БезобидныйКрокодильчик• 11 октября 2022

Чоловік побажав мені вмерти від ракети

Останнім часом з чоловіком погані стосунки. Зараз тимчасово знаходжусь в місті, в яке найбільше прилітає. Чоловік вдома в спокійному місці. І сьогодні під час сварки чоловік сказав - ´дивись, щоб тобі в лоба ракета не прилетіла´. Я би таке ніколи не сказала в найбільшому гніві, я навіть голос не підвищую, дуже рідко, коли сварюсь. Сказала йому, що після такого жити з ним не буду і нехай валить на всі 4 сторони. Сижу, ридаю, дожилась ((((
Колупалочка• 11 октября 2022
Фу таким бути і фу з таким жити, автор. Поважайте себе

Идеальная оптимистка• 11 октября 2022
Ответ дляПищалка
Вот это номер))
То есть, если муж с детьми, то спать в это время никто не может?
Ну скажем так, у меня сейчас также как и у автора маленький ребенок и школьник, и муж едет домой при любой возможности, а не отсыпается где-то на стороне.
И я, как мама, не знаю как автор может спокойно спать, когда ракеты летают по всей стране, а дети хз где не с ней. Хоть на связи, но была бы.

Но в принципе девочки выше правильно сказали, проблема в семье автора далеко не в этой ’ракете в лоба’, там уже давно все идет не так.
автор БезобидныйКрокодильчик • 11 октября 2022
Ответ дляУты-фрутик
Женіть че чмо, сідайте житло і до Європи з дітьми, а він хай геть забирається
Я люблю Україну і жити буду лише в Україні
Всех в сад• 11 октября 2022
Ответ дляБулькаю
Ну а какой мужчина захочет такую женщину? Почему вы сами не меняетесь? Не просто же так он это говорит
У автора муж настоящее чмо. Вы оправдываете такого дятла?? Даже боюсь подумать, что за олень с вами живет, раз такое гав.о оправдываете и считаете, что ради такого психа нужно менятся.
Helenka2011• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Є житло, з чоловіком живемо в ньому. Тільки він каже, щоб при розлученні я йшла геть, бо це для дітей квартира
А ку-ку йому не ко-ко?
Просто звязда• 11 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Ну значить, мені на голову не налазить, як можна таке ляпнути у наш час
Це ж добре, що не налазить. Тому, що ви адекватна людина
БоХатая• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
ви розлучення обговорювали, хто ініціював розмову
Ответ дляИдеальная оптимистка

Ой ну це ви перекрутили все з ніг на голову. Я ж не на відпочинок поїхала, а по справах, і дуже далеко, 800 км від дітей, так що на денний сон до них не встигну метнутись)
Всех в сад• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Волшебный идиот))))Гоните его нафиг метлой. Без разборок. Приедете, и выгоняйте. Вызывайте полицию, если не уйдет. Подавайте на развод , он у вас козел редкий.

Пищалка• 11 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка

Неплохой совет) Тоесть автору нужно было ехать в другой город, пока ждёт документы, что бы барин не осерчал?) Это потрясающе)
Последний абзац - без спорно
Гороховая• 11 октября 2022
Еб. Нутый.
Гравицапа• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Ви ж це не сприймаєте як істину, сподіваюсь? На кого квартира оформлена? Де ви зареєстровані?
Всех в сад• 11 октября 2022
Ответ дляГороховая
Еб. Нутый.
Та не то слово.
Ответ дляБоХатая
Обговорювали вже сто разів. В нас уже давно є проблеми в сім´ї.
Я не такая• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Бо йому все не так. Погана мама, погана дружина, лінива, не прибираю, не готую, фригідна, не маю подруг, інтроверт, не ті серіали дивлюсь (хоча я їх вже сто років не дивлюсь), нічого не добилась, батько зі мною не хоче спілкуватись, бо проблема в мені, зі мною нема про що поговорити і взагалі я з такого міста родом, що там одні ненормальні.
Я його по всіх пунктах його бішу. Я вже втомилась виправдовуватись, що я нормальна людина
ну з такою людиною ви собі псуєте все життя, в мене мама так терпіла-терпіла потім розвелась (мені вже було 15років) і з того моменту вона сама але щаслива
Идеальная оптимистка• 11 октября 2022
Ответ дляВсех в сад
Вот Вы сейчас разговариваете не лучше мужа автора. То есть уместнее будет поговорить о том, кто с Вами живёт, его история ближе автору будет.
Всех в сад• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Приїдите і зразу на розлучення. Не обговорюйте навіть. Скажіть, что він вам надоїв і точка)))Хай біснується.
Ответ дляГравицапа
Квартира оформлена на мою маму, в ній ніхто не прописаний. Я з дітьми прописана в іншій квартирі.
Чтооооооооооо?• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Я зараз у від´їзді, то діти з чоловіком. Я на пару днів поїхала. А так то діти на мені - в старшої школа, уроки, гуртки. Меншій рік
То його бісить, що Вас дома нема, не справляється з дітьми.

Ответ дляЧтооооооооооо?
Але при цьому він мені каже, що я погана мама і він мені дітей не довіряє
parele• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Заявление на развод копейки стоит.
Всех в сад• 11 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Серьезно?))) у вас сегодня игровая роль ’учительница первая моя’ ?))
Я не играю в такие игры, так что упражняйтесь на муже своем.
Гравицапа• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Милота яка. Він вас погрожує вигнати з чужого житла. У нього якась ступень розумової відсталості, чи мама ваша його любить більше за вас?
Що з грошима?
Идеальная оптимистка• 11 октября 2022
Ответ дляВсех в сад
Серьезно, как вашему мужу (и автору) себя вести, чтобы не быть (цитирую) ’чмом, дятлом, г.ном, оленем и психом’ (это все из одного вашего сообщения о незнакомом вам по сути человеке)
Ответ дляГравицапа
Що з грошима?
Моя мама психічно хвора людина, інвалід, на жаль ((( і да, вона його любить більше. Точніше мене все життя ненавидить
Гравицапа• 11 октября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Хто опікується вашою мамою? Вона сама не зможе квартиру на нього переписати, якщо є офіц.діагноз. Чи вона дієздатна?
У будь-якому випадку, ваш чоловік, судячи з того, що ви описали, абсолютно йо₴нутий аб´юзер. Краще для вас і для дітей жити у більш сприятливих умовах.
Zelenkа• 11 октября 2022
Ответ дляПросто звязда
Та іноді і мене заносить, але таке вже поза гранню
Просто звязда• 11 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка

Так у автора немає зараз такої можливості. Вона чекає на документи
Подкустовый выползень• 11 октября 2022
вмерти в ДТП на світлофорі шанси вищі. А якщо вийде, то знайте, що виграли в лотерею
Просто звязда• 11 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Ну у всіх буває що заносить)