Тётушка Лошадь• 1 час назад
У кого тревожное расстройство, о каких небытовых вещах вы накручиваетесь?
В кого тако було• 1 час назад
Та на усіх підряд. На те він і тривожний розлад. Навіть коли усе гладко і по моєму починаю тривожитися, що так не може бути, що щось погане відбувається, а я це упустила, або від мене це приховують
Тётушка Лошадь
• 1 час назад
Ответ дляВ кого тако було
О, сестра. А как-то лечитесь? Я вон на золофт присела, 5 недель уже, вроде лучше, а вроде и до нормы далеко.
Тётушка Лошадь
• 1 час назад
Ответ длясою не люблю
Если я начну писать, то будет больше чем война и мир
Напишите топ-5 самых абсурдных))
В кого тако було• 1 час назад
Ответ дляТётушка Лошадь
Майже ніяк, так і живу, коли дуже накриває, то не сильні заспокійливі приймаю, в періоди сильного загострення щоб заснути п´ю Сердалуд. Антидепресанти і сильнодіючі мені не можна, бо тоді я тормоз, а у мене відповідальна робота, розумова. І парадокс в тому, що я на цій роботі тим і цінна, що маю тривожність і поки не перевірю сто разів, що усе правильно і ідеально зроблено не заспокоюся
Тётушка Лошадь
• 1 час назад
Ответ дляВ кого тако було
А как со сном в целом у вас?
В кого тако було• 1 час назад
Ответ дляТётушка Лошадь
А как со сном в целом у вас?
Погано. З війною обстрілами ще гірше стало. Навіть якщо щось прийму для засинання, години через три можу проснутися. Сон здебільшого поверхневий
Тётушка Лошадь
• 1 час назад
Ответ дляВ кого тако було
Сколько часов набираете в среднем?
В кого тако було• 1 час назад
Ответ дляТётушка Лошадь
Сколько часов набираете в среднем?
По різному, залежить від того як день пройшов і що робила. Раз два на місяць можу нія проспати і не прокинутися, зазвичай це тоді, коли після дачі після роботи на городі. А так кожні години 2-3 підйом. А у вас як?
Тётушка Лошадь
• 1 час назад
Ответ дляВ кого тако було
Я беременна, поэтому у меня не репрезентативно) накрыло в беременность, до нее проблем с головой не было, просто была чуть повышена тревожность
Смурфетта• 1 час назад
Мне никто диагноз не ставил. Но у меня два сына 14 и 11 лет.
В основном тревожусь о их будущем. О том, что потеряю их.
Плачу, что они уедут, т.к в Украине им делать нечего.
В кого тако було• 1 час назад
Ответ дляТётушка Лошадь
У мене після вагітності і родів сильніше проявлятися стало. Перший час над дитиною сиділа слухала чи дихає, здавалося, що засну а з нею щось трапиться. Потім усе підозрювала у дитини різні болячки страшні. В цей період померла моя мама від онкології, то я на усіх ’приміряла’ цю хворобу, ото вже було де розгулятися моїй тривожності
Тётушка Лошадь
• 1 час назад
Ответ дляВ кого тако було
Ну я не против тревожности за что-то реальное, если честно. Гораздо хуже когда вакуум (я в декрете уже) и мозг начал жрать сам себя
Голубая фишка• 42 минуты назад
Ответ дляВ кого тако було
Сподіваюсь, вам гарно платять на роботі
В кого тако було• 4 минуты назад
Ответ дляТётушка Лошадь
Цього не уникнете в декреті, раджу по своєму досвіду, скеповуйте свою тривожність в правильне русло - дбайте дотошно про побут, комфорт дитини, розвиток, здоров´я, харчування. Пориньте у благоустрій оселі , це добре допомагає
В кого тако було• 1 минуту назад
Ответ дляГолубая фишка
Сподіваюсь, вам гарно платять на роботі
Платять достатньо так скажімо, але й на більше розраховувати я не можу в силу своїх причудів, мене приймають такою як я є і я вдячна
Тётушка Лошадь
• 1 минуту назад
Ответ дляВ кого тако було
На это и надеюсь, потому что крыша едет знатно. До ПДР меньше 3 недель, прорвемся
Тётушка Лошадь
• только что
Ответ дляВ кого тако було
А был у вас прям капец тяжелый какой-то эпизод загона на несколько недель/месяцев?