Туфли в чешуе• 11 октября 2022

Муж секс

Интересно мнение , вот смогли бы вы изменить мужу ?Если бы секс с ним у вас был бы редко, ну к примеру раз в месяц. Я изменять не собираюсь ну иногда задумываюсь , смогла бы (( или нет , просто он очень редко , а мне так хочется секса , даже было такое что пару раз выпрашивал , мне хватает 2 раза в неделю
Соня-сонятко• 11 октября 2022
Ответ дляТра Ля Ля
А какая ему нужна обстановка?! Дети мешают?
Да)
Зоя Жорівна• 11 октября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Да)
С появлением детей секс либо в ванной либо на полу в кухне. Но есть.
Одяг та сумки• 11 октября 2022
нет - муж старается . а на стороне может быть всунул плюнул и лечись. Купите себе секс игрушки. Но у нас наоборот муж рад бы и 4 раза в неделю...а я както- до 2 х раз скашиваю дети посстояно дома ведь...
Соня-сонятко• 11 октября 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Я такого же мнения , и считаю это отговорками.
Рыжик-пыжик• 11 октября 2022
У меня так же
Вот вчера ситуация, крутилась, приставала, сказал спи, рано вставать
Обиделась
Одяг та сумки• 11 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Он сказал что хочет меня, просто ему хватает, ему больше не надо
и от минет’ отказывается? можно ведь с этого начать, а потом...не поверю что откажется. Может у вас фигура((
Божья коровка• 11 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Та не хочу изменять
Кому? , у вас же нет мужа, это просто какой то мужик рядом, который вас не любит и не хочет
Крошка Енот• 11 октября 2022
У мене секс у відпустку чоловіка (через 3-6 міс). Навіть не думала про секс на стороні.
А не буде такого, що після ’випадкового’ Вам захочеться повернутись до сексу з чоловіком?;)
Пушка заряжённая• 11 октября 2022
Нет, не могу даже представить, что какой-то другой мужик даже прикоснётся ко мне, брр
Ситечко для мыслей• 11 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Да я у него спрашивала , может ты не можешь больше ? Его ответ : у мужчин в определенном возрасте меньше потребность в сексе
Какой у него возраст?
КонФФетОшка• 11 октября 2022
Не думаю, я не смогу просто переспать с незнакомцем. Если найдётся мужчина, с которым завяжутся отношения, то я просто уйду от мужа. Я его не видела почти 8 месяцев, вокруг полно мужчин, при желании можно многое, но желание есть лишь физическое, а мне этого мало.
Госпожа Белладонна• 11 октября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
А сколько вам лет?
Любовник женат?
Трішечки за 30
Ні, не одружений
Госпожа Белладонна• 11 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
У вас очень редко ? Сколько раз в месяц? Та и меня совесть мучить будет , не хочу этим грязным делом заниматься
Якщо я буду проявляти ініціативу - то може навіть 2 чи 3
А якщо заб´ю болт - то от як зараз, 2 місяці статево тиші. І йому пофіг
Тут всі такі дивні.
Одразу коханку приписують, імпотенцію.
А питання, приміром, може стояти в певних психологічних моментах. І я це розумію, а він - ні. І вирішувати його питання - я більше не хочу.
У нас так все життя. Довгі 15 років
Нормально було лише тоді, коли зустрічалися - адреналін, пригоди.
Як тільки почали жити разом, я зрозуміла, що все, секс закінчився.
Але і тоді ще було більш менш прийнятно.
І тут я зробила головну помилку всіх жінок, сказавши собі ’ ну я ж все зміню, зі мною так не буде’.
Ага, счаз

Всі ці роки я намагалася гратися з ним, купувала білизну і оце от усе. Так, я отримувала непоганий, але разовий секс. Це не було причиною для чоловіка збільшити частоту
Потім, трошки подорослішавши, я почала говорити. Спокійно, нервово, лагідно, просила, пояснювала... Нічого.
Якось під час сварки він видав мені ’секс для жінки лише механізм маніпуляції, і я забрав у тебе цей механізм’. І отут мене прям осяяло.
Тобто, наказуючи мене, він просто самостверджується, це як один з видів психологічного насильства.
І там таких тараканів - повна макітра....
І коханки тут ні до чого, і імпотенція також (ще одна фраза під час розмови про відсутність сексу була : ну і скоріше б це закінчилося і забути про це взагалі’. Це я намагалася аргументувати тим, що від нерегулярного сексу нічого, окрім простатиту він не отримає’). Тобто, у людини якась травма і розбиратися точно потрібно йому, а не мені. А виходить,що мені потрібно більше.
І я зламалася вщент.
Вирішила, що знайду коханця.
Якщо вийде, піду в інші відносини
Не можу так більше
Госпожа Белладонна• 11 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
У меня так же
Обиделась
Не ображайтеся.
Це не працює.
І ще вщент руйнує жіночу самооцінку.
Великий сатирик• 11 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Така сама проблема
Вирішила - сходити наліво
Так, совість десь там щось шепоче, намагаюся не слухати
Але і без сексу жити втомилася.
Просто втомилася
Де знайшли претендента для адьюльтеру? Я вже з ніг збилася, а віз і досітам. Нема нормальних.
Госпожа Белладонна• 11 октября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Познайомилися абсолютно випадково на вулиці.
Просто зачепилися поглядами
Великий сатирик• 11 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Просто зачепилися поглядами
Пощастило!
Госпожа Белладонна• 11 октября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Пощастило!
Ще не впевнена
автор Туфли в чешуе • 11 октября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Какой у него возраст?
автор Туфли в чешуе • 11 октября 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Фигура норм у меня, от минете не отказывается ну минее’ он хочет чтобы я полностью закончила , а сама нашла без секса остаюсь по пол месяца, мне уже плакать хочется
автор Туфли в чешуе • 11 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Тут всі такі дивні.
Одразу коханку приписують, імпотенцію.
У нас так все життя. Довгі 15 років
Ага, счаз

І я зламалася вщент.
Вирішила, що знайду коханця.
Якщо вийде, піду в інші відносини
Не можу так більше
У нас очень похожая история , прям один в один. Изначально когда начали быть вместе все было замечательно, секс классный, очень часто , и мне это нравилось. И вот мы поженились , завели ребенка , и всё на этом просто всё закончилось, секс редко , та даже если секс и есть то он без поцелуев , так засунул и все. А нежность и ласки нет, вообще не знаю что мне делать ( и говорила на эту тему не один раз , его ответ все у нас хорошо , просто мне не хочется , теперь мне его редко хочется , хочется чего то другого , как муж и отец он хороший .
автор Туфли в чешуе • 11 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Просто зачепилися поглядами
А мужа бросать не собираетесь ? И как боретесь с совестью?
автор Туфли в чешуе • 11 октября 2022
Ответ дляf_inna
В такой тревожный день кому-то ещё хочется секса, искренне удивляюсь..
Есть потребности, как в еде , сне , так и в сексе
Дама-мадама• 11 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Так я тоже спрашивала может со мной что то не так ? Сказал что все. Хорошо
У меня так было.У бывшего была слабая половая конституция, раз в две недели как подвиг.Терпела, любила, не хватало(Кстати, начались проблемы по женскому здоровью, доктор сразу сказал -ленивый муж
Одяг та сумки• 11 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
вот хитр9жопый и эгоист извините((( у меня так сестра развелась - секс пропал она терпела год, капала мужу на мозг - он стал пить - итог развод...ему было 41 и в 40 спад на секс конкретный. Моему 42 слава богу тьфу тьфу...- может ему виагры( а что делать то или вам вибратор или новый муж( тут то вариантов не много.
Госпожа Белладонна• 11 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Ніяк я з нею не борюся, вона мене гризе.
Сказала собі, що маю право.
Працює погано, але як є
Чоловіка - збираюся, питання як це зробити
Госпожа Белладонна• 11 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
От і я про те.
Тепер прийшла пора, коли Я не хочу його
Не хочу танців з бубном, щоб мене хотіли.
При тому, я реально красуня. У мене красиве спортивне тіло, гарне обличчя, волосся, манікюр, педикюр.
У мене купа чоловіків, які знайомляться зі мною на вулиці, в магазинах, на тренуванні сина.
А цей - от такий.
Не розмовляємо майже другий тиждень.
Мені стало все одно.
Ходить похмурий, але я вже знаю, що нічого не зміниться, нічого.
Якась разова акція, звісно, може і бути,але надалі я знову витрачу купу років на те, щоб ліпити те, чого немає.
Моє терпіння вичерпано
Великий сатирик• 11 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
От і я про те.
Тепер прийшла пора, коли Я не хочу його
А цей - от такий.
Не розмовляємо майже другий тиждень.
Мені стало все одно.
Моє терпіння вичерпано
Як я вас розумію, у мене та сама історія. Поки випрошувала секс був, потім я зламалася і забила на нього. Живемо як сусіди.
Госпожа Белладонна• 11 октября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Довго?
Я так не можу
Якось так вийшло, що коли я це усвідомила, що краще вже не буде ніколи, мені стало важко в цілому знаходитися поруч. Дратує.
Треба йти
Навіть не до когось, в першу чергу від нього
Великий сатирик• 11 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Довго?
Я так не можу
Треба йти
Після народження дитини, 15 років вже так. Він мене не пресує, йти особливо нема куди та і не бачу потреби. Да дратує, і чим дальше тим більше. Вже навіть і не сподіваюсь, що буду бажанна.