ФрекенБок• 10 октября 2022
Ілля Кива. Воно якесь кончене...
Ілля Кива ... Підбіли пішохідний міст - то міст для прогулянок по суті , а пише таке що на голову не лізе . Що він курить ? Чи це він так розважається , і його пости то просто гумор ? І хтось же лайкає...
Магиня• 10 октября 2022
Оно конченное. Вспомните как в раде надрачивало сидело, там явная психиатрия
Админко• 10 октября 2022
Казкові довбойоби. Скільки раз я вже думала - ну ось, ось це дно, тупіше бути вже не може, але ж ні! Вони далі пробивають нові рівні.
ФрекенБок
• 10 октября 2022
Ответ дляБасноплетка
Удалено администрацией...
Почему я странная и глупенькая ? Потому что это мем ? Зная Киву не удивлюсь если это правда
Катрадзе_Я• 10 октября 2022
Яким би дебільним воно не було, та це стьоб, типу. Але найцікавіше те, шо кацапи в цю хєрню вірять
Ответ дляМагиня
Мені, наприклад, дуже цікаво, хто його електорат, хто вибрав його депутатом вр?
Чому такі потвори при владі? Це ж явний клієнт пнд. Як воно змогло бути помічником авакова?
Куди і до чого ми прийшли, завдяки таким, надіюсь, вже всі зрозуміли. Але, чи надовго вистачить нашої пам’яті?
Olena Dnipro• 10 октября 2022
Кива предатель конченный. Его должны были давно уже убрать спец службы.
Оно сидит в раше и пиздит против нас.
Выкладывали видео, как оно на росия1 тилипало языком про базы во Львове.
Оно сидит в раше и пиздит против нас.
yuliya3101• 10 октября 2022
Ему официально поставлен диагноз по психиатрии, многие думали, что это отмазка (купил справку), чтоб не сесть, но как видно, диагноз присутствует. И еще деталь: у Леонида Каневского был один выпуск ’Следствие вели’, так там речь шла о двух дезертирах, кого-то убивших еще в СССР, так вот один из них был отцом Кивы (отчество и фамилия совпадают), его расстреляли, уж не знаю, насколько можно верить, но слух такой по Полтаве ходил