Sergeevna-a227• 10 октября 2022

Киев взрывы

Слышали?
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
а еще не выгнали?????
Ні , то такий біль (
Скільки в Лаврі молоді у них семінаристах ходять , як подивилась , то зашквар !
Вони своєю м‘якою силою йдуть , а на Заході скільки церков ціх московських , назву змінили тільки на УПЦ а моляться там за Владіміра
freedom_2015• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
сестра. меня аж трусит((( как прочитала, что и беларусь впрягается
та мене вночі кошмарило ,а зараз думаю знову буде
Вдень мені якось норм .Все буде добре (але не у кацапів)
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
вы тоже включите. В Европе наших беженцев бесплатно к себе в дома люди селят. А у нас свои же своих обдерут. больше не развиваю эту тему
Їдьте в Європу безплатно живіть, яка проблема.
Ви заробіть ,купіть і здавайте за 1000 грн.
А ще вам таємницю розкрию , що і на заході і у самому Львові ніхто на вулиці не залишився . Всім було житло .
І це не моя проблема де ви спати будете , а влада має за вас попіклуватись.
Тому нема чого перекидати відповідальність на звичайних людей
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Зараз вам напишуть що це історія
Історія , так , де катерина вбивала українців , знищила Гетьманщину ,ввела крепацтво !
Це теж саме , як наші нащадки через сто років поставлять пам‘ятник путлеру ( щоб він в пеклі горів
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
От навіть в такі хвилини ви плюєте ядом на інших. Навіть не знаю ...
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляLJA
Я и поехала в Европу. но лучше бы осталась в Украине. Это моя земля, а не Европа. А вам суть моего поста и не дано понять...
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляLJA
яд у вас
frumoasa17• 10 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ми з вами це знаємо але...
AnnaOst• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
только при этом свои квартиры сдать втридорога успели. \и можете мне не отвечать. Это тоже факт! Многие конечно и нормальные люди есть, которые пустили беженцев. но большая часть задрала цены до небес.
и тут еще надо посмотреть, кто большие патриоты. \те, кто из горячих точек во Львов ломанулись или те, кто из Львова в Европу!!
Нафига вы это пишите? Русню очень хочется порадовать?
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
подивиться в тіктоке , це відео , де малий каже ’ успокойся’
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
гідазепам хтось сьогодні купляв ?продають як весною без рецепта?
Ідіть в аптеку , продадуть думаю . Спробуйте.
freedom_2015• 10 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
я коли дивилась ,мене тіпало більше його мами
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
не... я наверное выключу инет и пойду отвлекусь. а то у меня паническая атака начинается.. нервы ни к черту. столько прилетов. твари
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Такий малий класнючий )
I_Love_London• 10 октября 2022
Ответ дляLJA
А якщо світла не має, то все закрито буде, та?
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
Правильно , треба йти в парк ! Новин менше читайте , бережить нерви , бо всі хворі від нервів !
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Дякую сил нам и скорейшей победы!
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
Дякую сил нам и скорейшей победы!
Так , кожен день наближає нас до Перемоги !
natallochka• 10 октября 2022
https://www.facebook.com/100044238289106/posts/pfb...
Зробимо це разом
Максимальний репост!
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляI_Love_London
Готівкою заплатити, вони коробочку залишить пробити потім ?
Якщо ні то адаптол . То вроді найсильніше заспокійливе що ще не по рецепту продають
чир• 10 октября 2022
Белоруссия примет и разместит российских военных. Об этом заявил президент республики Александр Лукашенко.

«Не рассчитывайте на большую численность, но это будет не одна тысяча человек», — заявил Лукашенко во время совещания с силовиками и военными, передает Белта.
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Зеленський й Щольц домовились про термінове засідання G 7
Terramiss• 10 октября 2022
Ответ длячир

Суч@р@ така
Я вже почитала що це лайно понаписувало…
Горіти йому у пеклі
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляnatallochka
Зробимо це разом
Максимальний репост!
Клас. Майже 12 мільйонів менше ніж за годину
english book• 10 октября 2022
Ответ дляinna5577
Похоже, что Беларусь вступает в войну
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/10/10/7371...
Беларусь ждет сюрприз.
Perla9• 10 октября 2022
Ответ дляoksanav
Я б не доказувала. Що значить «не збивати ракети»? Вона квіточки нам несла, чи що? Яка кінцева ціль була ракети? Чи не знищення людей? Доказувати таким, то як в психушці доказувати хворому, що він не Наполеон.
Ну типа летела не в людей,а в военные объекты Там вавка в голове, я знаю. Но надеюсь исцелить
PinkyPink• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
Не узагальнюйте. І в Європі, і в Україні є люди, які пускають безкоштовно, так само як і ті, хто задерли оренду через збільшення попиту. Ще не забувайте про те, що багато європейців отримують компенсації немалі за те, що прихистили біженців.
Ті, хто щиро допомагає і ті, хто наживається є і в нас, і в них, не треба своїх обсирати і ідеалізувати інших
coch100• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
я никогда не писала ,что кто то мне что то должен. Давайте просто называть вещи своими именами. То, что из западной выехали первыми 24 февраля это факт.
24 февраля были прилеты по всей стране, как и сегодня. Люди испугались и выехали, это понятно. Вот потом кто подьзовался как это нпзвали в какой то теме’ социальный туризм’ , я считаю халявщиками.
PinkyPink• 10 октября 2022
Ответ длячир

Як несподівано, ніколи такого не було і от знову)))
Mammoth• 10 октября 2022
Ответ дляPerla9
Если человеку ок, что в принципе по территории страны летят чужие ракеты, что вы хотите ему доказать? У него глюк в базовых настройках. Это неисцелимо