irchik.ok• 10 октября 2022

Чому не можуть визнати росію терористом?

natapril• 10 октября 2022
Ответ дляНа_Выход
Из всех глыбокозанэпокоеных партнёров и союзников яиц хватило только у крошечной Эстонии.
Потому что страны Балтии на мушке у рашки после нас.

natapril• 10 октября 2022
Ответ дляAzizovna
Вы меня простите, но это ничего не даст. надо террористами признавать политиков, которые поддерживают рашистов, а таких у нас не мало. Я тут читаю последние новости про украинского политика Михаила Марковича Добкина https://dosye.info/Михаил_Добкин,_биография,_лична... и скажу Вам, что я в шоке. Оказывается, этот дьякон московского патриархата еще и бизнес с лнр имеет. Ну вот как такого человека не лишили еще гражданства Украины? Треш что вообще творится...
И дьякон, и бизнесмен, и в форму ЗСУ нарядился для пиара.
Куда Сбу смотрит?
PinkyPink• 10 октября 2022
Ответ дляChakra
Что это даст? Ну будут с официальным клеймом ’страна-терорист’, сейчас только называет их весь мир так, словами. А вообще, не было бы выгодно странам, то уже прикончили и успокоили бы путина. Видимо бизнес хороший и выгода есть большая от этой войны странам. Вот и тянут со всем чем можно.
Это даст полный запрет продаж рашке товаров двойного назначения, где хоть болтик американский содержится. Сейчас рашка активно юзает параллельный импорт, те покупает те же товары у Казахстана, например. В случае признания их страной террористом, если страна продаст им товары 2 назначения, они сами окажутся под жесткими санкциями.
Teonaa• 10 октября 2022
Ответ дляChakra
Скорее бьі бог его успокоил навечно, бо сам не угомонится никак
Счастливый магазинчик• 10 октября 2022
1. Признать террористами рашу.
2. Убрать террориста номер 1.
3. Закрыть полностью какие либо выезды/ въезды жителей раши в другие государста+ депортировать их отовсюду дамой.
4. Прекратить какие либо отношения с рашистами, торговлю, бизнес, и ТД.Насовсем!
5. Если где-то увидите рашистов - берите палку и ху*рьте.
Teonaa• 10 октября 2022
Ответ дляLidiyaZi
Так, у Прибалтиці взагалі все розуміють бо мали ’задоволення’ бути у стосунками з ерефією всі інші, думаю, навіть не уявляють що таке раша.
Я коли європейцям показувала і перекладала що рашистські пропагандони про цивілізований світ говорить, що каже їх ’народ’ , то в них шок був .... ’російська культура, то все путін, бідні росіяни жертви режиму’ - те що в них в головах.
Владі всеодно на наші смерті, вони на це дивляться безпристрасно, з точки зору фінансів та репутації все. І , парадокс, так само як вони переоцінили рашу на початку війни, так вони зараз недооцінюють її мерзенність і сподіваються ’відбутися малою кров´ю ’ - Україною. Рим розвалили варвари, світ недооцінює наслідки і апетити мордору і тих хто поглядає і робить висновки ( інші тоталітарні режими).
Я не політолог, звісно, не аналітик , це моя думка...
Тогда нам лучше, чтом рф напала еще на кого-то
Lena-Lena12• 10 октября 2022
Ответ дляLidiyaZi
Не зовсім згідна, бо, все ж таки, підтримка фінансова, збройна та гуманітарна зіграла і грає важливу роль.
За це їм уклін і вдячність.
Але так, ’ніколи знову’ 8 травня були лише словами....
Звісно, вдячні всі хоч за краплинку. Але проти хижого мутанта це краплинка, на жаль. Відключити від системи свіфт, на 100%, миттєво, оголосити рашу терористом, миттєво; вислати громадян ерефії додому, миттєво, у першу чергу, родичів посадовців раші, заарештувати майно тощо. ЄС тягнуло, тягнуло, тягнуло, бо кланялося фюреру пу, тому ці всякі санкції до одного місця раші. На жаль. Нахабне чмо знищує український народ щодня… і ми ще досі «не гідні» бути в ЄС… як їм не соромно, цим толерантним до ср@ки представникам Європи. Про деякі країни, які зараз облизують пу, і яким досі «нє всьо так адназначно», взагалі мовчу… Особисто для мене нема ніяких стандартів НАТО, є стандарт ЗСУ в українського народу. Восьмий місяць знищують мирних жителів, а вони досі стурбовані… бєшений дід погрожує світу… а комусь там нє всьо однозначно… вибачте, дуже боляче
let _luck• 10 октября 2022
Тому що Америка чужими руками та на чужій території у війні грає! А наші люди гинуть як мухи щодня((
Як ще пояснити...
Затягування зі зброєю, і т.п
LidiyaZi• 10 октября 2022
Ответ дляLena-Lena12
Боляче невимовно....

LidiyaZi• 10 октября 2022
Треба заборонити ядерну зброю ВСІМ, вона мала бути стримуючим від війн фактором, а стала індульгенцією для ядерних країн - роби що забажаєш з країнами без ядерного потенціалу - нічого не буде,