Оно само купилось• 12 октября 2022
Допоможіть будь ласка. Дуже страждаю і не знаю що робити.
Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода. Жили по-різному, і всі разом у одній кімнаті, і втрьох з моєю мамою, зараз ми маємо дві кімнати але вони як одна, двері ми не зачиняємо бо у нашій кімнаті немає вікна! І дуже темно коли зачинені двері. Мені півроку дуже тяжко жити в такій обстановці(і до того ми в Польщі теж разом жили), я хочу побути сама, мати хоча б нормальну повністю окрему кімнату з вікном. Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень, мама теж не бідує. З якимись питаннями і документами їздимо допомагаємо їм. Але їх дратує що в мене немає настрою. Коли я зриваюсь і кажу що мене все дістало то бабця починає молитись одразу і вмовляти мене заспокоїтись. Я не скажу що хочу жити окремо від них. Але мені хочеться мати блін окрему кімнату і перевезти своїх тварин яких я залишила у Польщі. Власниця не дозволяє тут з ними жити. Через 1.5 місяці у нас закінчується контракт і можна попитати за інше житло щоб більше квадратних метрів було і з тваринами можна жити(ми спимо з чоловіком на ліжку для 1.5 людини, я не висипаюсь взагалі). Але вони не хочуть переїжджати! Чоловік бо це ж Дублін, а якщо в село перекинуть. Мама і баба бояться теж що буде гірше. З житлом дійсно ситуація складна і люди жили а може і живуть деякі в палатках, але комусь щастить, тобто гарантії що дадуть краще немає. Але я вже не можу, мене дратують вони всі, я задихаюсь, мені погано, я вже хочу реально деколи повернутись додому. Мені сумно. Що робити? Невже я маю терпіти таке життя доки пукін не закінчить це пекло? Що б ви робили? Намагались би змінити житлові умови чи стиснули б зуби і змирились? Дякую, хто дочитав. Не пишіть що легко тим хто виїхав, тут багато людей теж у глибокій депресії. Дякую! Хоча багатьом важче. Я розумію все, але це не відміняє моєї проблеми.
Результат:
вже голосів:
356 (72.8%)
Намагалась змінити б
84 (17.18%)
Свій варіант
49 (10.02%)
Терпіла б як є
Сижуревувшоке• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Київ
А в Киеве квартира осталась? А мама с бабушкой в отдельной жили? Тоже в Киеве?
УжеВотДа• 12 октября 2022
Ответ дляРассказница
Я б не терпіла.
Повертайтесь в Україну. Для чого себе мучити?
Удивительная страна советчица: пока одни советуют другим возвращаться, другие- выезжать. Интересно, Никополь, Марганец, Запорожье могут вернуться?
Оно само купилось
• 12 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Когда вы, наконец, начнете думать о себе? Если есть возможность, измените жилье, переселите ваших мам, дайте им решать проблемы самим в том числе, а не только вам. Вы у себя одна! Если есть возможность меняйте все в своих интересах.
Так, але вони виставляють ситуацію так що я жахлива дочка і внучка і зрадниця і аморальна людина.
Иванка Бур• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Вони не дозволяють, кажуть що вони бояться і їм завжди треба моя допомога
Что значит не разрешают? Вам 15? Или мама с бабушкой не дееспособные?
Капец. Вот это выехать из относительно спокойного Киева (в сравнении со многими городами) и жить как тараканы в банке))
Оно само купилось
• 12 октября 2022
Ответ дляНехай щастить
Шукайте можливість жити окремо. Але для цього вам потрібно ще, щоб цього бажав чоловік. А його чомусь влаштовує жити з вашими родичами. Це дійсно дивно, найдивніший момент у вашій історії.
І знаєте, якби хто починав мене діймати запитаннями, що з настроєм, а на мою відповідь читати молитви, то я не знаю... у вас ангельське терпіння.
Йому теж не подобається, але він більш терплячий+він не може без великого міста. Ну і каже я ж казав треба було їхати без них
Красавица писяная• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Пожили б ви з родичами в одній кімнаті 8 місяців з їхніми тарганами і тд я б побачила як ви заспівали б. Це дійсно життя про яке я «мріяла»
Вэлком бэк. Сидит с мужиком в мирной стране и плачется.
Рассказница• 12 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
У вас одні крайності. Або під обстрілами, або закордон. Мільйони переселенців переїхали в більш спокійний регіон перечекати, і не ниють.
УжеВотДа• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Оооо, так на вас можно ездить))
Жерица ночи• 12 октября 2022
Ответ дляВ гости звали?
Тікайте. Зараз вас закидають какашками
И правильно сделают.
Красавица писяная• 12 октября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
А чоловік ваш як там опинився?
Молчит Авторша
Оно само купилось
• 12 октября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А из-за чего? Вон бабка 100к уже насобирала....
У «бабки» виплати найбільші і додаткові виплати різні. Тут персіонерам солодко, в мене близько такого немає
УжеВотДа• 12 октября 2022
Ответ дляРассказница
Угу, и без роботи в безпечних районах. Звісно.
Оно само купилось
• 12 октября 2022
Ответ дляя Кукарача
1. Як виїхав чоловік?
2. Чому не повертаєтесь в Україну?
Чоловік має групу, не повертаюсь бо вони теж повернуться і в них почнеться інфаркт/інсульт/високий тиск із-за страху і я буду винна
Иванка Бур• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Сколько вашей маме?
Бокс-орун• 12 октября 2022
Ответ дляЧу Ча
А зачем вы терпите? Из-за денег?
А из-за чего же ещё? Вон бабка 100К насобирала, она точно не уедет!
И это они из Киева уехали
Рассказница• 12 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
У лінивих завжди роботи нема.
Мотылек• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
А як вони без вас раніше жили?
Бабулька• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Терплю бо вони не дозволяють їхати у небезпеку, якщо я поїду вони зі мною поплутаються і будуть всім казати що я їх наразила на небезпеку, а самі без мене вони бояться бути закордоном. Я залежна від них. Грошей не настільки багато щоб терпіти це
О, ні)
Це ваша відмовка.
1. Вирішити що для вас краще.
2. Зробити.
3. Інші нехай роблять та думають що завгодно.
Зможете?
Це ваша відмовка.
1. Вирішити що для вас краще.
2. Зробити.
Зможете?
Оно само купилось
• 12 октября 2022
Ответ дляРассказница
Я б не терпіла.
Не можу вони як пиявки куди я туди і вони. Знала б я що так буде в житті б не поїхала
УжеВотДа• 12 октября 2022
Ответ дляРассказница
У лінивих завжди роботи нема.
Та понятно. Це ж ви так сказали, значит воно так і є
Оно само купилось
• 12 октября 2022
Ответ дляя Кукарача
Скажете таке. А баблішко?
150 євро в тиждень дуже багато для Ірландії?) ви знаєте які тут ціни?
Сестрица Алёнушка• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Терпите тогда. Христос терпел, и вам велел.
Иванка Бур• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
То есть взрослый мужик согласен жить в проходной, по сути, комнатухе без окон с тещей и бабушкой и спать с женой на полуторке, потомушо это же дублин?
Я фигею дорогая редакция, пишет вам девочка 5-ти лет (с)
Чу Ча• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Есть страны с жильем.
Переезжайте.
Все кто едут в Ирландию, едут из-за бабла.
Переезжайте.