Роза завяла• 13 октября 2022

Як називаються ці гриби?

Підкажіть будь ласка. Вони їстівні?
Нифига_ни_ни• 13 октября 2022
Свинушка тонка або піддубець. З 1984 року не їстівні. Тобто від них ви не помрете, але речовини накопичаться в організмі. З´їсте ці гриби пару раз підряд і можуть відмовити нирки

Регионщица• 13 октября 2022
Умовно їстівні, не смачні
Муркамурковна• 13 октября 2022
свинюшки
не беріть)
автор Роза завяла • 13 октября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Дякую за інформацію
КарамбОлька• 13 октября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Вот как раз в 90-е помню их массово собирали, отваривали несколько раз и мариновали. Не вскусные, как трава.
МойНеТакой• 13 октября 2022
не їстівні вони зовсім.
і далеко не пвдряд.
Речовина, яка в них є не відводтья з организму зовсім. Ви можете через рік чи шіть наприклад їх зїсти і нирки відкажуть. У кожного порізному , але кінець один.
КарамбОлька• 13 октября 2022
Ещё и вода, в которой их варили, становилась черная, как деготь. Фу, какой только гадости не ели тогда
Нифига_ни_ни• 13 октября 2022
Ответ дляКарамбОлька
Їли. Потім помирали, але все списували на Чорнобиль
КарамбОлька• 13 октября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Да не умер у нас от них никто, я в том числе их ела, хотя ребенком ещё была. Но они совсем никакие

курасаны• 13 октября 2022
Ні. Їх треба вимочувати. Спитала батька грибника. Ні.він не бере.з ними роботи багато.це свинюшки
Нифига_ни_ни• 13 октября 2022
Ответ дляКарамбОлька
Вам повезло
КарамбОлька• 13 октября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Вам повезло
Ну не одной мне, всему селу, видимо
Солнечный день• 13 октября 2022
Мне они даже на вид не выглядят съедобными, как свинячие уши реально
КарамбОлька• 13 октября 2022
В общем, не берите их. Гавно, а не грибы
автор Роза завяла • 13 октября 2022
Ответ дляСолнечный день
Мені вони видалися схожими на рижики
автор Роза завяла • 13 октября 2022
Добре. Всім дякую за відповіді.
Посудомойка• 13 октября 2022
Ответ дляСолнечный день
Уши очень даже съедобные))и любителей достаточно много