Оно само купилось• 12 октября 2022

Допоможіть будь ласка. Дуже страждаю і не знаю що робити.

Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода. Жили по-різному, і всі разом у одній кімнаті, і втрьох з моєю мамою, зараз ми маємо дві кімнати але вони як одна, двері ми не зачиняємо бо у нашій кімнаті немає вікна! І дуже темно коли зачинені двері. Мені півроку дуже тяжко жити в такій обстановці(і до того ми в Польщі теж разом жили), я хочу побути сама, мати хоча б нормальну повністю окрему кімнату з вікном. Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень, мама теж не бідує. З якимись питаннями і документами їздимо допомагаємо їм. Але їх дратує що в мене немає настрою. Коли я зриваюсь і кажу що мене все дістало то бабця починає молитись одразу і вмовляти мене заспокоїтись. Я не скажу що хочу жити окремо від них. Але мені хочеться мати блін окрему кімнату і перевезти своїх тварин яких я залишила у Польщі. Власниця не дозволяє тут з ними жити. Через 1.5 місяці у нас закінчується контракт і можна попитати за інше житло щоб більше квадратних метрів було і з тваринами можна жити(ми спимо з чоловіком на ліжку для 1.5 людини, я не висипаюсь взагалі). Але вони не хочуть переїжджати! Чоловік бо це ж Дублін, а якщо в село перекинуть. Мама і баба бояться теж що буде гірше. З житлом дійсно ситуація складна і люди жили а може і живуть деякі в палатках, але комусь щастить, тобто гарантії що дадуть краще немає. Але я вже не можу, мене дратують вони всі, я задихаюсь, мені погано, я вже хочу реально деколи повернутись додому. Мені сумно. Що робити? Невже я маю терпіти таке життя доки пукін не закінчить це пекло? Що б ви робили? Намагались би змінити житлові умови чи стиснули б зуби і змирились? Дякую, хто дочитав. Не пишіть що легко тим хто виїхав, тут багато людей теж у глибокій депресії. Дякую! Хоча багатьом важче. Я розумію все, але це не відміняє моєї проблеми.
Результат:
вже голосів: 489
356 (72.8%) Намагалась змінити б
84 (17.18%) Свій варіант
49 (10.02%) Терпіла б як є
Kristinka2106• 12 октября 2022
Сейчас всем не легко. Терпите

Етитьская богомышь• 12 октября 2022
Ми Вам дуже співчуваємо, автор.
В гости звали?• 12 октября 2022
Перебратись з чоловіком у темну кімнату і закривати туди двері
Я не в теме• 12 октября 2022
Дело вообще не в том
У вас депрессия скорее всего, идите к врачу пусть выпишет лекарства, будет легче. С Дублина я бы не уезжала. Кровать купите, дверь закрывайте и включите лампу дневного света. И на работу устройесь
ИграйМойГормон• 12 октября 2022
А ви де жили в Україні?
Чу Ча• 12 октября 2022
А зачем вы терпите? Из-за денег?
А я на шпагате• 12 октября 2022
Менять конечно. В идеале ещё и отдельно.
Из рай закончится в тот же миг, как вы сьедете и предоставите им решать их вопросы самостоятельно

Пукимончиг• 12 октября 2022
Бога не гнівіть, ви втекли, від війни разом з чоловіком на все готове, ще й скаржитесь. Зрадники
Мотылек• 12 октября 2022
Якщо мати і бабця не бідують, як ви пишете, то відокремте їх. Залиште їх там, а самі знайдіть інше житло.
автор Оно само купилось • 12 октября 2022
Ответ дляИграйМойГормон
А ви де жили в Україні?
В Україні жили вдвох, у своїй квартирі однокімнатній. Я тепер тільки зрозуміла який кайф жити без родичів. Мене просто виводить з себе ця обстановка і вони, і невідомо скільки ще це терпіти
ИграйМойГормон• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Я маю на увазі, яке місто?
интайм_не_предлагать• 12 октября 2022
Ну я в соц.жилье жила с детьми и 10 старушками в комнате. Муж отдельно в монастыре. И я работала постоянно дистанционно, пока 20+ детей бегали вокруг меня и доволили меня своим ором до истерики. До этого жили в своей шикарной трешке с ремонтом. И я в жизни даже не снимала жилье! Но врйна все изменила. Потому скажу, чтоб вы закатали губу и терпели. Такое сейчас время...
Ответ дляВ гости звали?
І бабця за дверима слухає Гігу весь час, приходить у нашу кімнату всеодно ще й двері зламались і вони через наші виходять в коридор! Якийсь реально треш
УжеВотДа• 12 октября 2022
Когда вы, наконец, начнете думать о себе? Если есть возможность, измените жилье, переселите ваших мам, дайте им решать проблемы самим в том числе, а не только вам. Вы у себя одна! Если есть возможность меняйте все в своих интересах.
Нехай щастить• 12 октября 2022
Шукайте можливість жити окремо. Але для цього вам потрібно ще, щоб цього бажав чоловік. А його чомусь влаштовує жити з вашими родичами. Це дійсно дивно, найдивніший момент у вашій історії.
І знаєте, якби хто починав мене діймати запитаннями, що з настроєм, а на мою відповідь читати молитви, то я не знаю... у вас ангельське терпіння.
интайм_не_предлагать• 12 октября 2022
Ответ дляЧу Ча
А зачем вы терпите? Из-за денег?
А из-за чего? Вон бабка 100к уже насобирала....
я Кукарача• 12 октября 2022
1. Як виїхав чоловік?
2. Чому не повертаєтесь в Україну?
Рассказница• 12 октября 2022
Я б не терпіла.
Повертайтесь в Україну. Для чого себе мучити?
Ответ дляЧу Ча
А зачем вы терпите? Из-за денег?
Терплю бо вони не дозволяють їхати у небезпеку, якщо я поїду вони зі мною поплутаються і будуть всім казати що я їх наразила на небезпеку, а самі без мене вони бояться бути закордоном. Я залежна від них. Грошей не настільки багато щоб терпіти це

Однозначная• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
То з якого Ви міста?
я Кукарача• 12 октября 2022
Ответ дляРассказница
Я б не терпіла.
Скажете таке. А баблішко?
Ответ дляПукимончиг
Пожили б ви з родичами в одній кімнаті 8 місяців з їхніми тарганами і тд я б побачила як ви заспівали б. Це дійсно життя про яке я «мріяла»
ШанельКуКу• 12 октября 2022
Так это вы ещё в соц общаге не жили. Вот мы живем с такими неадекватными- треш просто
Ответ дляМотылек
Вони не дозволяють, кажуть що вони бояться і їм завжди треба моя допомога
Ответ дляИграйМойГормон
Я маю на увазі, яке місто?
Київ
я Кукарача• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Врёте. Иначе вернулись бы уже давно
Красавица писяная• 12 октября 2022
Ответ дляПукимончиг
++++

Сидит и ноет.
Рассказница• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
У вас завжди є вибір. Силою вони вас там тримають чи що. Зібрала речі, чоловіка і виїхала.
Рассказница• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Київ
Тю.
В гости звали?• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Київ
Тікайте. Зараз вас закидають какашками