Брехушка• Изменено 10 октября 2022
Дівчата,допоможіть як справитись з дитиною?
Раніше було,як і інші діти. Пішов у садочок-в садочку повністю слухняна дитина,додому приходить і ад якийсь починається. Істерить,кричить,балується постійно-і це безкінечно якщо не по його щось. Виповнилось 3 роки тільки. В мене вже і істерика,і безвихідь. Хочеться підти з дому і не прийти. Чи до невролога його вести? В нього з 6 місяців-заходиться і синіє від болі,тоді призначали заспокійливі,але воно не допомагає,інколи зараз також таке буває як сильно вдариться. Чи може якісь методики пробувати. Я така виснажена,що з розуму від цього зійду.
Брехушка
• 10 октября 2022
Ответ дляinna5577
По @опе пару раз надавать.
Хай мене Господь простить-але вже давала -не допомогло.
Интеллектуальные оладьи• 10 октября 2022
Передивіться раціон, чи незабагато дитина їсть солодкого і виробів з білого борошна? Достатньо їсть морської риби і овочів? В першу чергу треба дивитися на харчування.
Брехушка
• 10 октября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Раціон не змінювався.
Ответ дляБрехушка
Раціон не змінювався.
дитина росте, дефіцит корисних нутрієнтів може накопичуватися.
Колупалочка• 10 октября 2022
Ответ дляinna5577
Таки мало, берите власть в свои руки, а то на голову вылезет. А папу слушает?
Для тех, у кого нет мозгов, власть проявляется силой
Лапка• 10 октября 2022
Ответ дляБрехушка
А как он себя в саду ведет? Если истерит как дома, то это проблема: и неврология, и прилеты от воспитателей. Если только дома, то ваш косяк - недостаток в воспитании.
Заставляличка• 10 октября 2022
Ответ дляinna5577
Більше не знаєте методів? Тільки бити і побільше?
Кукарачка• 10 октября 2022
Ответ дляБрехушка
Раціон не змінювався.
Не в смене рациона дело, а в количестве сладкого и мучного, газированных напитков, конфет, пирожных, разной сладкой вредной ерунды, фастфуда и т п. Проанализируйте, как часто и как много этого ест ребенок
Брехушка
• 10 октября 2022
Ответ дляКукарачка
Газова напої не п’є ,цукерку одну з’їсти може. Печиво правда їсть поки сидять в бомбосховищі
Майстерня домашнього текстилю• 10 октября 2022
Багато дозволяєте, дитина завжди буде розширювати рамки дозволеного і намагатиметься вийти за них. Поки є глядачі, буде і концерт.
Чи присутній тато в вихованні?
Брехушка
• 10 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Чи присутній тато в вихованні?
Так нічого не мінялося у вихованні. Є старший син(на 6років),то такого не було. Тато присутній,його тежьперечтав слухати
Брехушка
• 10 октября 2022
Ответ дляЛапка
Оцеж раніше якась золота середина була вдома. В садочку спеціально запитувала-сказали взагалі проблем немає. Але і дома так,якщо є чим займатися. Як немає-починає бешкетувати і прямо орати,коли щось забороняють
Дежурняшная• 10 октября 2022
Ответ дляБрехушка
Бо биття не поможе в данному випадку, ще гірше буде. Бо він перезбуджується там в садочку, його нервова система не витримує.
А Ви, як мама, як доросла, повинні витримати, поки його організм з цим справиться.
Брехушка
• 10 октября 2022
Ответ дляДежурняшная
І я думаю,що перезбуджується. Як йому допомогти-бо потокать у всьому ж не можна.
Швабристка• 10 октября 2022
Ответ дляБрехушка
так i запитайте, чим я можу тобi допомогти
Дежурняшная• 10 октября 2022
Ответ дляБрехушка
Та так зразу і не скажеш, це від конкретної дитини залежить. Пробуйте різне. Комусь спокійна прогулянка після садочку допоможе, а кому якись рухливий гурток, де він виплесне все накопичене.
Заставляличка• 10 октября 2022
Ответ дляБрехушка
Прогулянка, мультик, тепла ванна, складання конструктора чи що він любить
Отчебучкина• 10 октября 2022
Ответ дляБрехушка
Нащо вам той садок , забирайте , дитина не готова. Можливо він це сприймає що ви його не любите і віддаєте туди. Запитайте чи він хоче в садок
Заставляличка• 10 октября 2022
Ответ дляОтчебучкина
А якщо автор працює?
Отчебучкина• 10 октября 2022
Ответ дляЗаставляличка
А якщо автор працює?
Дитина важливіша. Тим більше є батько в сім´ї
БезПаспортаНеПродаю• 10 октября 2022
Дитина весь день в напрузі у садочку, стримується і знаходиться у стані стресу. Дома він може розслабитися і вилити свої струвані емоції. Виходить таким ось чином.
Брехушка
• 10 октября 2022
Добре,дякую всім за поради. Почитаю ще за кризу 3 років,як справлятися,бо у нього всі симптоми
А я с Рио-де-Житомира!• 10 октября 2022
Ответ дляОтчебучкина
А що його ще запитати? Може давайте будемо давати малювати на стінах, їсти солодке, зуби не чистити, потім нафіг та школа! Краще за компом грати, бо йому так більше хочеться.
Диверсификация• 10 октября 2022
Устаёт в саду держать себя в руках, дома отрывается. Петрановскую почитайте
Отчебучкина• 10 октября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!