Sergeevna-a227• 10 октября 2022

Киев взрывы

Слышали?
kanni• 10 октября 2022
Ответ дляStar39
Посольство США в Украине призвало американских граждан немедленно покинуть страну наземным транспортом, когда это будет безопасно.
Справедливості заради, вони кожний місяць з початку війни громадян призивають.

Посольство виїхало?
inna5577• 10 октября 2022
Похоже, что Беларусь вступает в войну
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/10/10/7371...
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Це наслідок совка , таке виховання , що хтось їм винен !
Люди не розуміють , що вони і є держава й самі відповідальни за себе !
я никогда не писала ,что кто то мне что то должен. Давайте просто называть вещи своими именами. То, что из западной выехали первыми 24 февраля это факт.
Star39• 10 октября 2022
Ответ дляkanni

Посольство виїхало?
Там написано покинуть Украину в связи с ракетными ударами
kanni• 10 октября 2022
Ответ дляinna5577
Похоже, что Беларусь вступает в войну
Виглядає, що так ((( Дожал Пу таракана
Helen92• 10 октября 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Так видео поищите. Прилеты
В парке воронка возле красного
kanni• 10 октября 2022
Ответ дляStar39
Громадян США вони кожний місяць призивали покинути. Посольство виїжджає?
Donnafugata• 10 октября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Знести її нафіг. Зрозуміло що боротися з пам’ятниками це таке, краще донати, але тут вже неможливо стоїть ця рашистька курва у центрі міста.
А ще потрібно заборонити російську церкву - оплот ФСБ в рясах.
Mammoth• 10 октября 2022
Ответ дляPerla9
Девочки, а в Киеве именно прилеты или осколки в центре? Один упоротый говорит, что осколки, нечего было сбивать, все были бы живы. Не верит, чио цель именно простые люди. Как доказать ему?
Лайфхак: если человек вам пишет: нехуй было сбивать, шлите за кораблем и баньте. Там стена
Star39• 10 октября 2022
Ответ дляkanni
пока нет информации. только пишут, что Зеленский просит посольства не выезжать, чтобы не сеять панику
frumoasa17• 10 октября 2022
Ответ дляDonnafugata
Це теж.
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Нагадали мені
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Всі ці пам‘ятники й назви , для москалів як маркер , вони ж дикуни йдуть на запах !
Там у них в головах назад в ссср
І це вони почали вбивати своїм людям вже давно , да й нашім , що голосовали за шарія (
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
Ну це логічно , нам треба 2 години а вам 10. Це задача математики 3 клас .
ksunuyabelaya• 10 октября 2022
Ответ дляЮля Неюля
Днепр по жилым домам прилет
Только с погреба вышли
Пять часов сидели
kanni• 10 октября 2022
Прийшов відбій у додатку. А на альортс ще є
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляinna5577
Похоже, что Беларусь вступает в войну
ласкаво просимо в пекло !
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляLJA
только при этом свои квартиры сдать втридорога успели. \и можете мне не отвечать. Это тоже факт! Многие конечно и нормальные люди есть, которые пустили беженцев. но большая часть задрала цены до небес.
и тут еще надо посмотреть, кто большие патриоты. \те, кто из горячих точек во Львов ломанулись или те, кто из Львова в Европу!!
oksanav• 10 октября 2022
Починається відбій тривог по регіонам України.
Будьте обережні.

❗️Щодо вибухів у кацапських областях, попередньо:

▪️У Бєлгородській народній області влучання по скупченню C-300.
▪️У Курській народній влучання у центр управління дронами;
▪️У Брянській народній влучання по полігону з мобілізованими.

Але про це ніде не розкажуть. Бо у кацапів лише «перемоги». «Перемоги» у війні проти мирного населення.
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляDonnafugata
То взагалі , фсб в рясах , таке людям говорять , особливо в селах !
Поки війна самий час їх заборонити та з Лаври вигнати !
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
а еще не выгнали?????
frumoasa17• 10 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Там у них в головах назад в ссср
Зараз вам напишуть що це історія
Наталия_и_семья• 10 октября 2022
В случае нападения,белорашка отгребет как пидорашка. И трупики солдатни мамкам и женам в пакетике вернет ЗСУ. Пусть любуются, картошку удобряют.
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
слухайте , батальон ’ Монако ’ виїхав ще на початку лютого !
Ви від суті проблеми не уводьте !
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
Так само як і в Києві в 2014. Яке відношення має виїхав-квартиру здав. І ті хто залишились здають квартири дорого , хто дешево. і не лише на заході. Це вже людський фактор.
Ті хто виїхали з заходу мали до кого їхати 90%. По друге - хто в перший день знав як нас там прийматимуть і чи прийматимуть взагалі. За які хто гроші пособія і здачу квартир думав коли війна всіх застала зненацька.
Включіть критичне мислення нарешті
english book• 10 октября 2022
Хто хоче,поскаржіться на пропаганду тероризму.На цьому каналі,і в цьому прямому ефірі, відкрито підтримують удари по цивілтному населенню.
freedom_2015• 10 октября 2022
гідазепам хтось сьогодні купляв ?продають як весною без рецепта?
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляLJA
Включіть критичне мислення нарешті
вы тоже включите. В Европе наших беженцев бесплатно к себе в дома люди селят. А у нас свои же своих обдерут. больше не развиваю эту тему
mikki• 10 октября 2022
Киев,девочки, у кого ещё свет пропал? У меня на Венике нет, у мужа возле Каравана на работе
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
сестра. меня аж трусит((( как прочитала, что и беларусь впрягается