Поросенка• 11 октября 2022
Купила синачці машинку. Машинки купляються на останні? Як гадаєте
Мій дядько і його дружина продали будинок (спадщина дружини ) за 28 т.уо Мають двоє дітей ,син 30 років,з ними в Україні,і дочка ,37 років ,з двома дітьми виїхала у Польщу. Доклали 14 т.уо ,як кажуть всі збереження ,що були ,і купила сину авто . Донька знає про спадщину і попросила виділити 10т. її з тої суми для покупки власного житла у Польщі. До того в неї був в Україні поши весільних суконь,але цей бізнес став непотрібний. Збереження має,але трохи не вистачає.
А грошей нема. Треба поповнити запаси. Тому що синачка захотів саме таке авто .
А якісне авто за 25 т. у.о купити неможливо? Треба останнє віддати і образити іншу дитину. Їїї поскаржитися нема кому, вона телефонує і плаче,каже - не уявляєш,як же мені обідно ,я така сама дитина ніби то...
Може я чогось не розумію, це хіба нормально такі покупки робити за останні гроші чи влазити у кредити??? Я особисто вважаю, що така покупка має робитися приблизно за 50-40% загальних збережень . Тобто ,якщо придбав авто за 30 т , то 30 ще приблизно лишається у сім"ї , 50 ,то певно є ще 50 в сейфі, якось так.
Дядя телефонував - висказала йому все що думаю . Фиркнув і каже дивись на цінник своєго авто і не рахуй чужі кошти . Кажу мені пофік на ваші кошти,але Олю мені шкода ,ви не мали права так робити . Тепер я крайня ще вийшла.
Я хіба не права???
Неугомонная• 12 октября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
мовчать фарисеї, котрі хочуть одною сракою на всіх стільцях примоститись. Такі в очі лижуть, а обернешся - на голову насеруть
🤣🤣🤣
Странная логика
Мой_ужин• 12 октября 2022
Зато тепер вона вільна.
У нас була схожа ситуація. Батьки чоловіка продали квартиру, 1/4 була офіційно мого чоловіка, претендували лише на ці гроші. Але віддали не все, бо доньці треба квартиру купити. Там «красуня», що то на шиї у батьків, потім у чоловіка, а тут розлучення. Від чоловіка пішла до батьків, будинок батьки допомагали будувати, але все залишила. То зрозуміло, що квартира потрібна, але купили трикімнатну, а вона одна з дитиною малою. А ми якраз теж квартиру купили, бо жили у двушці з двома різностатевими дітьми, і винні були за неї. То нас ще питали, навіщо нам більша квартира.
І прикол ще в тому, що свекруха намагалась мені лапши навішати, що вони нам допомогли. Ага, отримали квартиру від держави, на себе і 2 дітей, віддали його частину, ще й не все, і виявилось, що то нам від широти душі подарували. Та тоді це чоловіку очі відкрило, та воно того коштувало.
Поросенка
• 12 октября 2022
Ответ длясоветский цирк
Чужа сім’я - темний ліс. Може та Оля кинула батьків і здриснула закордон, а син допоміг в саму тяжку хвилину. І на кого розраховувати в старості? Явно ж не на Олю.
Там ще невістка така просто,що вона тобі на машині за 20 шт ганьбитися не буде,бо королева . То вони все під неї і купляють . Минулого року захотіла породну собачку, тому що сама королівських коренів, то на день народження урочисто внесли коргі у кошику
Неугомонная• 12 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Господи, Вам-то какое дело до их отношений с невесткой? Еще и выносить на обсуждение посторонним людям. У Вас своей семьи нет?
Сиреневая цапля• 12 октября 2022
Ответ дляНеугомонная
Это чисто Впше субъективное мнение. Вы можете всего не знать. Более того своим мнением Вы можете внести еще больший раздор в чужую семью.
Да, чисто мое субъективное.
Имею на него право.
А вот как людям с этим моим мнением жить - это их зона ответственности.
Пусть они там сами решают ссориться им или мириться.
Имею на него право.
Летала_НаМетле• 12 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Самі розповіли ,все по поличках розклали , ніхто нічого не скриває та й не така ахметовська сума. Справа не в тому. Я в шоці від таких понтів,знаючи ,що твоя друга дитина на зйомі живе півроку
Те вас смутил только ценник?? А то, что двум взрослым людям на 4ом десяике мама и папа покупают машины и кварииры за последние это норма для вашего семейства??
Поросенка
• 12 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Крутая тачила за 42 к,мерин взяли? Или бэху
та навіщо цей стьоб ваш?
Ніби у нас тут Дубаї і всі бехами міряються і майбахами
Тігуан вони взяли
Подумывающая• 12 октября 2022
Я думаю взяли машину, потому что времена такие, надо, что бы хорошая машина была под рукой. Или дочка из Польши примчится в случае совсем плохой ситуации. Сидела бы уже в безопасности и не позорилась.
Пушкининиана• 12 октября 2022
Ответ дляПоросенка
Я Лєна, охрана отмєна....
Це моя сестра,хоч і двоюрідна ,тому вона відверта з мною . І я її підтримую у даному випадку
У меня есть знакомая, которая тоже в лютой обиде на родителей ибо они внуку от старшей дочери подарили мотоцикл. Ее рвет и плющит. Но... Образование контракт, ей оплатили родители. То, которое она хотела. В общежитии жить не могла, ей оплатили съем квартиры возле универа. После универа с помощью родительских связей, ее устроили на хорошую работу. Потом любовь и свадьба: ее родители оплатили свадьбу и дали денег на 50% квартиры. Потом, ее муж решил заняться бизнесом и ее родители помогли. И так, родители постоянно помогали бабе 42-х лет. И деньги им не с неба падали, у них как мини-ферма и они пахали постоянно. Старшая, кстати, отучилась в Сельхозе на ветеринара и стажировалась в Великобритании. Там потом и осталась, работает, муж, семья. И жила она в общаге, и каждые выходные приезжала к родителям помогать на ферме.
Так что, надо знать всю ситуацию, а не отрывок обиженной Оли.
Джавеліна• 12 октября 2022
Ответ дляПодумывающая
Я Вас сильно удивлю, если скажу, что выехать можно на авто тысяч на 10-15 дешевле? И время такое, что хорошо бы иметь нычку в валюте на случай выезда