женщинас• 09 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
1. Оформити песель Укр
А навіщо Песель Укр?
Чу Ча• 09 октября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Звичайно оцінюю, тому для мене нелегальне вивезення це самий останній варіант розвитку подій. Була думка покласти на рахунок, але в наших реаліях це дуже ненадійно.
Автор, если у вас есть документы, зачем везти нелегально?
Котики-муркотики
• 09 октября 2022
Ответ дляЧу Ча
Прочитайте уважно мій початковий пост. Я спитала там як правильно вивезти кошти з країни, а не як нелегально це зробити. Знайомий сказав, що не можна зараз вивозити валюту, навіть з документами. Думала хтось поділиться досвідом, але досвід у всіх різний)
Ответ дляЖенщинас
Але Ви перекидаєте Валюту.
А заборонені конвертування.
Так, у мене приходить валюта, та виводжу я теж валюту. Думаю, що авторка теж квартиру не за грн продала.
Я більше виводжу, по схемі яку я описала вищче, щомісяця. Все норм.
Тётя Хрюша• 09 октября 2022
Ответ дляЖенщинас
А навіщо Песель Укр?
спрощуэ багато моментів!
можна і без нього пробувати.., но головняків з бюрократією буде куди більше
невідомо ж що у автора взагалі є
як є стали побит, карта поляка - то ще краще.
невідомо ж що у автора взагалі є
Тётя Хрюша• 09 октября 2022
Ответ дляЧу Ча
ну реально, тут половина коментаторів, як діти 5-ти річні
Женщинас• 09 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
спрощуэ багато моментів!
невідомо ж що у автора взагалі є
Але ж якщо його взяти, то прийдеться їздити у Польщу кожні 28 днів
Тётя Хрюша• 09 октября 2022
Ответ дляЖенщинас
ну де ж таку дурню розносять...???
песель, це типу ІНН номер
їздять шо 30 днів, щоб виплати не втратити
яке то відношення до песеля?
песель, це типу ІНН номер
яке то відношення до песеля?
Женщинас• 10 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
ну де ж таку дурню розносять...???
песель, це типу ІНН номер
яке то відношення до песеля?
песель, це типу ІНН номер
яке то відношення до песеля?
Щоб не втратити право на захист від Польщі
За виплати не знаю
Женщинас• 10 октября 2022
Ось тут написано, що статус Укр втрачається, якщо виїхати більше ніж на 30 днів. Песель не втрачається, це правда