Оно само купилось• 12 октября 2022

Допоможіть будь ласка. Дуже страждаю і не знаю що робити.

Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода. Жили по-різному, і всі разом у одній кімнаті, і втрьох з моєю мамою, зараз ми маємо дві кімнати але вони як одна, двері ми не зачиняємо бо у нашій кімнаті немає вікна! І дуже темно коли зачинені двері. Мені півроку дуже тяжко жити в такій обстановці(і до того ми в Польщі теж разом жили), я хочу побути сама, мати хоча б нормальну повністю окрему кімнату з вікном. Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень, мама теж не бідує. З якимись питаннями і документами їздимо допомагаємо їм. Але їх дратує що в мене немає настрою. Коли я зриваюсь і кажу що мене все дістало то бабця починає молитись одразу і вмовляти мене заспокоїтись. Я не скажу що хочу жити окремо від них. Але мені хочеться мати блін окрему кімнату і перевезти своїх тварин яких я залишила у Польщі. Власниця не дозволяє тут з ними жити. Через 1.5 місяці у нас закінчується контракт і можна попитати за інше житло щоб більше квадратних метрів було і з тваринами можна жити(ми спимо з чоловіком на ліжку для 1.5 людини, я не висипаюсь взагалі). Але вони не хочуть переїжджати! Чоловік бо це ж Дублін, а якщо в село перекинуть. Мама і баба бояться теж що буде гірше. З житлом дійсно ситуація складна і люди жили а може і живуть деякі в палатках, але комусь щастить, тобто гарантії що дадуть краще немає. Але я вже не можу, мене дратують вони всі, я задихаюсь, мені погано, я вже хочу реально деколи повернутись додому. Мені сумно. Що робити? Невже я маю терпіти таке життя доки пукін не закінчить це пекло? Що б ви робили? Намагались би змінити житлові умови чи стиснули б зуби і змирились? Дякую, хто дочитав. Не пишіть що легко тим хто виїхав, тут багато людей теж у глибокій депресії. Дякую! Хоча багатьом важче. Я розумію все, але це не відміняє моєї проблеми.
Результат:
вже голосів: 489
356 (72.8%) Намагалась змінити б
84 (17.18%) Свій варіант
49 (10.02%) Терпіла б як є
Бабулька• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так, але вони виставляють ситуацію так що я жахлива дочка і внучка і зрадниця і аморальна людина.
І що? Ви вже погана дочка і внучка. Що ще?) дійте, а не нийте.

автор Оно само купилось • 12 октября 2022
Ответ дляя Кукарача
Врёте. Иначе вернулись бы уже давно
Добре. Я не дописала, є ще маленька дитина. Вони не відпускають мене додому. І чоловік теж. Я реально залежна від них всіх
Жерица ночи• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
У «бабки» виплати найбільші і додаткові виплати різні. Тут персіонерам солодко, в мене близько такого немає
Сидіть там всі у кучці, потерпите, тут погано та страшно.
В Києві так гарно було навесні, багатьох втікачів не було. Їдешь дорогою пустою зранку, і що хо те і виписуй, ще і камери спостереженя не були ввімкнуті)))
Королева красоты• 12 октября 2022
Начался курятник. А что в Киеве. Будто на днях тот же Киев не бомбили и пострадавших не было. Не так рашкам Киев покоя не даёт, как украинцам, что ещё не стёрли с лица земли.
неДоПриличий• 12 октября 2022
Треш ( Скільки вам років, що ви няньчите двох дорослих людей, які виїхали з Києва і ще й бабло там складають?? Не можете жити своїм життям узагалі?
УжеВотДа• 12 октября 2022
Ответ дляРассказница
У лінивих завжди роботи нема.
Не підскажете, де цим роботягам роботу знайти?
Рассказница• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
І що? Робіть так як хочеться Вам. Я ще зрозумію якби одна бабуся, але ж там і мама є. Так блін і дітей не заведете в таких умовах.

Ответ дляВ гости звали?
Тікайте. Зараз вас закидають какашками
Ахах, хай закидують)) Чоловік не віддасть дитину, без неї звісно не поїду) та й біля нашого житла в Києві повибивало у знайомого вікна, він живе в 100м від нас
Жерица ночи• 12 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Так мова про Київ іде. Робота є .
Ответ дляСижуревувшоке
А в Киеве квартира осталась? А мама с бабушкой в отдельной жили? Тоже в Киеве?
Ні, ми всі жили окремо. Бабця в селі сама, мама з татом в іншому місті. Бачились раз в 3 місяці. Зустріли Новий рік в такому складі як зараз, кажуть як зустрінеш так і проведеш..) ех
УжеВотДа• 12 октября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Так мова про Київ іде. Робота є .
Я про інші міста. Украіна це не лише Киів
Я не такая• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Київ
Мда...
Kot_v_meshke• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так интересно, сначала только с мужем, мамой и бабушкой приехали, теперь уже и ребёнок откуда-то взялся. А он где спит? С вами на полуторке в темной комнате?
Не верю (с)
Ответ дляИванка Бур
Что значит не разрешают? Вам 15? Или мама с бабушкой не дееспособные?
Капец. Вот это выехать из относительно спокойного Киева (в сравнении со многими городами) и жить как тараканы в банке))
Дієздатні але дуже тривожні, вони все життя жили в Україні і ніде не бували, для них це космос взагалі ця країна. Є дитина, не дозволять з нею поїхати. Хоча повно діток там є
Леди Репях• 12 октября 2022
Ответ дляя Кукарача
1. Як виїхав чоловік?
2. Чому не повертаєтесь в Україну?
Те же вопросы.

Автор хочет всё и сразу, занимательно.
Радуйтесь, дорогенька, что Вы в безопасности и с мужем.
Рассказница• 12 октября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Так мова про Київ іде. Робота є .
Тут он написали вже що роботу ніде не знайти. Певно таки деяким на соціалі простіше сидіти, ніж докладати зусилля для перемоги.
Иванка Бур• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Бабушка с мамой не пустят, чоловик не виддасть..
Вы жуткий инфантил без права голоса.
Не обязательно возвращаться (сейчас действительно не очень безопасно здесь) но, блин..можно же разьехаться там и не жить колхозом.
А если вы незрелая и не можете решить проблемы и живете с оглядкой, кто что скажет/разрешит и тд, то живите так.
Зайка_33• 12 октября 2022
Ответ дляКрасавица писяная

Вибачте,але не вірю,що автор з Києва. Скоріш за все з ЗУ, навіть по тексту це ну дуже відчувається)
неДоПриличий• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
То навіщо ви їх тягли кудись???

Ответ дляКаркуша Клара
А чоловік ваш як там опинився?
Він має групу але виїхав не одразу
УжеВотДа• 12 октября 2022
Ответ дляРассказница
🤬
Ответ дляИванка Бур
Сколько вашей маме?
Ответ дляКаркуша Клара
Автор. Як ваш чоловік там опинився?
Третя група інвалідності
Ответ дляМотылек
А як вони без вас раніше жили?
Ну вони були у себе вдома, тут мова інша, все інше
Mazhar21• 12 октября 2022
Ответ дляЧу Ча
А зачем вы терпите? Из-за денег?
Знаєте, багато хто сидить і підкоплює
Пугачиха• 12 октября 2022
Ответ дляЖерица ночи
плюсуюсь
у квітні так класно було
Ответ дляБабулька
О, ні)
Це ваша відмовка.
1. Вирішити що для вас краще.
2. Зробити.
3. Інші нехай роблять та думають що завгодно.
Зможете?
Мрію про це)
Mazhar21• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
В Україні жили вдвох, у своїй квартирі однокімнатній. Я тепер тільки зрозуміла який кайф жити без родичів. Мене просто виводить з себе ця обстановка і вони, і невідомо скільки ще це терпіти
А ви не можете жити окремо з чоловіком?
я Кукарача• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Чоловік має групу, не повертаюсь бо вони теж повернуться і в них почнеться інфаркт/інсульт/високий тиск із-за страху і я буду винна
Ну то ви визначтась. Або повертайтесь раз погано так, або сидіть копіть грошикі і не бідкайтесь, бо якщо не вертаєтесь, то все в вас норм.
Ответ дляИванка Бур
То есть взрослый мужик согласен жить в проходной, по сути, комнатухе без окон с тещей и бабушкой и спать с женой на полуторке, потомушо это же дублин?
Я фигею дорогая редакция, пишет вам девочка 5-ти лет (с)
Так. Я теж з нього в шоці(