БезобидныйКрокодильчик• 11 октября 2022

Чоловік побажав мені вмерти від ракети

Останнім часом з чоловіком погані стосунки. Зараз тимчасово знаходжусь в місті, в яке найбільше прилітає. Чоловік вдома в спокійному місці. І сьогодні під час сварки чоловік сказав - ´дивись, щоб тобі в лоба ракета не прилетіла´. Я би таке ніколи не сказала в найбільшому гніві, я навіть голос не підвищую, дуже рідко, коли сварюсь. Сказала йому, що після такого жити з ним не буду і нехай валить на всі 4 сторони. Сижу, ридаю, дожилась ((((
Просто звязда• 11 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Нє, ну якби я сама була з дітьми, а чоловік спав посеред білого дня ’у від´їзді’, то я б теж би не спокійного сну побажала.
Ви зараз у небезпечному місці, вирішуйте швидше свої справи та вертайтесь. Чого там спати днями?
Я так розумію, що чоловік про ракету сказав до того, що там небезпечно, а Ви спите, ще й в тривогу.
А не смерті побажав як ви це передали нам.
А що у тривогу потрібно робити? Я у Харкові також сплю. Та й залишився він на декілька днів, а вона з дітьми завжди. Ще й працює

автор БезобидныйКрокодильчик • 11 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ні, він це криком і з матами сказав. Ну а що не можна поспати, в чому проблема? Жду деякі документи, зроблять, бігом назад біжу)
МатьЧасть• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Я зараз у від´їзді, то діти з чоловіком. Я на пару днів поїхала. А так то діти на мені - в старшої школа, уроки, гуртки. Меншій рік
То може він з дітьми з розуму сходить, перший раз залишився, то й зірвався на вас, що він там весь у милі, а ви, така безсовісна, посміли відпочити)
Просто звязда• 11 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Це для тих, хто вірить у всі ці теми, така забава, бо вам немає чого більше читати)
Я вірю, бо в мене теж такий кончений чоловік був, який до всього прискіпувался.
Идеальная оптимистка• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Та можна, спіть собі.
МатьЧасть• 11 октября 2022
Ответ дляБулькаю
А я не верю что он просто так это говорит
Ну залишився з двома дітьми, одному з яких рік. Він там кляне весь світ мабуть
Любимка-анонимка• 11 октября 2022
Я вам больше скажу. Все только и говорят что как раньше уже не будет. Так вот это не только локально это -глобально. В т.ч. и семейных ’ценностей’ которые так-же как и все в этом мире были привиты. Полноценной женщине больше не нужен рядом мужчина. На расстоянии - возможно. Но союз/брак/совместное проживание это всё в прошлом. Семья, дети, всё в прошлом. Мы окончили этот опыт. Мы возвращаемся к себе и только к себе как к целостной сущности. Не нуждающейся в ком-то. И многие женщины уже это чувствуют только боятся сами себе признаться в этом.
Просто звязда• 11 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ото бідося. Хай поплаче
Пез Году Неделя• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Бо йому все не так. Погана мама, погана дружина, лінива, не прибираю, не готую, фригідна, не маю подруг, інтроверт, не ті серіали дивлюсь (хоча я їх вже сто років не дивлюсь), нічого не добилась, батько зі мною не хоче спілкуватись, бо проблема в мені, зі мною нема про що поговорити і взагалі я з такого міста родом, що там одні ненормальні.
Я його по всіх пунктах його бішу. Я вже втомилась виправдовуватись, що я нормальна людина
Держись😘
Мужики сейчас не в себе, они большие паникеры, чуть что все виноваты кроме них..

Zelenkа• 11 октября 2022
Ответ дляПросто звязда
Ну значить, мені на голову не налазить, як можна таке ляпнути у наш час
Пез Году Неделя• 11 октября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Слабый пол эти мужики. Как война началась муж и мой отец забухали по чёрному. Весь свой страх и негатив вылили на нас на женщин. Я тоже своему сказала что жить с ним не буду. Ходит с марта как неприкаянный. Я без него ожила! Реально. Такое чувство что мужчины они вампиры и отбирают но взамен ничего не дают. С ним я была обесточена. Без него я свободно и легко дышу!
Вот вот и я об этом
Аноним Советчик• 11 октября 2022
Я бы не жила с таким ничтожеством
Helenka2011• 11 октября 2022
Ответ дляПросто звязда
Навіть якщо б ви були такою якою він вас бачить, то це не дає йому жодного права так до вас говорити.
Перша адекватна відповідь
Уты-фрутик• 11 октября 2022
Чмо ваш чоловік, а ви побажайте і допоможіть йому до воєнкомату потрапити
Уты-фрутик• 11 октября 2022
Ответ дляА я на шпагате
Треба було побажати йому у відповідь,щоб його рашисти кастрували....
Так можна взяти його фото та на рашистких сайтах дратувати років підтреальними даними чоловіка )
Идеальная оптимистка• 11 октября 2022
Но согласитесь, возьмем обратную ситуацию. Жена с детьми (в том числе годовалым) осталась в одном городе, муж в другой поехал решать важные дела. По стране масштабная бомбардировка второй день. Не знаю о каком безопасном городе автор говорит, если вчера и во Львов, и в Хмельницкий, и в район Ивано-Франковска прилетало. Сегодня в Винницу.
От мужа не ответа ни привета, как там дети в тревогу, побыстрее все решить и воссоединиться с семьёй.
Звонит жена, а муж там спит, а не дела решает.
Ну как-то двояко.
Тем более годовалому ребенку нужна только мама в этом возрасте, мамино тепло и мамин запах. Ребенок там небось коныки мочит папе дай боже.
Умный хвост• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
о, как и обычно бывает в таких темах - все гораздо запущеннее.... То есть это всё вам было еще терпимо - а вот именно ’ракета в лоба’ это пипец??? Да на фоне этого ракета это вообще лайт версия, чего сгоряча не ляпнешь. Зато все вышесказанное вами - во сто раз хуже. И вам надо слать его найух и строить свою жизнь, а не оправдываться что вы нормальная перед тем, кому вы на не на. ’Если лошадь сдохла - слезай’.
Ответ дляУты-фрутик
Я його питала чи він не бажає піти служити? Каже ти що за мене не переживаєш, а вдруг мене вб´ють, вот така ти дружина.
Fashion_besties• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Та хіба ж Ви нормальна таке терпіти?
Що ще він має зробити, кастрюлю з борщем на голову перекинути щоб Ви очнулися

Коко На Страже• 11 октября 2022
звучить як попередження, а не побажання. Може це така своєрідна турбота ? :)
Уты-фрутик• 11 октября 2022
Ответ дляБулькаю
Ну а какой мужчина захочет такую женщину? Почему вы сами не меняетесь? Не просто же так он это говорит
А яка жінка захоче таке чмо, як чоловік автора?
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну как-то двояко.
Я жду документи. Від того, що я спати не буду, їх швидше не зроблять
Идеальная оптимистка• 11 октября 2022
Ответ дляУты-фрутик
То виходить правильно автор вирішила. Можна спокійно лягати спати далі.
Уты-фрутик• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Так відповідайте, що за мертвого хоча б гроші як від втрати годувальця будуть та логотип дітям )) а від нього живого користі немає
Гравицапа• 11 октября 2022
У вас є власне житло, гроші?
Ответ дляУты-фрутик
Ну я таке ніколи людині не скажу. Це дуже жорстоко
Пищалка• 11 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Вот это номер))
То есть, если муж с детьми, то спать в это время никто не может?
Ответ дляГравицапа
У вас є власне житло, гроші?
Є житло, з чоловіком живемо в ньому. Тільки він каже, щоб при розлученні я йшла геть, бо це для дітей квартира
Уты-фрутик• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
А він з вами як? Чіпає болючі теми, безпідставно звинувачує
Уты-фрутик• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Женіть че чмо, сідайте житло і до Європи з дітьми, а він хай геть забирається