Як просили в новинах. Зараз уже почалось пікове споживання.
Результат:
вже голосів:
654 (81.55%)
Так, вимкнула все зайве
88 (10.97%)
Відповіді
37 (4.61%)
Ні, бо пофіг на прохання
21 (2.62%)
Ні, по вагомим причинам
2 (0.25%)
Я рашист піду втоплюсь
LudaSHOPSale• 10 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Море - це багато крапель
Это тот минимум , что можем делать
Надо, так надо
Ответ дляWind99
Это те же люди ,которые в темах ,где говорили ,что наши солдаты нас защищая умирают ,писали а я их не просила об этом ((( до сих пор этот ответ забыть не могу ((
Або хто пише що не донатить, бо держава повинна всім забезпечити
одна справа немає змоги, інша - от така дибільна поза
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляAlex_Kri
Увидел, что город не экономит - включил уличное освещение, и тоже включил свет
Ну ви , даєте ! Коли все так вимкнути , то теж погано для системи , тем паче освітлення на вулиці потрібне !
Вся такая в белом• 10 октября 2022
Я с ночником только.Хоть немножко,по капельке ,но хочется помочь
Ответ дляSo_so
Да. Все собрались в одной комнате, чтобы не вкл свет в других помещениях. Выключили все приборы.
Ми вже валяємось в телефонах, то й світло не потрібно. Зараз і його вимкну мабуть.
любительница• 10 октября 2022
Целый день без света, нечего экономить.
Но на улице освещение горит.
Киев
Но на улице освещение горит.
Киев
Колючая Роза• 10 октября 2022
звичайно, до 6 пропилисосила, прання завтра вже запущу, або пізно ввечері
Шось жодна рашистка в тему не зайшла. Дивно, чи не насвиеячились від радості?
english book• 10 октября 2022
Вже давно так.На роботі просили з початку осіні економити.Пральну машину вмикаю на таймер вночі.Деякі електроприлади також.
Ответ дляМуррЗилка
Так , вимкнули все шо можна було
Таке затишне фото))))
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляAlex_Kri
тогда и одна лампочка в комнате не повредит
А от компа , лампочка теж ) Два в одному !
Майстерня домашнього текстилю• 10 октября 2022
Ответ дляWind99
О и у меня роутер ,даже не обратила внимание,что тоже электро.
Точно, роутер і в мене ще включений. Навіть, холодильник виключила, але я його з літа збираюсь мити. Як раз нагода.